inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Estetický salon a masáže Seňorita Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Estetický salon a masáže Seňorita Praha

Masáže relaxační a regenerační, tvarování postavy, trvalá epilace E-light, fototerapie v diskrétním a příjemném salonu na Andělu – Praha 5 Smíchov. Nejmodernější myostimulátor, hubnutí a posilování.

http://www.salon-senorita.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Estetický salon a masáže Seňorita

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Relaxat masážní, fyzioterapeuitické studio Praha
Masážní a fyzioterapeutické studio Relaxat se specializuje na fyzioterapii a dále nabízí různé druhy masáží (čokoládová, anticelulitidová). Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme. Léčba některých druhů ženské funkční sterility metodou Pani Mojžíšové.
Masáže, SRT terapie, duchovní léčení. Martina Novotná, Praha
Terapeutka a lektorka pro duchovní léčení a spirituální rozvoj. Podpora na duchovní cestě, při hledání poslání, sebepoznání, zdraví, harmonie a řešení problémů nebo složitých životních situací.
Masážní studio Phoenix masáže v centru města Brna
Masážní studio Phoenix nabízí v centru Brna různé druhy masáží. Na výběr je masáž klasická, sportovní či regenerační, antistresová masáž hlavy, bali masáž, a další. Masáž je uzpůsobena klientovi na míru, důraz je kladen na prevenci.
Lymfatické masáže, reiki a ezoterika Salon ViVien Hradec Králové
Ezoterika a alternativní lečení, zdravá výživa a masáže v měste Hradec Králové. Reiki a výklad z kariet, kineziologie, terapie, pozitivní myšlení. Správným životním stylem a staráním se o sebe můžeme předcházet nemocem, ale hlavně mít energii cítit se dobře a žít tak každý den naplno.

Naše tipy:
Zkuste hledat Masáže relaxační a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Masáže relaxační a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar