inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Eko prostředky pro úklid Eko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Eko prostředky pro úklid Eko uklízení Praha

EkoUklizeni je e-shop zaměřený na prodej ekologických úklidových, čistících a pracích prostředků. Díky EkoUklízení můžete na jednom místě nakoupit Eko prostředky pro šetrný úklid celé Vaší domácnosti. V dnešním světě plném chemikálií je třeba se zamyslet, zda je opravdu nezbytné, používat v domácnosti litry škodlivých čisticích prostředků. Podívejte se na naši nabídku a sami uvidíte, že i uklízet se dá šetrně a ekologicky.

http://www.ekouklizeni.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Eko prostředky pro úklid Eko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Arboristika péče o stromy, celková péče o zahradu Kladno
Kompletní péče o stromy a keře. Hodnocení stavu stromů, návrhy a realizace ošetření - odborné řezy, bezpečnostní vazby korun stromů, výsadba stromů, projekty výsadby, kácení stromů i ve ztížených podmínkách. Likvidace pařezů, štěpkování větví, stříhání živých plotů, údržba zahrad, sečení trávy.
Obklady a renovace koupelny
Potřebujete renovovat koupelnu nebo bytové jádro? Porovnejte nabídky firem a vyberte si pro Vás tu nejlepší!
Zahradní jezírka, koupací jezírka, jezírka pro Koi kapry – Star-Fish
Star-Fish staví zahradní jezírka, vodní zahrady, koupací jezírka a chovná jezírka Koi. Nabízí prodej vodních rostlin a okrasných ryb, včetně japonských ornamentálních kaprů Koi. Poskytuje montáž, výrobu filtrací a instalace vodních čerpadel.
Myší farma chov laboratorních myší.
Chováme laboratorní myši, bílé i barevné. Dále v menší míře křečky, křečíky. Chov byl založen v roce 1999, jako zájmový chov několika chovných skupin křečíků džungarských. Postupně se přidávali roborowského a campbelli.

Naše tipy:
Zkuste hledat EkoUklizeni je e-shop na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat EkoUklizeni je eshop v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar