inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Creative Tools Prodej nástrojů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Creative Tools Prodej nástrojů

Prodej nástrojů pro soustružení, frézování a vrtání. Široký sortiment soustružnických, frézovacích nástrojů. obrábění hliníku a jiných barevných slitin.

http://www.creative-tools.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Creative Tools Prodej nástrojů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Spojovací materiál Eshop VPD Hranice
Spojovací materiál internetový prodej a velkoobchod. Vruty do dřeva a sádrokartonu, hmoždinky, krytky na vruty, šrouby a matice. Stavební chemie, akrylové a silikonové tmely, montážní pěny. Ruční nářadí, vrtačky a další.
Nástroje pro sklářský a bižuterní průmysl Polpur Turnov
Výroba brusných, lešticích a lapovacích nástrojů pro sklářský a bižuterní průmysl, pro broušení a leštění minerálů, kovových povrchů a monokrystalických materiálů. Nabízíme též lešticí prášky a brusné materiály, upínky, rytecké nástroje, lešticí podložky, aj. Jejich výhody oproti tradičně používaným nástrojům jsou vyšší životnost, produktivita, vyšší reprodukovatelnost a kvalita opracování. Pro obsluhu přitom znamenají vyšší bezpečnost práce a nižší fyzickou námahu ve spojení s čistším pracovním prostředím.
Kvalitní nářadí za dobré ceny eShop
Zělezářství online to je nářadí a potřeby pro dům, zahradu, dílnu a stavbu za levné ceny. Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nářadí, ručního i elektrického. Zboží nabízíme jen od prověřených dodavatelů, kvalitní a za rozumnou cenu. Garantujeme vrácení peněz za zboží vrácené bez udání důvodu do 14 dní.
GEOPEN, s.r.o. prodej měřící techniky pro stavaře a geodety
Prodáváme stavební nivelační přístroje PENTAX, stavební rotační lasery a potrubní lasery MIKROFYN. Geodetům a pro účely tvorby GIS nabízíme totální stanice PENTAX a sestavy pro měření v satelitních sítích GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS. Zajišťujeme geodetické práce v oblastech inženýrská geodézie, mapování, katastr nemovitostí (vytyčování hranic, rozdělení pozemků). Vyhotovujeme geometrické plány.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodej nástrojů pro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodej nástrojů pro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar