inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Dřevostavby a montované domy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Dřevostavby a montované domy

Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL.Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Služby architekta a projektanta

http://www.celet.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Dřevostavby a montované domy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zámková dlažba pokládka, výstavba parkovišť, chodníků i teras DLAŽBY MIKULA Třinec
Firma Dlažby Mikula se specializuje na pokládku zámkové dlažby, obrubníků a palisád. Dále na výstavbu parkovišť, chodníků, teras i oplocení a další stavební práce jako dopravu materiálu, štěrku, písku. Díky mnohaleté zkušenosti s pokládáním zámkové dlažby se z nás stal tým odborníku, který je schopen realizovat zakázky v krátkých termínech a zároveň ve špičkové kvalitě. Našimi zákazníky jsou jak běžní občané, tak i větší stavební firmy, které si nás objednávají jako subdodavatele.
Projektování a výstavba zděných rodinných domů na klíč. STAVO INVEST CB, České Budějovice
Výstavbu rodinných domů na klíč zajišťujeme od poradenství, zpracování návrhu a projektové dokumentace, přes osazení domu na Váš pozemek, kompletního vyřízení stavebního povolení, zajištění 100% financování, připojení domu na inženýrské sítě, ...
Zednické práce Stavební společnost ZEDNICKÁ PARTA Opava
Naše společnost se zabývá veškerými stavebními pracemi. Naši velkou doménou je že si zakládáme na kvalitní a precizní práci. Máme velké zkušenosti s prací i v zahraničí. Stavební práce provádí školení pracovníci. Před samotnou realizací stavebních prací vše, do detailu, prokonzultujeme se zákazníkem. Našim cílem je maximální spokojenost klienta. Cenovou kalkulaci kalkulujeme dle náročnosti stavebních prací a použitého stavebního materiálu. Možnost před zahájením úkonu zažádat o předběžný finanční odhad prací.
Stavební firma Zdeněk Růžička
Naše firma nabízí kompletní realizace staveb, kompletní realizace bytových jader, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, terénní úpravy, pokládky zámkové dlažby, dodávku a montáž solárních kolektorů na ohřev vody a bazénů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dřevostavby a nízkoenergetické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dřevostavby a nízkoenergetické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar