inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 21. dubna 2018 svátek má Alexandra
Vyhledat v Pozri:

Cukrářské potřeby Dortisimo Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Cukrářské potřeby Dortisimo Praha

Cukrářské potřeby v eshopu Dortisimo. Specializujeme se na prodej potahovacích hmot jako je Chocoflex čokohmota, hmota Formix a další modelovací hmoty. Formičky na dorty lidské postavy, svíčky na dorty a dortové stojany. Nabízíme kvalitní cukrářské potřeby na výrobu dortů. Speciální tvarovací hmoty k modelaci kytiček i složitých ozdob, SmartFlex s různými příchutěmi. Papírové košíčky, silikonové formy, formy na pečení. Svíčky na dort s čísly.

http://dortisimo.cz
Zařazena v kategori:

Gastronomie, Potraviny, Nápoje

Profil stránky Cukrářské potřeby Dortisimo Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Koření, kořenící směsi, jíšky i vývary Gastro koření Smiřice
Nabízíme více než 200 druhů koření a kořenících směsí. V široké nábídce koření a kořenících směsí si rádi vyberete i ze sortimentu hotových vývarů, jíšek, šťáv a omáček. V našem eshopu najdete celou škálu jednodruhového koření, které je dováženo z celého světa, koření podléhá přísnému výběru kvality a hygienickým směrnicím skladování koření. Naše koření a kořenící směsi dodáváme, masozpracovatelským závodům, ale i drobným výrobcům sýrů a uzenin. Jsme oblíbenými výrobci koření do maloobchodní sítě a pro stánkový prodej po celém území České republiky a Slovenska. Nabízíme polepení vlastními etiketami, nebo zprostředkování privátní výroby.
Produkce masa, vajec MAVE Jičín
MAVE Jičín nabízí produkci a prodej vajec, selat, kuřic a nosnic. Mave Jičín se skládá ze čtyř závodů Soběraz, Vršce, Dřevěnice a Pševes. Na závodě Soběraz je možné každý všední den mezi 7 až 13 hodinou nakoupit čerstvá vejce, která jsou ze snášky z předešlého dne, v naší podnikové prodejně.Regionální prodej je zajišťován naším obchodním zástupcem. Rozvoz objednávek v rámci regionu zajišťujeme nákladním vozidlem Citroën Jumper s chladírenskou nástavbou, tak abychom splňovali podmínky skladování vajec dle stanovených norem.
Káva, kávovary, doplňky Café Selena Praha
Nyní si můžete vychutnat dokonalé italské espresso u vás doma i v kanceláři. Díky nové technologii přípravy kávy z kapslí si můžete vychutnat nejpopulárnější italské espresso kdykoliv během dne přesně tak dokonalé, jak ho znáte z vaší oblíbené kavárny. Káva jako žádná jiná. Dejte si pauzu, je čas na šálek dokonalé kávy.
Kávovary, automaty na kávu RH Vending Otrokovice
RHVending nabízí prodej a pronájem značkových kávovarů a automatů na kávu za velmi příznivé ceny. Zabýváme se také servisem a údržbou kávovarů a automatů na kávu. Nabízíme produkty věhlasných značek za více než příznivé ceny. Námi dodávané přístroje (kávovary) jsou připraveny ihned k užívání, je na nich proveden důkladný předprodejní servis a zkontrolována jejich funkčnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Cukrářské potřeby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Cukrářské potřeby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stavby, bytová jádra Praha a ČR
Bytová jádra a stavby nejen v Praze. Přestavba bytových jader dle potřeb klienta. Kompletní servis. Možnost dodání na klíč. Široké reference jak v oblasti bytových jader tak ve stavbách. Dlouholeté zkušenosti nejen s bytovými jádry a stavbami. Bytová jádra a stavby realizujeme nejen v Praze, ale v celé ČR.
Kopírky, kancelářské vybavení, skartovačky Vybaveni-kancelare.eu
Dodáváme kopírky, kompletní sety - kancelářské vybavení pracovního místa, stolní dělící přepážky, jmenovky na dveře (hliníkové, akrylové, plastové) Dále je možné u nás nakoupit skartovačky a prostředky vizuální komunikace.
Miss Angel, Svatební salón, prodej a pújčovna svatebních a společenských šatů
Plánujete svatbu, potřebujete poradit s její organizací, sháníte fotografa nebo prostě nemáte čas a chuť ponechat při přípravách nic náhodě? To a ještě něco navíc s důrazem na individuální přístup nabízíme právě my - Svatební šaty Miss Angel.
Liposukce Vaser Lipo invazivní liposukce nové generace MEDICOM Clinic Praha, Brno
Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je bezbolestnou invazivní liposukci fungující na základě ultrazvuku, který působí pouze na tukové buňky a nepoškozuje okolní tkáně. Výsledkem je štíhlé tělo bez modřin a otoků, pevnější pokožka v operované oblasti a výrazně kratší doba rekonvalescence.
Topodkaz.cz Katalog odkazů
Internetový katalog TOPodkaz poskytuje registraci všeobecných odkazů a registraci internetových obchodů. Zaručujeme vysokou kvalitu vkládaných odkazů, zvýšení návštěvnosti, zvýšení pozice ve vyhledávačích a kvalitní zpětný odkaz.

Volná místa
Volná místa
bazar