inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost eDispečer Černilov

Jsme logistický partner pro malé i velké společnosti. Dlouhodobá a oboustranně výhodná spolupráce je pro nás důležitější než rychlý a jednorázový profit. Naší a jedinou prioritou je, aby vaše zásilka byla doručena na místo určení rychle, spolehlivě a bez problémů.

http://www.edispecer.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Doprava vnitrostátní, mezinárodní. Spediční společnost

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mezinárodní doprava Hollandr transport, Praha
Rozvoz námořních kontejnerů z německých přístavů Hamburk, Bremerhaven. Komplexní služby při dovozu kontejnerů a to jak samotný transport, uvolnění kontejneru v přístavu, zajištění celních dokumentů, obstarání certifikátů, licencí při dovozu zboží z asie, poradenství.
Námořní přeprava, sběrná služba
Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Námořní přeprava zahrnuje export i import celokontejnerových zásilek, zboží ve sběrných kontejnerech, konvenční přepravu nákladů, kontinentální kontejnerová přepravu a přepravu kusových zásilek Z a DO evropských přístavů s využitím železnice, kamionů a říčních lodí. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.
Autodoprava Kamil Praha
Nabízíme autodopravu a stěhování našimi mikrobusy a dodávkovými vozy po celé republice. Náš transport osob a zboží na letiště a zpět, taktéž rozvor turistických skupin do hotelů je za rozumné ceny. Kurýrní služby, rozvoz zásilek nejen po Praze. Doručíme zásilky po celé české republice i do zahraničí. Rychle kvalitně spolehlivě.
Autodoprava Kaucký, Praha
Mezinárodní, vnitrostátní a nákladní autodoprava, spedice, autodoprava Praha. Jakožto autodopravce zajišťujeme autodopravu v Praze a vnitrostátní spediční přepravu věcí po celém území.V této oblasti autodopravy (Praha nebo vnitrostátní) máme mnoho spokojených klientů a výborných referencí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme logistický partner na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme logistický partner v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar