inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 16. listopadu 2018 svátek má Otmar
Vyhledat v Pozri:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Fitness, posilování, plavání, power joga, aerobic, turbosolárium, prodej potravinových doplňků. Pro všechny naše návštěvníky parní lázeň a plavání zdarma!

http://www.gym.cz
Zařazena v kategori:

Fitness a kulturistika

Profil stránky Fitness centrum GYM-FRAPP, Ostrava

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Osobní trenér fitness Neratovice
Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí profesionální individuální přístup, komplexní služby zahrnující sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.
Jan Krečmer-osobní trenér fitness
Jsem certifikovaným osobním trenérem fitness a pomohu Vám, abyste cvičili maximálně efektivně a dosáhli svých cílů - hubnutí, odstranění bolestí zad, regenerace. Současně Vám poradím, jak se správně stravovat. Osobní trenér fitness Praha 1 a Praha 3.
Moderní fitcentrum Fitness Best Gym Horova Brno
Fitness Best Gym v Brně nabízí 200m2 posilovací plochy. Moderní vybavení ficentra. Masáže, squash, kosmetika, relaxace, to vše je fitness centrum Best Gym. Profesionální lektoři a třenéři. Představujeme Vám novou službu Spoteee, obrazovku před běhacím pásem kde si můžete navolit libovolnou trasu. Zaběhejte si třeba kolem brněnské přehrady nebo po Londýně. Naše fitness centrum nabízí více jak 10 druhů skupinových lekcí které probíhají v nově zařízeném zrcadlovém sále s klimatizací.
Fitness pomůcky, internetový obchod Posture
Firma Posture nabízí cvičební pomůcky pro Pilates, fitness, sport a rehabilitaci. Pomůcky, které nabízíme, máme vyzkoušené a používáme je na skupinových i individuálních lekcích studia Posture. Cvičení zaměřujeme především na hluboký stabilizační systém páteře a zapojujeme co nejvíce svalových skupin najednou při komplexním pohybu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Fitness, posilování, plavání, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek a kuchyně na zakázku AGILE, Vysoké Mýto
Nábytek a kuchyně na zakázku. V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
Distribuce módní lehké i těžké dámské konfekce. Chic Styl, Pečky
Firma má vlastní modelárnu, na všechny výrobky si tvoří vlastní návrhy a reaguje rychle na požadavky trhu, nejen klasickou konfekcí, ale i módními trendy.
Schiedel komíny Váš dům novým vytápěním
Komíny, komínových systémy Schiedel. Vybavujete Váš dům novým vytápěním? Pak budete nutně potřebovat nový a moderní komínový systém. Špičková komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost a bezpečnost. Naše komínové systémy Vám dodáme přesně na konkrétní variantu. Popřípadě si můžete zvolit univerzální komínový systém a dle aktuální situace budete moci volit druh vytápění.
Ski.cz - Vše o lyžování, lyžařská střediska, lyžařské zájezdy.
Nabídky lyžování (lyžařské zájezdy) zde můžete hledat přímo podle Lyžařských lokalit. Naleznete zde informace o lokalitách a nabídky lyžování v daných střediscích.
Motokrosové oblečení, boty MX Shop Kolín
V našem rozsáhlém sortimentu naleznete motokrosové oblečení a doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení nabízíme v řadě kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar