inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Fitness, posilování, plavání, power joga, aerobic, turbosolárium, prodej potravinových doplňků. Pro všechny naše návštěvníky parní lázeň a plavání zdarma!

http://www.gym.cz
Zařazena v kategori:

Fitness a kulturistika

Profil stránky Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Squashcentrum Strahov
Squashcentrum Strahov, to jsou dvě střediska vedle sebe v tribuně Spartakiádního stadionu proti studentským kolejím. Najdete u nás 8x squash, saunu, solárium whirlpool, spinning a bazén 25m ČSTV. Připraveny máme akce pro začátečníky i pokročilé, veřejné a skupinové tréninky, squashovou školu mládeže. On-line objednávky na http://squashstrahov.rezervujse.cz/BookerServlet/app, bližší info na www.squashstrahov.cz
Fitness oblečenie pre každého
Oblečenie a obuv pre fitness,voľný čas a špotr vyrobene z kvalitných materiálov. Oblečenie a obuv nelelei25,ktoré výborne vyzerá, dobre sa nosí a ma moderny štýl.Na stránke nájdete športové tričká, mikiny a tenisky.
Osobní trenér fitness Martin Komárek
Profesionální osobní trenér fitness nabízí vedení při budování Vaší postavy, snižování nadváhy. Doporučí jídelníček, dozorem nad cviky zajistí, že budete lépe vypadat a ještě lépe se cítit. Cvičením posílíte svalstvo, odstraníte bolest zad a krku.
Špičkové vibrační fitness DKN
Nabízíme prvotřídní vibrační fitness stroje s výkonem od 1,85G do 12G, vhodné pro kondiční i wellness cvičení všech věkových kategorií a pro rehabilitace. Založeno na principu přirozené reakce organismu na vibrace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lité podlahy STAPRA Group Ostrava
STAPRA Group nabízí anhydritové podlahy a cementové podlahy, jejich kompletní dodávku a pokládku. Lité podlahy lze použít pro rodinné domky, činžovní domy ale i průmyslové objekty. Lité potěry se vyznačují přesnou rovinatostí, pevností, rychlostí pokládky. Veškeré detaily o použitém materiálu, časové náročnosti a ceník vám upřesníme v naší kompletní nabídce, kterou pro vás vypracujeme na základě vaší poptávky.
Perličková koupel do vany
Perličkovou koupel vložíte do vany a pustíte. Bublinky vzduchu vám masírují záda a uvolňují celé tělo.
Servis, opravy výpočetní techniky PC Servis Třebíč
Profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, záchrana a záloha dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy, domácí sítě, wifi, poradenství v IT a mnoho dalšího. Rovněž zajišťujeme i grafické práce, tvorbu webových stránek, regostrace do katalogů, seo a mnoho dalšího.
Gastro výrobky nejširší sortiment GastroSuper Chrom Havířov
Jsme dodavatelem nejširšího sortimentu gastro zboží na trhu. Mezi naše přednosti patří, že zboží máme skladem a můžeme jej expedovat. Provádíme vlastní testování výrobků a selektujeme je. Preferujeme především České zboží. Poskytujeme nákup za účelem náhradního plnění.
Mateřská školka Praha
Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar