inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Elektrická polohovací masážní křesla Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektrická polohovací masážní křesla

Jako nejstarší prodejce masážních křesel v ČR vám dokážeme nabídnout špičková a kvalitní masážní křesla. Zajišťujeme perfektní servis po celé ČR. Elektrické polohovací masážní křeslo vám předvedeme a dodáme k vám domů. Můžeme vám doporučit profesionální masážní křeslo pro domácnosti i firmy od světoznámých výrobců Inady a Sanyo.

http://www.masazni-kresla.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Elektrická polohovací masážní křesla

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Masážní studio Blatná City Relax
Masážní studio nabízí klasické, relaxační, čokoládové, anticelulitidní, těhotesnké masáže. Provádíme také tělové zábaly, tělové peelingy a mnoho dalšího. V naší nabídce naleznete taktéž dárkové poukazy pro své blízké.
Centrum zdraví a krásy Praha
Nabízíme odstranění celulitidy, lymfodrenáže, masáže, vacupress, depilaci. Používáme jednoduchou a přitom velice účinnou metodu a to princip diferencovaného ošetření celulitidy, která přináší viditelné a dlouhodobé výsledky.
Prodej masážních, rehabilitačních a fitness výrobků Lipt, Horné Srnie
Prodej masážních, rehabilitačních a fitness výrobků Lipt. Gymnastické míče, balanční míče, kineziologický tapy, masážní lehátka a stoly, masážní židle, příslušenství pro maséry.
Masáže, meditace a individuální terapie AlterNatur Lukáš Tichý Plzeň
AlterNatur je místo, kde se užívá různých metod alternativní-přírodní medicíny k podpoře a navrácení zdraví klientům. Také k tomu, aby si tu, kdo chce, odpočal a zbavil se stresu a starostí. Nabízíme služby jako diagnostika, masáže, moxování, tejpování, bylinná poradna, meditace, cvičení, reflexologie nrbo individuální terapie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jako nejstarší prodejce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jako nejstarší prodejce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar