inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka SCADO doprava Strachotín okr. Břeclav

Nákladní auto s hydraulickou rukou. Doprava stavebních materiálů nákladním vozem Scania. Díky hydraulické ruce o délce 20 metrů naložím, složím a převezu materiál bez přítomnosti ostatních obslužných strojů. Žádné břemeno není problém. Kontejnery přistavím na Vámi požadované místo.

http://www.scado-doprava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Vnitrostátní, mezinárodní autodoprava M D CARGO Svitavy
Společnost MD CARGO již řadu několik let působí na poli vnitrostátní a mezinárodní přepravy, spedice a logistiky. Firma ke své činnosti pužívá vozidla VW Crafter (plachty, skříně), Opel Movano, skříňové dodávky Fiat Ducato a další. Zákazníkům nabízíme možnost uskladnění zboží (vlastní sklady v zabezpečeném areálu), manipulaci se zbožím (VZV), poradenství v oblasti silniční, námořní i letecké přepravy a díky spolehlivým smluvním dopravcům i přepravu kamionovou.
Autojeřáby Hradec Králové
Autojeřáby Radek Lorenc nabízí pro Hradec Králové i celou Českou republiku jeřábnické služby, jakými jsou jeřábnické práce, přeprava materiálů či přeprava stavebních buněk. Veškeré jeřábnické práce nabízíme s možností přepravy nákladu na podvalníku.
Mezinárodní kurýr - přeprava zásilek do zahraničí
Bezpečná, levná, rychlá transportní služba věcí do zemí EU a zemí s bezvízovým stykem
Autodoprava Kaucký, Praha
Mezinárodní, vnitrostátní a nákladní autodoprava, spedice, autodoprava Praha. Jakožto autodopravce zajišťujeme autodopravu v Praze a vnitrostátní spediční přepravu věcí po celém území.V této oblasti autodopravy (Praha nebo vnitrostátní) máme mnoho spokojených klientů a výborných referencí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nákladní auto s na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nákladní auto s v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek.
Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, Praha
Konzulární, obchodní a kulturní informace. Zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Brazílie. Zastupování zájmů brazilských občanů. Podpora mezinárodního obchodu.
Osvetleni-elektro.cz internetový prodej
Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.
Hotel Maxičky ubytování Děčín
Atraktivní prostředí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní pobyty. V okolí najdete řadu možností pro turistiku, cykloturistiku a terény pro běžkaře. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci, letní terasu s grilováním.
Číštění kanalizaci Praha
Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Volná místa
Volná místa
bazar