inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

FAST CLEAN profesionální úklidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

FAST CLEAN profesionální úklidové práce Olomouc

Jsme profesionální úklidová firma z Olomouce, kdy v oboru působíme již od roku 2001. Uklízíme velmi pečlivě, přitom ale rychle, levně a diskrétně. Jestliže váháte, zda úklidové práce svěřit někomu jinému, přečtěte si více o nás a poznáte, že svěřit úklid nám, se vyplatí. Úklid bytů a rodinných domů provádíme pravidelně, např. jednou měsíčně, nebo jednorázově, například když je potřeba uklidit po malířích či jiných řemeslnících, po divokém večírku, nebo jen před významnou návštěvou. Při úklidových pracech se důsledně řídíme jednoduchým heslem: Rychle, čistě, diskrétně.

http://fastclean.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky FAST CLEAN profesionální úklidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Účetní kancelář Holubářová Jaroslava, Kuřim
Rádi se postaráme o Vaše účetnictví a pomůžeme tím rozkvětu Vaší firmy. Podvojné účetnictví, daňová evidence a přiznání, mzdy, DPH a daňové poradenství.
Čištění kanalizace, odpadu Aquabest, Praha
Čištění kanalizace a odpadu, instalatérské práce, nonstop havarijní služba Praha. Odstranění havárií voda topení a kanalizace. Jsme tu pro vás aby jsme vám pomahali každej den.
Komplexní služby pro domácnost i firmy, úklid, zahradnické práce i oslavy Petřvald
Specializujeme se na poskytování komplexních služeb pro domácnost i firmy. Zajistíme úklid vaší domácnosti, úklid kanceláří i zahradnické práce. Poradíme si s pořádáním firemních i dětských oslav, přípravou párty i rautů. Náš hodinový manžel vám pomůže nejen s drobnými i většími úpravami ve vaší domácnosti, ale také s likvidací sklepů, půdních prostor či pozůstalosti. Ruční mytí aut.
Profesionální úklid Brno Úklidový servis Hudeček
Využijte služeb naší brněnské úklidové firmy, která poskytuje úklid v Brně pro firmy i domácnosti. Kvalitu úklidových služeb garantujeme nejen díky našim dlouholetým zkušenostem z praxe, ale také odbornou způsobilostí našich pracovníků. Kvalitní úklidové nástroje a používané chemikálie, které jsou šetrné pro váš koberec. Máme dobře vyškolený personál, který provádí úklid velmi kvalitně a rychle, Jde tak o bezproblémový průběh z naší strany. Budete spokojeni, kontaktujte nás.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme profesionální úklidová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme profesionální úklidová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autoservis, pneuservis a odtahová služba. Slapy u Tábora
Poskytujeme kompletní služby v oblasti servisu pro auta včetně pneuservisu a odtahových služeb. Součástí naší nabídky je výměna autoskel, nástřik spodků, zabezpečení vozidla aj.
Tisk letáků, vizitky Reprosprint Praha
Kompletní tiskový a reprografický servis, výroba reklam a velkoformátový tisk, včetně grafického zpracování předtiskové přípravy. Černobílé a barevné kopírování , DTP a grafická příprava tisků a reklam, samolepící vyřezávané reklamy, velkoformátový tisk, digitální a offset tisk a další.
Tabule, flipcharty a kancelářská technika, Litoměřice
Tabule, flipcharty, projekční plátna, tabule magnetická, NOBO, kancelářská technika, tabule na psaní.
Wwbdesign České Budějovice a jižní Čechy
Nabízíme webdesign a tvorbu www stránek pro České Budějovice a okolí. Naše reference hovoří za nás, jen se podívejte.
Michaela Slatinská - Malované sklo, malování na sklo
Malování na sklo. Nabízíme stylové ručně malované obrázky na sklo, originální skleněné výrobky, skleněné dekorativní sklo a bytové skleněné dekorace a dopňky.

Volná místa
Volná místa
bazar