inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika servis Praha

Montáž a instalace zabezpečovací a požární signalizace, domácí telefony, kamerové systémy, počítačové sítě LAN, přístupové a docházkové systémy, včetně revize. Komplexní dodávky slaboproudých rozvodů a zařízení. Montáž SAT rozvodů a TV antén. Strukturovaná kabeláž.

http://www.newton-servis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bezpečnostní zámky Praha, přídavný zámek, kování
Společnost TaMid se ve městě Praha specializuje na bezpečnostní zámky a nabízí přídavné podlahové zámky a kování pro posuvné dveře. Bezpečnostní zámky jsou dnes již nepostradatelnou součástí mnoha typů dveří. Bezpečnostní zámky nejlépe zajistí posuvné i křídlové dveře proti násilnému otevření. Pojišťovny uznávají bezpečnostní zámky jako vyšší stupeň zabezpečení.
Bezpečnostní agentura
Bezpečnostní agentura nabízí ostrahy objektů, majetku a osob, detektivní služby, převoz hotovosti a cenin, výcvik a proškolení pracovníků ostrahy. Možnost napojení na pult centralizované ochrany, montáž zabezpečovací techniky.
Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno
Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.
Komplexní bezpečnostní systém KOMTUR SECURITY, Chrudim
Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob, poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Služby soukromých detektivů, agenturní činnost v oblasti kultury a umění, činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických a technických poradců oblasti ochrany majetku a osob.

Naše tipy:
Zkuste hledat Montáž a instalace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Montáž a instalace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar