inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Evropská golfová databanka EGD Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Evropská golfová databanka EGD

Evropská golfová databanka publikuje informace, hodnocení i doporučení. Najdete zde golfová hřiště, kluby i golfové hotely z celé Evropy. Golfoví operátoři Vám pomohou zjistit informace, zarezervovat tee time či hotel ať jste kdekoliv.

http://www.golfinone.cz
Zařazena v kategori:

Golf

Profil stránky Evropská golfová databanka EGD

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Golf Club Teplice, Dubí
Informace o klubu. Hřiště, poplatky, turnaje, žebříček, tréninky, indoor rezervace a fotogalerie. Klubové turnaje texas dvojic, jamkové Mistrovství klubu, cross country...
Jihočeský Golfový Klub Bechyně
Vítáme vás na stránkách 1. Jihočeského golfového klubu v Bechyni. Naleznou zde informace členové golfového klubu, hráči golfu, začátečníci i všichni ti, kteří by si rádi tento zelený sport vyzkoušeli či jen strávili příjemné chvíle v malebné jihočeské přírodě.
Golf Club Molitorov u Prahy
Areál hřiště se rozkládá na rozloze 60 ha a je zčásti umístěn v ovocných sadech. Hřiště je koncipováno jako hřiště 18ti jamkové s driving rangem a puttingem. Driving range kde může trénovat najednou 20 hráčů. Pro shop, putting green, cvičný bunkr a trenéři.
Golfové hřiště Kořenec Boskovice Golf pro všechny
Golfové hřiště Kořenec s 18ti jamkami leží v srdci přírodního parku Řehořkovo Kořenecko, kousek od Boskovic. Na našem golfovém hřišti nabízíme vícedenní golfové kurzy, dětské kurzy, golfového trenéra i časté golfové turnaje.

Naše tipy:
Zkuste hledat Evropská golfová databanka na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Evropská golfová databanka v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM, ELVL Sezimovo Ústí
Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.
Stavební opravy a rekonstrukce. ABD stavební, Děčín
Opravy a rekonstrukce domů a bytů, zejména rekonstrukce koupelen, fasád a interiérů, ale také na novostavby rodinných domů.
Vše pro střechy, izolace, fasády ABC STAVEBNINY Prostějov
Prodej stavebnin. Stavební materiály, dřevo, fasády, izolace, střechy, sádrokartony, barvy na zakázku.
Psací a počítačové PC stoly
Psací stoly, PC stoly, počítačové stoly, rohové pc stoly, rohové psací stoly, levné psací stoly - to vše v internetovém obchodě s psacími a pc stoly.
Need for Speed ProStreet
Fansite o dalším dílu slavné Need for Speed série.V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně.

Volná místa
Volná místa
bazar