inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný čas,zábava,koníčky

Dejvické divadlo Dejvické divadlo trojnásobným držitelem titulu divadlo roku, první divadlo v Praze 6 se stálým profesionálním souborem. Zelená 1084/15a 160 00 Praha 6

http://www.dejvickedivadlo.cz
Zařazena v kategori:

Divadlo

Profil stránky Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Loutkové divadlo výroba Interbubak Ostrava
Vyrábíme loutková divadla. Naše výrobky nejsou hračky, ale skutečná divadla pro zprostředkování Vaší pohádky dětem. Obsahují 30 perspektivních scén šíře 70cm, barevné halogenové nebo Led osvětlení a sametovou oponu. Společnost Interbubak je přední český a evropský výrobce kvalitních sofistikovaných přenosných loutkových divadel nabízejících řadu unikátních a inovačních, ale zároveň i jednoduše použitelných, prvků a předností.
Divadlo vaše nejbližší divadlo
Chcete najít vaše nejbližší divadlo? Naše stránka obsahuje velké i menší divadla řazená do krajů.
Divadlo odpočinek, zábava, kultura, životní styl
Provází nás již po staletí naším všednodenním i svátečním životem. Když se chceme pobavit, odpočinout, navštívíme divadlo. Neváhejte a navštivte naše stránky.
Studio Ypsilon Ypsilonka Praha
Studio Ypsilon vzniklo v roce 1963 v Liberci nejdříve jako nezávislá amatérská experimentální skupina. Zakladatelem je Jan Schmid. Profesionální začátky jsou spojeny se Severočeským loutkovým divadlem v Liberci, 1969. Nejbližší představení, program a repertoár, vstupenky, fórum a další informace o divadle.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dejvické divadlo Dejvické divadlo na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dejvické divadlo Dejvické divadlo v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Grafické studio Delab design laboratory
Grafické a internetové studio navrhne unikátní design, relevantní obsah a urychlí dosažení cílů Vašich www stránek či eShopu pomocí eMarketingu, SEO, PPC, Sociální sítě. Jednotný vizuální styl logotyp, vizitka, leták, banner a jiné DTP práce.
Datová, hlasová a kamerová řešení Clarystone, Brno
Dodavatel produktů pro datové, optické sítě, přenos dat, hlasu a obrazu. Clarystone to je tým odborníků s dlouhodobou zkušeností z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí.
Autosklo centrum Praha, Kompletní servis pro autosklo
Autosklo, kompletní servis. Výměna, prodej a montáž autoskel na automobily všech značek. Opravy bodových poškození a prasklin autoskel. Máme bohaté zkušenosti s opravou autoskel na vozidlech všech značek a typů.
progeCAD - náhrada za AutoCAD
progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření.

Volná místa
Volná místa
bazar