inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Estetický salon a masáže Seňorita Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Estetický salon a masáže Seňorita Praha

Masáže relaxační a regenerační, tvarování postavy, trvalá epilace E-light, fototerapie v diskrétním a příjemném salonu na Andělu – Praha 5 Smíchov. Nejmodernější myostimulátor, hubnutí a posilování.

http://www.salon-senorita.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Estetický salon a masáže Seňorita

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Masáže, masérské kurzy Brno
Masér s 20letou praxí nabízí léčivé masáže klasické, relaxační, shiatsu, harmonizující energetické, reiki, lávové kameny a podle potřeby klienta při práci přiřadím mnoho prvků i z jiných druhů masáží. mám velmi dobré zkušenosti s úplným uzdravením lidí, kteří přicházejí na masáže nebo terapie pravidelně. Své zkušenosti s některými typy masáží a s energií reiki předávám zájemcům na kurzech, které jsou určeny pro malé skupinky lidí a za příplatek i pro jednotlivce.
Thajské masáže THAJKA - masážní salóny Praha
Jedinečné thajské masáže v masážních salónech Thajka Praha. Masáže provádějí rodilé Thajky ve Wellness centru.
Thajské masáže Praze Salon Elite
Nabízíme thajské masáže, které uvolňují a povzbuzují tělo i mysl. V našem salonu provádějí masáže rodilé Thajky. Můžete si vybrat ze široké škály tradičních thajských masáží a wellness procedur. Například masáž lávovými kameny, anti-age masáž obličeje, čokoládová, medová a speciální masáž Elite proti stresu.
Masáže Milena Kumprechtová
Nabízíme masérské, rekondiční a regenerační služby ve vlastních prostorách v Praze. Máme pro vás připraveno mnoho procedur, ze kterých si každý vybere tu svou. Firmám pak poskytujeme masáže zaměstnanců v místě pracoviště.

Naše tipy:
Zkuste hledat Masáže relaxační a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Masáže relaxační a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar