inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Deratizace asanace POHYS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Deratizace asanace POHYS Praha

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. Hubíme šváby, štěnice, vosy, myši. Instalujeme zábrany a sítě proti holubům. Vyklízíme půdy, sklepy, byty. Nabízíme projekt ochrany dle norem HACCP, poradenství a odbornost. Máme 30 let praxe.

http://www.pohys.cz
Zařazena v kategori:

Deratizace, dezinsekce ,dezinfekce

Profil stránky Deratizace asanace POHYS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Odstraňujeme plísně desinfekce, deratizace Desinsekta Plzeň
Provádíme úklidové práce, především úklid dvorů, sklepů a půd. Odvážíme komunální odpad, čistíme fasády od holubího trusu. Jsme specialisté na ochranu a léčbu dřeva, kdy provádíme nejprve průzkum, který je zdarma, poté zvolíme nejvhodnější asanační postup. Jsme specialisté na obor deratizace.
Likvidace dřevokazného hmyzu DEKOP Jilemnice v Krkonoších
Deratizace, hubení škodlivých hlodavců i celých měst. Dezinsekce, odhmyzení a hubení škodlivého a dřevokazného hmyzu. Dezinfekce, ničení mikroorganismů. Praxe a zkušenosti 20 let.
Desinsekce, desinfekce a deratizace. Firma D.D.D. SERVIS OPAVA
Jako specializovaná firma v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce využíváme téměř dvacetileté praxe v tomto oboru, a tak používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí.
Hubení hmyzu a hlodavců, desinsekce a deratizace. BROUČEK, Praha
Provádíme hubení hmyzu, hubení hlodavců a instalujeme sítě proti ptákům po celé Praze a okolí. Provádíme také prevenci a akutní zásahy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar