inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Firemní incentivní zájezdy, skupinové akce, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Firemní incentivní zájezdy, skupinové akce, teambuildingy CK Go2 Praha

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Pro klienty sestavujeme programy orientované na významné obchodní partnery nebo pro zaměstnance či skupiny přátel. Odměňte své obchodní partnery, motivujte zaměstnance, cestujte se specialisty!

http://www.go2incentivetours.cz
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky Firemní incentivní zájezdy, skupinové akce,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nabídka ubytování v Chorvatsku. Cestovní agentura JADRANKA, Hradec Králové
V nabídce naleznete hotely, hotelové apartmány, penziony, soukromé apartmány a bungalovy, včetně popisků lokalit a míst, kde se nacházejí. Nabídka apartmánů uvedených na našich stránkách je pouhým zlomkem skutečných možností.
Vodácké zájezdy, dovolená na vodě CK Povoda Kolín
Vodácká cestovka Povoda nabízí pohodové vodácké zájezdy v čechách i v zahraničí. Dovolená na vodě na turistických řekách, jako je Ohře, Vltava, nebo Otava. Ale i vodácké zájezdy do zahraničí za průzračnou vodou, kulturou, např. Francie, Chorvatsko, Rumunsko, Polsko. Vodácké školní kurzy, kompletní zajištění. Firemní outdoor akce.
Itálie - SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Itálie - Tour operátor na Itálii, specializace na Sardinii. Zajištujeme přímé lety z Prahy do Cagliari a Olbie každý týden. Aktivní dovolená v Itálii - poznávací zájezdy, spotovní (golf, potápění, aerobic, kola) a kulturní programy.
Cestovní kancelář AGMATOUR Pardubice
Nabídka pobytových zájezdů do Chorvatska a Itálie. Navštivte nás osobně v kamenné prodejně v Pardubicích. V naší cestovní kanceláři se Vám budeme osobně věnovat, dozvíte se tak o dovolené opravdu vše potřebné a důležité.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kromě individuálních zájezdů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kromě individuálních zájezdů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar