inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. listopadu 2018 svátek má Albert
Vyhledat v Pozri:

Čištění koberců, nábytku Praha a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Čištění koberců, nábytku Praha a okolí

Jsme malá, spolehlivá firma se specializací na úklidové služby jako čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku, matrací, mytí oken a vitrín. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků za co nejpřijatelnější cenu. Vyčistíme jak malé plochy, tak i větší prostory jako jsou například herny, bary, restaurace, školy, kanceláře atd.

http://kobercecisteni.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Čištění koberců, nábytku Praha a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Profesionální úklidové služby CLARUS PROFI Brno
Pravidelné úklidové služby. Kromě pravidelných úklidových prací naše společnost realizuje i jednorázové zakázky dle objednávky např: generální úklidy budov po stavebních pracích, mytí oken, opláštění budov a výkladců, čištění koberců a čalounění extrakcí, praní záclon, závěsů, renovace podlah.
Úklidové služby, úklid Úklidovka Praha
Naše úklidová firma poskytuje zaručeně kvalitní a profesionální úklidové práce odvedené plně kvalifikovanými zaměstnanci. Nabízíme kvalitu, spolehlivost a zkušenosti.
Bezpečnostní, úklidové služby Hana Rubášová
Bezpečnostní a úklidové služby v ČR s možností odběru náhradního plnění. Na stránkách s prezentací bezpečnostních agentur z největších měst z ČR naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Úklidová agentura D.I. SEVEN nabízí úklidové práce typu pravidelného úklidu a generálního úklidu spojeného se specifickými pracemi. Tato úklidová služba se provádí ve vnitřních i vnějších prostorách administrativních budov, podzemních garáží, výrobních hal, sportovně relaxačních center atd.
Úklid Ostrava a celá ČR , ANTRA
Komplexní úklidové práce v regionu Ostrava a okolí. Naše úklidová firma nabízí kompletní úklidové služby. Zaměřujeme se také na průmyslová čištění, kdekoliv v ČR i v zahraničí, rovněž zajišťujeme pracovníky pro pomocné stavební práce. Poskytujeme také široké spektrum stěhovacích prací.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej pyrotechniky. Ohňostroje na míru.
Nabízíme zábavní a profesionální pyrotechniku. Prodáváme kompaktní ohňostroje na jedno zapálení vhodné pro: hotely, restaurace i soukromé párty. Zajišťujeme ohňostroje pro: městské slavnosti, silvestry, jarmarky, sportovní události,koncerty
Potraviny z našich farem Firma VON Zlín
Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.
Dřevěné stojany na víno a dárkové kazety Lefit, Ústí nad Labem
Naše společnost se specializuje na výrobu dřevěných výrobků jako jsou stojany na víno, stojánky na víno, dřevěné kazety na víno a další výrobbky. Naše stojany na víno složí jak zkušenému vinaři, který potřebuje vybavit velkou vinotéku, ale i začátečníkovi, který potřebuje stojan na víno jako doplněk domácnosti nebo si zřizuje soukromou vinotéku.
Zubní ordinace Praha Millenium Dental Care
Špičkové zubní ordinace v Praze najdete na zubní klinice Millenium Dental Care. Zkušený a mezinárodně uznávaný tým zubních specialistů zajišťuje nadstandardní servis. Používáme nejnovější léčebné postupy, materiály a technologie včetně mezinárodních certifikací. Klademe důraz na komfort, osobní přístup, minimální bolestivost, rychlý a trvalý výsledek. Zubní klinika MDC je ta správná volba.
Půjčujeme nové vozy všech velikostí Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna MADAuto Praha Vám nabízí širokou nabídku vozů k zapůjčení za výhodné ceny. Rozsáhlý vozový park, kde si vybere každý a bezplatné přistavění vozidla v Praze během pracovní doby. Na žádost zákazníka naše společnost zapůjčí další zařízení nebo poskytne dodatečné služby např. osobní řidič, navigační zařízení, dětskou autosedačku, sněhové řetězy, aj. Auto Vám půjčíme i do zahraničí. Neplatíte za druhého řidiče. Možnost půjčení vozu bez kauce.

Volná místa
Volná místa
bazar