inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 21. červenca 2019 svátek má Vítězslav
Vyhledat v Pozri:

Deratizace asanace POHYS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Deratizace asanace POHYS Praha

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. Hubíme šváby, štěnice, vosy, myši. Instalujeme zábrany a sítě proti holubům. Vyklízíme půdy, sklepy, byty. Nabízíme projekt ochrany dle norem HACCP, poradenství a odbornost. Máme 30 let praxe.

http://www.pohys.cz
Zařazena v kategori:

Deratizace, dezinsekce ,dezinfekce

Profil stránky Deratizace asanace POHYS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení hmyzu Deratizace Praha
Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. Hubíme veškeré druhy hmyzu jako švábi, rusi, mravenci, štěnice a roztočů jako klíšťáci, klíšťata, čmelíci, sametky. Zdarma průzkum objektu a následný podrobný rozbor situace, určení škůdce, ohniska výskytu.
Deratizace, Dezinsekce, Dezinfekce, Ochrana dřeva Praha
Jednička mezi deratizačními firmami, zabývající se ochrannou deratizací, dezinfekcí a dezinsekcí.
Deratizace, dezinsekce, desinfekce a doplňkové služby NONSTOP DDD MK Praha
Naše firma DDD MK poskytuje DDD servis a služby nonstop (non-stop). Nabízíme deratizace, dezinsekce, desinfekce, a doplňkově kanalizační přípojky, sanace domů, budov, objektů a opravy a rekonstrukce budov. Provádíme i stavební úpravy jako sanace zemědělských budov, kanalizací, septiků a žump pro zvýšení stability a životnosti.
Deratizace, úklid Praha Regina Jindrová
Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu. Zajišťujeme pravidelné i generální úklidy všech typů objektů, čištění koberců, mytí oken a speciální čištění sportovních povrchů. Jsme specialisté v oborech deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Spolehlivě vás zbavíme nežádoucích škůdců, hlodavců, obtížného hmyzu i choroboplodných zárodků.

Naše tipy:
Zkuste hledat Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okružní plavby všeho druhu Cruise Travel Chomutov
Naše cestovní agentura se vydala cestou elektronického prodeje nabízených cestovních zájezdů. Nejdeme cestou drahých nájmů ani pronájmů a v době elektronické komunikace máme možnost tak flexibilně a rychle reagovat na nabídky a poptávky našich klientů. Chceme Vám poskytnout na cestách ten nejvyšší standart a dokonalý servis. Proto na těchto stránkách nabízíme plavby všeho typu ,zájezdy německých a rakouských cestovních kanceláří a základní cestovní pojištění.
Nátěry střech a fasád Praha
Provádíme výškové práce (nátěry a čištění okapů, opravy dilatačních spár, nátěry a opravy střech, nátěry a opravy fasád, začisťování MIV, mytí nedostupných oken) pomocí horolezecké techniky.
KPK Podlahy Praha Zděnek Veselý
Podlahové krytiny komplexní služby v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme služby v oboru kladení podlahových krytin, PVC podlah, linolea a koberců. Renovace podlah, plovoucí a laminátové podlahy, lepení parket, broušení a lakování. Nabízíme podlahové krytiny všech běžných materiálů a typů. Máme se všemi používanými materiály pro podlahy potřebné zkušenosti a praxi. Nechte si s výběrem PVC podlahy, linolea či plovoucí podlahy poradit.
Milena Regentová - TRISPOL
REVITA PLUS - nabízíme Vám jedinečný potravinářský doplněk na bázi mateří kašičky. REVITA PLUS - mateří kašička má svoje místo jako dodatek jídla. Pokud budete pít 3 sklenice denně, dostanete do těla všechny potřebné látky a vitamíny.
Tesařské, klempířské a pokryvačské práce Střechy Gorčík Mikulov
Naše Firma se již od roku 2001 zabývá dodávkou a montáží kompletních nových střech i rekonstrukcemi stávajících. Provádíme všechny typy tesařských prací, zejména výrobu a montáž tesařských konstrukcí. Na prvním místě je pěkná funkční střecha, která je sama o sobě vítanou reklamou a doporučením. Prioritou je samozřejmě spokojenost zákazníka.

Volná místa
Volná místa
bazar