inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 20. září 2018 svátek má Oleg
Vyhledat v Pozri:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka SCADO doprava Strachotín okr. Břeclav

Nákladní auto s hydraulickou rukou. Doprava stavebních materiálů nákladním vozem Scania. Díky hydraulické ruce o délce 20 metrů naložím, složím a převezu materiál bez přítomnosti ostatních obslužných strojů. Žádné břemeno není problém. Kontejnery přistavím na Vámi požadované místo.

http://www.scado-doprava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autojeřáby Hradec Králové
Autojeřáby Radek Lorenc nabízí pro Hradec Králové i celou Českou republiku jeřábnické služby, jakými jsou jeřábnické práce, přeprava materiálů či přeprava stavebních buněk. Veškeré jeřábnické práce nabízíme s možností přepravy nákladu na podvalníku.
Zlín Express - autodoprava v rámci celej EU
Zlín Express Vám ponuká autodopravu po celej Európskej únii. Našim cieľom je spokojný zákazník. Všetky vozy sú poistené a vybavené GPS modulom - možnosť sledovať lokáciu vozu on-line. Preprava celo-vozových i kusových zásielok a expresných zásielok.
Autoslužba Plzeň non stop taxi, moderní vozy za levné ceny
Non stop provoz, přistavení vozu zdarma. Objednávky taxi přes centrálu, slevy na delší vzdálenosti. Taxislužba v Plzni a západních Čechách, rychlost, kvalita a nízké ceny. Taxi partner pro hotely, restaurace, bary i firmy v Plzni a okolí. Možnost vyúčtování na fakturu, nonstop provoz.
Autodoprava Jan Cielecký
Zajišťujeme vnitrostátní dopravu vozidly Tatra, sklápěč a Cat. Nabízíme opravárenskou činnost vozů Tatra a prodej sypkého stavebního materiálu

Naše tipy:
Zkuste hledat Nákladní auto s na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nákladní auto s v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Taneční kurz Street dance a Break dance Praha
Špičkoví lektoři a skvělá parta lidí na vás čeká v tanečních kurzech Break dance a Street dance v Praze 4. Pro malé děti je tu Taneční kurz pro děti mini dance. Neváhejte a zapište se do tanečních kurzů, naučíte se skvěle tancovat, první hodina je zdarma. OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.
Pojištění online
Na pojištění-online.eu najdete veškeré informace ohledně komerčního pojištění. Nabídka všech pojišťoven na jednom místě. Pro výběr nejvhodnějšího pojištění můžete porovnat nabídky všech pojišťoven. Sjednání pojištění samozřejmě online.
Ruční mytí a čištění vozidel
Firma Washcar nabízí kompletní služby v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Používáme výhradně přípravky a technologie od německé firmy Porzelack.
Zámečnictví Třebíč, Otakar Polenda
Provádíme veškeré zámečnické práce, opravy a výměny zámků a vložek, výrobu a montáž ocelových kontrukcí, mříží, schodišť, bran, balkonů, montáž bezpečnostních dveří. Nouzové otevírání dveří po zabouchnutí.
Betafiniš: kompresory
Kompresory jsou obvykle primárním zdrojem stlačeného vzduchu pro různé aplikace. Dle konkrétních požadavků je nutné zvolit vhodný kompresor. Nabízíme nejen kompresory pro průmyslové použití, ale i kompresory nehlučné, dentální a speciální kompresory.

Volná místa
Volná místa
bazar