inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Dřevěné cihly Ostrava, Timber Brick Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Dřevěné cihly Ostrava, Timber Brick

Společnost, která se zabývá distribucí jedinečného systému, díky kterému lze z dřevěných cihel stavět venkovní dřevěný zahradní nábytek. Dřevěné cihly se dají použít i do interiéru a lze tak vytvořit police, skříně na zeď atd. Při vytváření stavebnicových sestav spolupracujeme s renomovanou architektonickou kanceláří KOHL Architekti a interiéry dotváříme s mladým nadějným designerem Róbertem Hrdlovičem.

http://www.timberbrick.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Dřevěné cihly Ostrava, Timber Brick

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Termoizolační nátěr, antikondenzační Maxitherm, Microterm Color Štěpánov
Nabízíme prodej antikondenzačního nátěru proti srážení vlhkosti ve zdivu a termoizolačního nátěru pro lepší termoizolační vlastností zdí. Tento nátěr zamezí tvorbě plísní a tvorbě vlhkých map na zdech a zároveň zajistí úsporu nákladů na vytápění či klimatizace díky termoizolační schopnosti.
Sádrokarton, sádrokartonové desky i příslušenství SARET Pro Praha
Provozujeme na Praze 10 sklad specializovaný na prodej sádrokartonu a souvisejících stavebních materiálů. Stavitelům prodáváme za velkoobchodní ceny sádrokarton, sádrokartonové desky i příslušenství. Prodejna nabízí kompletní sortiment materiálů pro sádrokartonářské práce a suché zdění, zejména běžné sádrokartonové desky, impregnované, protipožární a speciální protihlukové a ohýbatelné sádrokartonové desky. Prodejní sklad v Praze je dobře dostupný, poradíme s výběrem a po dohodě zajistíme dopravu nebo odběr mimo pracovní dobu.
Vrata, rolety, brány Garážová vrata BUBÍK
Prodáváme vrata, garážová vrata, rolety, brány, markýzy. Montujeme a poskytujeme servis pro garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety a terasové markýzy. Nabízíme pohony a komponenty pro vjezdové brány.
Nástřiková, pěnová izolace, zateplení DEKSTAVCZ Baška
Stříkané izolační pěny jsou díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti a ve všech oblastech tak předčí doposud používané izolační materiály. Demilec USA je vedoucím výrobcem ekologicky nezávadných, stříkaných polyuretanových izolačních pěn a nátěrů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost, která se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost, která se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar