inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Cukrářské potřeby Dortisimo Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Cukrářské potřeby Dortisimo Praha

Cukrářské potřeby v eshopu Dortisimo. Specializujeme se na prodej potahovacích hmot jako je Chocoflex čokohmota, hmota Formix a další modelovací hmoty. Formičky na dorty lidské postavy, svíčky na dorty a dortové stojany. Nabízíme kvalitní cukrářské potřeby na výrobu dortů. Speciální tvarovací hmoty k modelaci kytiček i složitých ozdob, SmartFlex s různými příchutěmi. Papírové košíčky, silikonové formy, formy na pečení. Svíčky na dort s čísly.

http://dortisimo.cz
Zařazena v kategori:

Gastronomie, Potraviny, Nápoje

Profil stránky Cukrářské potřeby Dortisimo Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čerstvá káva Originální kávové receptury a prémiové jednodruhové arabiky s původem Zakara Coffee Brno
Pražíme pro vás výběrovou jednodruhovou arabiku s původem i originílní espresso receptury. Pro dokonalý kávový požitek doma i v kanceláři. Osobní rozvoz po Brně, kurýrem celá ČR. Čerstvá káva má nezaměnitelnou chuť a aroma, proto pražíme vždy na objednávku zákazníka. Pražíme pro vás proslulé i méně známé kávové odrůdy z provoněných kávových regionů Jižní Ameriky, Afriky a Indonésie. Můžete ochutnat skvosty kávového světa podle aktuální sklizně nebo si pochutnat na originálních recepturách espresso směsí komponovaných tak, aby se dokonale snoubila chuť, aroma a pěnivost vašeho šálku kávy.
Margarín Stella Tradiční česká značka
Margarín Stella je tradiční oblíbená česká značka margarínu na pečení. Na stránkách značky Stella, zjistíte vše potřebné ohledně receptů, použití, stejně tak se dozvíte užitečné rady a tipy. Nyní máte možnost vyzkoušet i nové margaríny Stella pro studenou kuchyni! Nabízíme je ve 3 nových variacích Stella rodinná, linie a máslová.
Nerezové gastronádoby
Systém víceúčelových nádob pro vaření, skladování, přepravu a výdej potravin a pokrmů.
Cateringové služby Praha Duran Catering
Duran catering je cateringová společnost zajišťující kompletní nabídku služeb v oblasti cateringu. Působíme po celé ČR, zejména zajišťujeme catering v Praze a catering v Hradci Králové. Připravíme a přivezeme občerstvení, dodáme potřebný inventář a po skončení opět vše odvezeme, takže s minimálním úsilím připravíte neodolatelné občerstvení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Cukrářské potřeby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Cukrářské potřeby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Last minute dovolená Egypt – Travel.cz
Užijte si dovolenou v Egyptě s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Egyptě a rezervujte si nyní zájezd do nejznámějších egyptských letovisk. Poznejte egyptské památky, pouště či si užívejte u moře.
Hudební skupina Přescent hudba pro vaší akci
Hudební skupina hrající na svatbách, plesech, zábavách, rodinných oslavách, narozeninách, soukromých nebo firemních akcích. Hrajeme dechovku, oldies, pop i rock. Hudba pro všechny věkové kategorie, vybere si opravdu každý.
Ubytování Machová Hluboká nad Vltavou
Nabízíme Vám možnost ubytování v klidném prostředí v městě Hluboká nad Vltavou nedaleko zámku. Jeden z našich apartmánů nabízí také výhled na samotný zámek z okna. Penzion je součástí rodinného prostředí, kde jsou Vám k dispozici prvky a některé vybavení domu. V našem blízkém okolí se také nachází velké množství zajímavých míst, kam je možné vyrazit na výlet.
Třetí věk stránky pro seniory
Třetí věk je portál pro důchodce a seniory s užitečnými informacemi, tipy, návody a pomocnými službami pro společnosti českých seniorů. důchod, domov důchodců, předčasný důchod, starobní důchod, invalidní důchod
Svítidla, nábytek, interiéry AMOS DESIGN
Nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů, prodej nábytku, svítidel a doplňků. V sortimentu naleznete také židle a kancelářský nábytek. Zdůrazňujeme design, kvalitní materiály a zpracování. Dopřejte si originální interiéry i design!

Volná místa
Volná místa
bazar