inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika servis Praha

Montáž a instalace zabezpečovací a požární signalizace, domácí telefony, kamerové systémy, počítačové sítě LAN, přístupové a docházkové systémy, včetně revize. Komplexní dodávky slaboproudých rozvodů a zařízení. Montáž SAT rozvodů a TV antén. Strukturovaná kabeláž.

http://www.newton-servis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kamery, bezpečnostní systémy RH System eShop
RH System eShop Vám zabezpečí Váš majetek. Na našem e-shopu najdete kamerové systémy, zabezpečovací systémy, audio video telefony a LED osvětlení atd. Ke všem produktům nabízíme i odbornou montáž.
Ochrana VIP osob West Security
Bezpečností agentura WEST SECURITY zajišťuje vysoce profesionální ochranu osob i majetku. Kromě fyzické ochrany VIP osob (osobní VIP ochranka - bodyguard servis) zajišťujeme ostrahu soukromých a průmyslových objektů a jejich připojení na pult centralizované ochrany (včetně výjezdové pohotovostní jednotky a kontrolních objížděk). Samozřejmostí je doprovod při převozu hotovosti a cenností stejně jako dohled nad hladkým průběhem kulturních a sportovních akcí.
Kamerové systémy, alarmy do domu - Jablotron
Bezpečnostní systémy Jokeš. Naše firma se od roku 1994 specializuje na profesionální služby v oblasti bezpečnostních systémů. Kamerové systémy - domovní alarmy. Nabízíme kompletní dodávky a servis elektronických zabezpečovacích systémů (EZS).
Kamerové systémy AJ Trade Jičín
Velkoobchod i maloobchod kamerových systémů, široká nabídka. V naší nabídce naleznete rozsáhlý sortiment výrobků, proto jsme schopni připravit jak jednoduchá řešení s možností následného rozšíření tak i komplexní řešení na míru Vašim potřebám. Montáž a poskytnutí kompletního záručního a pozáručního servisu na Váš kamerový systém. Dodáváme kamerové systémy a příslušenství CCTV z produkce renomovaných společností.

Naše tipy:
Zkuste hledat Montáž a instalace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Montáž a instalace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar