inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

FAST CLEAN profesionální úklidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

FAST CLEAN profesionální úklidové práce Olomouc

Jsme profesionální úklidová firma z Olomouce, kdy v oboru působíme již od roku 2001. Uklízíme velmi pečlivě, přitom ale rychle, levně a diskrétně. Jestliže váháte, zda úklidové práce svěřit někomu jinému, přečtěte si více o nás a poznáte, že svěřit úklid nám, se vyplatí. Úklid bytů a rodinných domů provádíme pravidelně, např. jednou měsíčně, nebo jednorázově, například když je potřeba uklidit po malířích či jiných řemeslnících, po divokém večírku, nebo jen před významnou návštěvou. Při úklidových pracech se důsledně řídíme jednoduchým heslem: Rychle, čistě, diskrétně.

http://fastclean.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky FAST CLEAN profesionální úklidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklid domácností, úklidové práce
Úklid domácností - SEO katalog pro prezentaci firem a zákazníky s poptávkou na úklid domácnosti
Čištění koberců
Čištění koberců - Služby pro bydlení Praha. Stránky pro zakázníky poptávající čištění koberců. Nabízíme - Šetrné čištění koberců technologií Kärcher z odsáváním za použití zdravotně nezávadných prostředků
Úklidové služby Praha a Středočeský kraj FOX úklid Praha
Zajistíme pro Vás úklid domácnosti, firem a institucí, péče o vozy, údržba zeleně, mytí oken a žaluzií, čištění koberců a čalounění. Vznikli jsme na základě zjištění všech potřeb klientů, ať už fyzických tak i právnických osob. Tou potřebou je především diskrétnost, pečlivost, kvalita prováděných služeb, velmi důležitý individuální přístup a komunikace se zákazníkem i samo sebou příznivé ceny dostupné každému. Vaše přání a potřeby bereme vážně a Vy se na nás můžete kdykoliv spolehnout.
Čistící úklidové stroje DURWEN Praha
Pro údržbu a úklid vnitřních i venkovních ploch nabízíme čistící, úklidové, mycí a zametací stroje, komunální techniku. Všechny čistící stroje splňují i ty nejnáročnější podmínky. Dulevo udržuje vedoucí pozici tím, že provádí kontinuální výzkum zaměřený na poskytování řešení a technologie, které zvyšují kvalitu prostředí, ve kterém žijeme. Dulevo hledá ideální technické řešení, které splňují všechny potřeby v oblasti čištění nebytových prostor, průmyslových zařízení a ulic.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme profesionální úklidová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme profesionální úklidová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar