inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 15. prosince 2017 svátek má Radana
Vyhledat v Pozri:

Drobné opravy všeho druhu Hodinový Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Drobné opravy všeho druhu Hodinový manžel Olomouc

Webová prezentace hodinový manžel v Olomouci a blízkém okolí drobné opravy všeho druhu drobné opravy v domácnosti. Je to všestranný řemeslník, který zvládne všechny běžné domácí "chlapské" práce. Umí opravit zásuvku, odštípnutý zděný roh, namontovat poličku, pověsit obrázek.

http://www.hodmanol.cz
Zařazena v kategori:

Služby

Profil stránky Drobné opravy všeho druhu Hodinový

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Servis tiskáren EPSON
Rozbila se Vám tiskárna, potřebujete rychlý a kvalitní servis? Servis tiskáren od firmy POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST!Kvalitní služby od profesionálů v oboru. Servis tiskáren provozujeme od roku 1996.
Tepelná čerpadla, obnovitelné energie
Naše společnost se zaměřuje na využití alternativních zdrojů k vytápění a výrobě energie. Poradíme Vám, zpracujeme projekt, poskytneme potřebné návody jak efektivně využít v domácích podmínkách obnovitelné energie. Spočítáme úspory, navrhneme řešení a zajistíme montáž a servis dodaných zařízení. Montáž a realizace věškerých energetických zařízení. Instalace vody, topení, solárních kolektorů, tepelných čerpadel, fotovoltaiky, vodoměrů, větrných elektráren.
Cykloservis Plzeň Němec
Cykloservis Němec Plzeň - prodej kol, náhradních dílů a ostatního sortimentu od renomovaných výrobců. Využijte našich služeb právě nyní a přijďte si preventivně zkontrolovat kolo před nastávající sezónou.
Čistírna peří Praha Miroslav Suľa Obříství
Nabízíme kvalitní a levné čištění peří v Praze. Jsme firma která se zabývá čištěním peří, zhotovením ušitých dek a polštářů z našeho ale i zároveň Vámi dodaného peří. Přikrývky a polštáře, hlavně ty péřové jsou stále velmi oblíbené. Během používání však dojde k jejich opotřebení a je potřeba provést čištění peří a dát nový sypek. Ten Vám můžeme nabídnout v různých barvách bez chemických přípravků v nejvyšší kvalitě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Webová prezentace hodinový na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Webová prezentace hodinový v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov
Instalatérství, montáž vodoměrů, montáž plynových hadic a prodejna vodoinstalatérského materiálu a čerpadel v Přerově. Provádíme montáže a opravy rozvodů topení, vody a plynu, montáž měřidel, solárních panelů. Výstavba a vložkování komínů včetně posudků.
Centrum Vodních Sportů, Praha
Centrum Vodních Sportů nabízí rafting, ubytování, kajakovou školu, slalomový kanál a půjčovnu.
Institut estetické medicíny Asklepion
Klinika Asklepion je nezpochybnitelným leaderem estetické medicíny v České republice. Nabízí vám špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL.
Přírodní kosmetika, péče o pleť
Prodej přírodní kosmetiky klinicky ověřených značek. Kvalitní přípravky pro péči o mastnou, problematickou, aknózní pleť. Nechte se hýčkat našimi přírodními produkty, neváhejte a navštivte náš internetový obchod. Naleznete zde také kosmetické přístroje pro péči o pleť a krásu těla. Vše pro vaši krásu za výhodnou cenu.
Ubytování Vranovská přehrada Chata u rybáře Bítov Kopaninky
Ubytujte se v penzionu U Rybáře v Bítově na chatě na vranovské přehradě. Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející ubytování v období od jara do podzimu. Součástí penzionu je restaurace s venkovní terasou, s výhledem na vodu, velkoplošnou televizí. Nabízíme rybí speciality a možnost objednání pečeného selete. Možnost uspořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, školení.

Volná místa
Volná místa
bazar