inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Uherské Hradiště

V sortimentu naší společnosti najdete filtrační pěnu Bioakvacit. Tato filtrační pěna je vhodná především pro filtraci vody v čističkách, akváriích, či bazénech.

http://www.bioakvacit.cz
Zařazena v kategori:

Bazény a příslušenství

Profil stránky Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bazénové příslušenství, filtrace, chemie Nebovidy
Nabízí bazénové příslušenství a doplňky do sauny. Bazénové příslušenství nabízíme v široké škále produktů, z nichž si určitě vyberete to pravé bazénové příslušenství pro Vás. A pokud byste potřebovali při výběru poradit, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme pískové bazénové filtrace, bazénové schody, čerpadla, bazénová chemie, skimmery, solonizační jednotky, UV lampy a řada dalších.
Bazénové technologie a příslušenství GATOR, Praha
Prodejem bazénů, zastřešení, vířivých van, saun, příslušenství, bazénové technologie a bazénových chemických přípravků pro snadnou údržbu vody. Kompletní dodávka bazénů na klíč.
Bazény, zastřešení, vířivky MORAVA POOL Kuřim
Nabízíme bazény, vířivky, zastřešení bazénů, lamelové zakrytí a tepelná čerpadla. Zabýváme se kompletní realizací, na stránkách najdete i eshop s bazénovým příslušenstvím. Působíme po celém území České republiky.
Bazény s příslušenstvím, čistírny odpadních vod Čističky Ekocis, Bubovice
Bazény s příslušenstvím, čistírny odpadních vod, zastřešení, vodoměrné šachty, čerpací stanice a další výrobky z polypropylenu. Čističky Ekocis se zabývájí výrobou, prodejem a servisem.

Naše tipy:
Zkuste hledat V sortimentu naší na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V sortimentu naší v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar