inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Dovolená na Slovensku střední Orava, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Dovolená na Slovensku střední Orava, chata Blava

Poskytujeme pohodlné ubytování na chatě Blava situované v krásné oblasti střední Oravy. Jsme tu pro všechny, kteří chtějí objevit tuto zatím málo objevenou destinací v srdci Evropy. Ubytujte se u nás, vyhněte se davu turistů, a prožijte tak jedinečnou dovolenou. V okolí obce jsou ideální místa, kam se dá vyrazit v létě i v zimě. Využijte rovinatých turistických tras v okolí Oravy, nejčistší řeky Slovenska. Shlédněte zdejší krajinu na kole nebo v zimě na běžkách. Lyžovat se dá ve Ski Centru Uhliská. V Nižné jsou také tennisové kurty a krytý bázen.

http://dovolenanaslovensku.ic.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v zahraničí

Profil stránky Dovolená na Slovensku střední Orava,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hotel u Milína Středočeský kraj
Nový hotel nedaleko Příbrami a Prahy nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce. Pořádáme svatby, firemní akce a kongresy. K dispozici školicí místnosti, restaurace, podkrovní sál. Zajistíme rauty a grilování. 47 pokojů a apartmánů, 115 lůžek.
Katalog chalup v ČR, NaseChaloupky.cz
Apartmany, chaty, chalupy a penziony v ČR. do není u nás, jako kdyby nebyl. Tak trochu jiný server. Využijte bezplatné registrace objektu a některé neobsazené termíny.
Pronájem domů na Floridě
Pronajměte si od nás dům na Floridě za nejlepší ceny v ČR a zažijte neopakovatelnou dovolenou v USA na Floridě s komfortem vlastního domu. Cena pronájmu celého domu nebo vily již od 92USD na den se vším příslušenstvím !
Romantický Botel Albatros v Praze
Botel Albatros je nejvyhledávanější botel v centru Prahy a to díky vynikající lokalitě, jíž dominuje historické centrum Prahy. Botel Albatros je tím pravým, ať již hledáte klidné místo pro odpočinek při pracovní návštěvě Prahy, nebo chcete prožít romantický víkend v centru Prahy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme pohodlné ubytování na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme pohodlné ubytování v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar