inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka SCADO doprava Strachotín okr. Břeclav

Nákladní auto s hydraulickou rukou. Doprava stavebních materiálů nákladním vozem Scania. Díky hydraulické ruce o délce 20 metrů naložím, složím a převezu materiál bez přítomnosti ostatních obslužných strojů. Žádné břemeno není problém. Kontejnery přistavím na Vámi požadované místo.

http://www.scado-doprava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Balík do zahraničí a zajištění importu Vaší zásilky BGA group Brno
Nabízíme doručení Vaší zásilky, balíku či dokumentů do zahraničí, nebo zajistíme doručení ze zahraničí za nejvýhodnějších podmínek. Letecky, nebo formou kurýrní přepravy. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Balík do Anglie, Francie či Itálie doručíme v rámci několika málo dnů.
Spolehlivá autodoprava Martin, Praha
Nabízíme rychlou a spolehlivou dopravu a stěhování dodávkami o nosnosti 1,6t s pojištěním nákladu na 1 milion Kč. Jezdíme již 6 let po Praze i celé ČR. Kompletní ceník naleznete na našich internetových stránkách.
Kamiónová, mezinárodní doprava Havetrans Třebestovice
Společnost Havetrans zajišťuje komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy automobilů, odtahu a přepravy zboží, skladování a skladové logistiky. Kamiónová a mezinárodní doprava, odtahová služba, logistika. Ať již chcete přepravit jakýkoliv náklad, jakékoliv vozidlo, či vaše zboží uskladnit, neváhejte nás kontaktovat.
Námořní přeprava, sběrná služba
Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Námořní přeprava zahrnuje export i import celokontejnerových zásilek, zboží ve sběrných kontejnerech, konvenční přepravu nákladů, kontinentální kontejnerová přepravu a přepravu kusových zásilek Z a DO evropských přístavů s využitím železnice, kamionů a říčních lodí. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nákladní auto s na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nákladní auto s v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar