inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost eDispečer Černilov

Jsme logistický partner pro malé i velké společnosti. Dlouhodobá a oboustranně výhodná spolupráce je pro nás důležitější než rychlý a jednorázový profit. Naší a jedinou prioritou je, aby vaše zásilka byla doručena na místo určení rychle, spolehlivě a bez problémů.

http://www.edispecer.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autodoprava Maleček Praha
Autodoprava, přeprava zboží. Autodoprava všeho mimo sypkých a tekutých materiálů. Doprava i do okolních států EU, nákup zboží a materiálů s dovozem, stěhování po Praze a ČR, krátkodobé skladování zboží a materiálu v Praze.
logistika, spedice, sběrná služba, zasilatelství, spedice, skladování
Logistika na míru. Sběrná služba, zasilatelství, spedice a skladování. Výhodná mezinárodní doprava do více jak 40 zemí světa z domu do domu. logistika, spedice, sběrná služba, zasilatelství, spedice, skladování
Zlín Express - autodoprava v rámci celej EU
Zlín Express Vám ponuká autodopravu po celej Európskej únii. Našim cieľom je spokojný zákazník. Všetky vozy sú poistené a vybavené GPS modulom - možnosť sledovať lokáciu vozu on-line. Preprava celo-vozových i kusových zásielok a expresných zásielok.
Mezinárodní spedice good sped s.r.o. autodoprava, nákladní doprava, spedice
Naše spedice zajišťuje kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy. Nabízíme kamionovou dopravu, expresní přepravu, přikládku kusových zásilek. Nonstop operátor

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme logistický partner na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme logistický partner v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar