inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Digitální fotoaparáty, foto bazar, fotokniha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Digitální fotoaparáty, foto bazar, fotokniha FotoŠkoda

Eshop nabízející digitální fotoaparáty, videokamery a příslušenství. Dále fotografické služby jako tisk digitálních fotografií, vytváříme fotoknihy, kalendáře z vlastních fotek. Zajišťujeme servis, bazar a prodej na protiúčet.

http://www.fotoskoda.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Digitální fotoaparáty, foto bazar, fotokniha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Vláknová optika a fotonika. Safibra, Říčany
Optické technologie a produkty, zejména optovláknové senzory a systémy. Vývoj a aplikace speciálních optovláknových biochemických senzorů ve společném projektu několika evropských institucí, laboratoří, univerzit a společností.
Sluneční a dioptrické brýle, kontaktní čočky MK OPTIK, Praha
Nabízíme široký sortiment dioptrických obrub a brýlových čoček i sluneční obruby s polarizačními čočkami. Dodáváme kontaktní čočky v širokém výběru od několika různých výrobců.
Optika Praha, stylové značkové brýle a kontaktní čočky NOVUSOPTIK
Naše oční optika poskytuje komplexní služby, počínaje odborným poradenstvím při výběru brýlových obrub, brýlových skel, slunečních brýlí či sportovních brýlí. Nabízíme měření zraku jednak objektivní metodou pomocí autorefraktokeratometru japonské značky TOPCON. Dokorigování provádíme vždy subjektivně pomocí zkušebních skel. Pokud si u nás zakoupíte brýle, je toto měření zraku zdarma. Provozujeme kamenné prodejny a e-shop se značkovými dioptrickými i slunečními brýlemi pro muže a ženy. Prodej kontaktních čoček.
Svatební fotostudio Brno Profesionální fotografování
Svatební, ateliérové, produktové a portrétní fotografie, rodinné fotografie. Profesionální fotografování svatebních obřadů, kreativní a reportážní fotografie, umělecká svatební fotografie, dětské a portrétní fotografování, těhotenské fotografie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Eshop nabízející digitální na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Eshop nabízející digitální v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar