inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Uherské Hradiště

V sortimentu naší společnosti najdete filtrační pěnu Bioakvacit. Tato filtrační pěna je vhodná především pro filtraci vody v čističkách, akváriích, či bazénech.

http://www.bioakvacit.cz
Zařazena v kategori:

Bazény a příslušenství

Profil stránky Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Plastové bazény výroba CDP Plast Třebíč
Působíme v oblasti výroby polypropylenových výrobků pro odpočinek a zábavu. Plastové bazény jsou vyráběny extruderovým horkovzdušným svařováním, s pevností spojů větší než je pevnost samotného materiálu. Nabízíme zahradní bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany Whirpool, sauny, jímky a septiky. Součástí našich produktů jsou odlučovače a čistírny odpadních vod.
Zastřešení bazénů přímo od výrobce ALMIPAPLUS Vracov
Protože jsme přímo výrobci zastřešení bazénů, nejsou naše výrobky zatěžovány žádnými vedlejšími náklady prostředníka. Svým zákazníkům nabízíme možnost výběru z různých typů zastřešení, délek, šířek, výběr výplňových a povrchových materiálů a dalších doplňků. Konečný výrobek musí být sestaven k Vaší plné spokojenosti. Kvalitní zastřešení bazénů vám zajistí koupání i v říjnu. S almipaplus můžete dokázat jediné a tím je koupaní již v dubnu až do října. Bazén je méně znečištěný díky kvalitnímu zastřešení. Krom tohoto zastřešení taktéž nabízíme různé doplňky.
Bazénová chemie, Pws chemie Techneco Praha
Pws chemie prodává bazénové. Bazénová chemie vám pomůže obnovit čistou a nezávadnou vodu ve vašem bazénu. Nenechte si závadnou vodou zkazit své zdraví a radost z koupání. Vyberte si vhodný přípravek. Nevíte-li si rady se správným výběrem bazénové chemie rádi Vám. Bazénová chemie vám zajistí zážitek a radost z koupání.
Vířivky Wellis vířivé vany a masážní bazény
Vířivky Wellis nabízí masážní bazény, vířivé vany a infrasauny pro jednu i více osob. Skelet pro vířivky je vyráběn ze špičkového USA materiálu. Na skořepinu vířivky máte záruku deset roků. Elektronické součásti pro vířivé vany a masážní bazény z EU.

Naše tipy:
Zkuste hledat V sortimentu naší na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V sortimentu naší v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar