inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Elektrická polohovací masážní křesla Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Elektrická polohovací masážní křesla

Jako nejstarší prodejce masážních křesel v ČR vám dokážeme nabídnout špičková a kvalitní masážní křesla. Zajišťujeme perfektní servis po celé ČR. Elektrické polohovací masážní křeslo vám předvedeme a dodáme k vám domů. Můžeme vám doporučit profesionální masážní křeslo pro domácnosti i firmy od světoznámých výrobců Inady a Sanyo.

http://www.masazni-kresla.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Elektrická polohovací masážní křesla

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Relaxat masážní, fyzioterapeuitické studio Praha
Masážní a fyzioterapeutické studio Relaxat se specializuje na fyzioterapii a dále nabízí různé druhy masáží (čokoládová, anticelulitidová). Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme. Léčba některých druhů ženské funkční sterility metodou Pani Mojžíšové.
Kosmetické, regenerační studio Adam a Eva Jihlava
Jsme kosmetické a regenerační studio zabývající se formováním postavy pomocí kryolipolýzy, radiofrekvence a kavitace. Kryolipolýza je neinvazivní liposukce zmražením. Dokážeme vás trvale zbavit tukových polštářů na problematických partiích těla. Dále nabízíme kosmetické služby jako buněčná výživa pleti Germétic, radiolifting obličeje, masáže a zábaly.
Masáže, fotoepilace, lymfodrenáž Afrodita Most
Masážní a kosmetický Salon Afrodita. Fotoepilace (bezbolestná trvalá epilace, depilace. IPL, laserová epilace), lymfodrenáž (lymfatické masáže pro odstranění celulitidy, hubnutí), masáže (klasická relaxační masáž, masáž zad, masáž šíje, havajská masáž, thajská masáž).
Masáže, prodej wellness bio produktů Masáže Zdemyslice Plzeň
Z nabídky masáží doporučujeme zejména jeden z novějších přírůstků, indickou masáž hlavy a šíje. Je výborná zejména jako úleva při stresu či při migrénách a jedná se o obzvláště příjemný relaxační zážitek. Ze spíše zdravotně zaměřených technik si určitě velkou pozornost zaslouží kineziotaping. I ostatní masáže z nabídky ale mají své přednosti a potěší nejen Vaše záda: Breussova masáž, Dornova metoda i stále nejoblíbenější klasická relaxační masáž.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jako nejstarší prodejce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jako nejstarší prodejce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pražské výtahy, rekonstrukce výtahů
Výroba, dodávka a montáž všech typů výtahů a zvedacích plošin. Realizace výtahů na klíč včetně zajištění stavebního povolení, stavebních prací a výtahových šachet. Rekonstrukce, modernizace, opravy, údržba a servis v souladu s ČSN a EU.
Elektro, svítidla a osvětlení
Internetový prodej sortimentu elektro, svítidla a osvětlení. Zabýváme se také on-line prodejem elektromateriálu. Veškeré elektro, svítidla, osvětlení a elektromateriál doručíme kamkoliv v ČR! Rychlé dodání a akční ceny.
Vybavení pro sport, eshop
Vybavení pro sport, internetový obchod. Nabízíme prodej celých kol, hoských, silničních a dětských, servis, prodej komponentů a doplňků jako jsou helmy, světla, batohy, tretry atd. U nás zakoupíte také vybavení pro zimní sporty, jako jsou běžky.
výškové práce na laně
Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Pracujeme tam, kde už není možno použít plošin a stavba lešení by byla nemožná, nebo zbytečně nákladná. Nátěry ocelových konstrukcí, střech a fasád, montáže reklam, mytí oken, čistící a jiné práce ve výškách.
Katalogroku - katalog internetových stránek
Ručně tříděný katalog internetových stránek. Stránky jsou řazeny do jednotlivých kategorií s možností vyhledávání. Přidání stránek je zdarma. Nezapomeňte že registrací zvýšíte svou pozici ve vyhledávačích.

Volná místa
Volná místa
bazar