inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Domácí potřeby - e-shop Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Domácí potřeby - e-shop

Internetový obchod a velkoobchod s domácími potřebami, nářadím, domácími spotřebiči a spotřební elektronikou. Jsme přímí dovozci, můžeme si dovolit zajímavé ceny.

http://www.i-domacipotreby.cz
Zařazena v kategori:

Domácí potřeby

Profil stránky Domácí potřeby - e-shop

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
lněné bytové textílie, přírodní bytové vůně a dekorace Coclea
Coclea je eshop plný kvalitních lněných a bavlněných bytových textílií, přírodních bytových vůní a materiálů, doplňků pro dětské pokoje a dekorací. Coclea domov plný přirozených barev, vůní a přírodních materiálů. Domov kde si budete užívat odpočinku a rodiny, obklopeni vším co je Vám příjemné na dotek a uklidní vaši mysl. Coclea vnese do všech místností domova harmonii a přirozenost. Postele povleče do lněných či bavlněných povlečení, položí měkké kusové koberce, na okna zavěsí lněné závěsy či rolety zemitých či pastelových tónů.
Josef Křižan Kuchyňské doplňky
Doplňky, které představují stylové, elegantní a vysoce praktické vybavení Vaší kuchyně. Naše nabídka zahrnuje širokou řadu dávkovačů koření, cukru, kávy, těstovin, ovesných vloček nebo také vysoce praktické a univerzální otvíráky.
Velkoobchod s obaly - Zdeněk Kolda
Jsme velkoobchod s obaly a zejména prodáváme potravinářské obaly, fólie, sáčky, lepící pásky, papírové tácky, plastové nádobí a další obalový materiál.
Kočárky, sportovní, hluboké
Internetové stránky s kočárky, testy kočárků, barevné variace kočárků, výrobci kočárků. Vyberte si ten správný kočárek pro vaše dítě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Internetový obchod a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Internetový obchod a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar