inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

CK VÁLEK TOUR specialista na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

CK VÁLEK TOUR specialista na dovolenou v Itálii

CK VÁLEK TOUR je specialista na dovolenou v Itálii, lyžařské zájezdy do italských středisek. Letní dovolenou v letoviscích v celé Itálii. Také Vám v této zemi lásky zařídíme svatební obřad se všemi sounáležitostmi.

http://www.valek-tour.com
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky CK VÁLEK TOUR specialista na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Online výběr dovolené Galileo tours Praha
Online výběr dovolené a nabídka více jak 160 destinací na jednom místě. last minute aktualizujeme každých 15 minut. Tisice klientů nám důvěřují, buďte mezi nimi. Za cestovní kanceláří Galileo tours stojí zkušení cestovatelé, milovníci poznávaní a cestování po celém světě. Klademe si za cíl nabídnout Vám rozmanitou nabídku dovolené nejen u moře. Vnímáme Vaše potřeby a přání. Pokud se Vás ptáme více, než jste u ostatních prodejců zájezdů zvyklí, jediným důvodem je zjistit Vaši představu o dovolené.
Cestovní agentura Jedličková, Dvůr Králové n.L.
Pobytové a poznávací zájezdy do celého světa, tuzemská dovolená – hotely, penziony, chaty a chalupy, pobyty se speciálním zaměřením – relaxace, sport, lázně, apod., zájezdy za kulturou, akce pro kolektivy, služby cestovního ruchu.
Zájezdy do světa, prodej letenek, zajištění ubytování SOUTHEAST ASIAN TRAVEL Praha
Cestovní agentura, autorizovaný prodejce řádně pojištěných Českých a Německých cestovních kanceláří. Prodej zájezdů do celého světa, prodej letenek, zajištění ubytování a dalších doplňkových služeb. provozuje cestovní agentura SOUTHEAST ASIAN TRAVEL s.r.o. Prodáváme zájezdy od českých a německých cestovních kanceláří. Spolupracujeme pouze s řádně pojištěnými Cestovními kancelářemi, stálicemi na trhu. Zájezdy od nás nakoupíte za stejné ceny a podmínky jako od pořádající CK. Samozřejmostí je i využití všech slev, věrnostních programů a dalších výhod od pořádajících cestovních kancelářích.
Řecko dovolená, zájezdy do Řecka letecky z Ostravy CK Charis Tour
Jsme považování za rodinnou firmu se specializací na Řecko a jeho ostrovy, již 22 let působíme na trhu cestovního ruchu. Naši předností je individuální přístup ke klientům a ochota poradit při výběru dovolené, u nás máte již vše v ceně včetně komplexního pojištění. V Řecku spolupracujeme s cestovními kancelářemi, které se řadí k těm nejlepším.

Naše tipy:
Zkuste hledat CK VÁLEK TOUR na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat CK VÁLEK TOUR v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar