inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Distributor chemických surovin a specialit, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Distributor chemických surovin a specialit, Krátoška Chemin, Praha

Chemické suroviny pre sklářský, keramický a kosmetický průmysl, průmysl bytové chemie a ostatní průmyslová odvětví.

http://www.kratoska.cz
Zařazena v kategori:

Chemie

Profil stránky Distributor chemických surovin a specialit,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební chemie, drogerie ECHEMIE Hranice
Velkoobchod a internetový prodej stavební a bazénové chemie, chemických přípravků, barev a laků, autokosmetiky, geotextilií a dalších potřeb pro Vaši stavbu, firmu, domácnost i zahradu. Vynikající ceny, služby a poradenství. Krátké dodací termíny.
Ekologické zpracování průmyslové chemie Ewac Planá u Českých Budějovic
Firma EWAC se zaměřuje na ekologický přístup v průmyslové výrobě. Hlavní odvětví se vztahuje k vybavení lakoven od ochranných fólií, snímacích laků, přes pracovní oděvy, osobní hygienu a pracovní rukavice až po ochranné masky, návleky na roboty, nástroje na broušení a leštění. Společnost se zaměřuje také na dodávky průmyslové chemie, vzduchových filtrů a výrobu technologických zařízení pro čištění oběhových, chladících, procesních i odpadních vod v průmyslu.
Prodej stavební chemie Den Braven ČESKÉ DVEŘE Praha
Zajišťujeme prodej stavební chemie Den Braven. Za výhodné ceny nabízíme lepidla, tmely, pěny, silikony, lepenky, lepidla Mamut, chemické kotvy, polyuretanová lepidla a tmely, nopové fólie či další zboží. V Praze je pro zákazníky velmi dobře dostupné sídlo a vzorková prodejna naší společnosti, s možností osobního odběru veškerého objednaného zboží. Vzorkovna má otevřeno až do 19 hodin.
Zakázková výroba silikonu, komplexním řešení celé zakázky SILROC CZ Tanvald
Zabýváme se výrobou dílů a komponentů z tekutého silikonového kaučuku (LSR) na vstřikovacích lisech pro různé oblasti pro řadu velkých i malých firem v tuzemsku i zahraničí. Naše výhoda spočívá v komplexním řešení celé zakázky - připravíme technické návrhy i nákresy, vyrobíme si formu v naší vlastní nástrojárně a produkt vyrobíme - vše pod jednou střechou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Chemické suroviny pre na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Chemické suroviny pre v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektronické zabezpečení objektů Acces Praha
Dodávky systémů elektrické zabezpečovací signalizace. Instalace zařízení elektrické zabezpečovací signalizace v bytech a rodinných domech. Bezpečnostní ústředny, detektory pohybu.
Mimino.cz pro maminky a jejich děti
Aukce a bazar dětského zboží, diskuse, recepty a nápady kam s dětmi na výlet. Mimino.cz můžete využívat ke komunikaci s ostatními maminkami, k nákupu a prodeji dětských potřeb, plánování výletů a volného času s vašimi dětmi.
Hababidou, stránka o ostrove Hababidou, súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing
Stránka o ostrove Hababidou. Ostrov Hababidou v skutočnosti neexistuje. Súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing na Žilinskej univerzite.
Zahradnické služby
Sekání trávy, prořezávání dřevin, odstranění náletových dřevin, úklidové služby.
Okna a dveře na míru Uniwin
Ryze česká firma s mnohaletou zkušeností na trhu oken, dveří, garážových vrat, fasád a zimních zahrad. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky a služby. Okna, dveře a fasády vyrábíme a montujeme z plastu, dřeva, hliníku a dřevo-hliníku. Naleznete u nás širokou nabídkou doplňků jako parapety, žaluzie, rolety, garážová vrata, střešní okna. Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb, ekologickou likvidaci odpadů a záruční i pozáruční servis.

Volná místa
Volná místa
bazar