inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Fitness, posilování, plavání, power joga, aerobic, turbosolárium, prodej potravinových doplňků. Pro všechny naše návštěvníky parní lázeň a plavání zdarma!

http://www.gym.cz
Zařazena v kategori:

Fitness a kulturistika

Profil stránky Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Posilovna MišMaš Fitness Brno
Posilovna s moderním vybavením a příjemným prostředím v Brněnské části Židenice nabízí vše co pro svůj pobyt ve fitness centru budete potřebovat. Prostory posilovny MišMaš jsou kompletně klimatizovány a vybaveny stroji předních světových značek. MišMaš Fitness se těší na Vaši návštěvu.
Cvičební a rehabilitační pomůcky Weve Reha Krupka
Prodáváme cvičební pomůcky pro rehabilitaci, sport, školní zařízení, fitness centra, didaktické pomůcky a výukovou anatomii. Vekoobchodní i maloobchodní prodej v kamenném obchodě, ale i přes internet.
Fitness SCD Děčín - Schwinn cycling Děčín. Fitness sport club Dynamic
Schwinn cycling je pro všechny věkové kategorie od juniorů až po seniory, děti a těhotné ženy. Hodiny jsou koncipovány, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé či sportovce.
Jan Krečmer-osobní trenér fitness
Jsem certifikovaným osobním trenérem fitness a pomohu Vám, abyste cvičili maximálně efektivně a dosáhli svých cílů - hubnutí, odstranění bolestí zad, regenerace. Současně Vám poradím, jak se správně stravovat. Osobní trenér fitness Praha 1 a Praha 3.

Naše tipy:
Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Last minute dovolená Egypt – Travel.cz
Užijte si dovolenou v Egyptě s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Egyptě a rezervujte si nyní zájezd do nejznámějších egyptských letovisk. Poznejte egyptské památky, pouště či si užívejte u moře.
Hudební skupina Přescent hudba pro vaší akci
Hudební skupina hrající na svatbách, plesech, zábavách, rodinných oslavách, narozeninách, soukromých nebo firemních akcích. Hrajeme dechovku, oldies, pop i rock. Hudba pro všechny věkové kategorie, vybere si opravdu každý.
Ubytování Machová Hluboká nad Vltavou
Nabízíme Vám možnost ubytování v klidném prostředí v městě Hluboká nad Vltavou nedaleko zámku. Jeden z našich apartmánů nabízí také výhled na samotný zámek z okna. Penzion je součástí rodinného prostředí, kde jsou Vám k dispozici prvky a některé vybavení domu. V našem blízkém okolí se také nachází velké množství zajímavých míst, kam je možné vyrazit na výlet.
Třetí věk stránky pro seniory
Třetí věk je portál pro důchodce a seniory s užitečnými informacemi, tipy, návody a pomocnými službami pro společnosti českých seniorů. důchod, domov důchodců, předčasný důchod, starobní důchod, invalidní důchod
Svítidla, nábytek, interiéry AMOS DESIGN
Nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů, prodej nábytku, svítidel a doplňků. V sortimentu naleznete také židle a kancelářský nábytek. Zdůrazňujeme design, kvalitní materiály a zpracování. Dopřejte si originální interiéry i design!

Volná místa
Volná místa
bazar