inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika servis Praha

Montáž a instalace zabezpečovací a požární signalizace, domácí telefony, kamerové systémy, počítačové sítě LAN, přístupové a docházkové systémy, včetně revize. Komplexní dodávky slaboproudých rozvodů a zařízení. Montáž SAT rozvodů a TV antén. Strukturovaná kabeláž.

http://www.newton-servis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Elektronická zabezpečovací signalizace Newton Elektronika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Protipožární dveře a stěny - VKV Market, Opava
Zakázková výroba kouřotěsných a protipožárních dveří a stěn dle nejrůznějších požadavků zákazníků tak, aby výrobky splňovaly vysokou užitnou hodnotu, bezpečnost a dlouhou životnost.
Ochrana osob a majetku. SV-AGENCY, Praha
Komplexní systém ochrany osob majetku, dodávky EZS a ostatních slaboproudých rozvodů, pult centralizované ochrany nabízí dálkovou kontrolu objektů, okamžitý bezpečnostní zásah ozbrojenou jednotkou na narušeném objektu.
Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno
Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.
Bezpečnostní a požární technik - Marcela Pokorná
Bezpečnostní a požární technik, zpracování dokumentace BOZP, PO, školení BOZP, PO, první pomoc, školení řidičů referntů, komunikace s úřady,

Naše tipy:
Zkuste hledat Montáž a instalace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Montáž a instalace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar