inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

Dovolená Chata Chorvatsko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Dovolená Chata Chorvatsko

Ubytování v Chorvatsku, dovolená v Chorvatsku v soukromé chatce v kempu Pineta, Fažana u Puly, Istrie. Vaše nejlevnější dovolená v Chorvatsku.Naleznete zde množství restaurací, směnárnu, obchod s potravinami a přístav, odkud vyjíždí výletní lodi do národního parku na souostroví Brijuni.

http://chatachorvatsko.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Dovolená Chata Chorvatsko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Penzion, relaxační centrum Andělka, Hanušovice
Zavítejte do malebného prostředí podhůří Jeseníků, do penzionu Andělky. Nabízíme Vám ubytování ve 3 moderních apartmánech a k tomu příjemný odpočinek v našem relax centru: masáže, sauna, whirlpool, Kneippovy lázně, odpočívárna. Můžete zde strávit romantické chvíle a zároveň tělu dopřát ozdravnou kůru. Okolí Hanušovic skýtá i spoustu sportovního vyžití, z nichž si na své přijdou hlavně lyžaři a cyklisti. Vítáme také rodiny s dětmi, pro které máme k dispozici herničku s dřevěnými hračkami.
Hotel a Penzion PUK
Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s apartmány v centru města Beroun a tříhvězdičkovém penzionu s apartmány. Hotel i penzion je určen všem, co dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou, odlišnou od velkých anonymních hotelů.
Chata Živec
Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích. Okolí Chaty Živec nabízí mnohé možnosti sportovního vyžití.
Ubytování Orlické hory, wellness Hotel Panský dům
Hotel Panský dům nabízí pohodlné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v regionu Orlické hory. Vychutnejte si klidné ubytování v sousedství dvou městských parků. Naše relaxační centrum nabízí klasické wellness i novinku pivní lázně. Vyzkoušejte pivní lázně i vy a užijte si koupel s léčivými účinky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ubytování v Chorvatsku, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ubytování v Chorvatsku, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar