inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta

Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.

http://www.elektrikari-basta.cz
Zařazena v kategori:

Služby

Profil stránky Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Malířské práce na profesionální úrovni Malíři pokojů Praha a okolí
Profesionální malířské práce malé i velké zakázky. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem. Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma. Provádíme kvalitní malování pokojů ,bytů ale i nebytové prostory.
Specialista na lepící pásky
Nabízíme lepící pásky jednostranné i oboustranné, pro průmysl, domácnost i dílnu. Na našich stránkách naleznete široký sortiment lepících pásek, kterými můžete opravit, zpevnit, izolovat, označovat fixovat i chránit různé materiály i předměty. Přehledný katalog vám usnadní výběr lepící pásky přímo pro vaši potřebu.
ČOV čistírny odpadních vod Karlštejn
ČOV čistírny odpadních vod pro rodinné domy, chaty i obce, odlučovače tuků a ropných látek, jímky, čerpací stanice a příslušenství pro kanalizace  vyrábí společnost Aquatech již více než 20 let. Projekce, výroba i instalace od odborníků.
Hodinový manžel Praha-řemeslné práce pro domáctnost
Nabízím drobné domácí práce jako hodinový manžel. V Praze a okolí provedu montáž konzolí (garnýží), montáž zámků, kování dveří, zavěšení poličky, obrázků, zrcadel, montáž zakoupeného nábytku, malování, natírání, mytí oken, sekání trávy, výměna vodovodních baterií, čištění sifonů, výměna wc a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajistíme běžné opravy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajistíme běžné opravy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar