inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Čištění koberců, nábytku Praha a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Čištění koberců, nábytku Praha a okolí

Jsme malá, spolehlivá firma se specializací na úklidové služby jako čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku, matrací, mytí oken a vitrín. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků za co nejpřijatelnější cenu. Vyčistíme jak malé plochy, tak i větší prostory jako jsou například herny, bary, restaurace, školy, kanceláře atd.

http://kobercecisteni.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Čištění koberců, nábytku Praha a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Komplexní řešení úklidu. Clarima, Brno
Široké portfolio služeb nejen v oblasti profesionálního úklidu, ale také v oblasti péče o objekty, ošetřováním povrchů, správu objektů a jejich údržbou.
Úklidove služby Úklidová firma Detai Cleaning Praha
Nabízíme úklidové služby pro soukromé a komerční prostory, úklidové služby téměř všech druhů nebytových a bytových objektů, od administrativních, obchodních, prodejních, přes peněžní ústavy, expoziční centra, průmyslové podniky, běžné výrobní haly a stravovací provozy až po hotely, školy a nemocniční zařízení. Dále úklidové služby dle přání a potřeb zákazníka čištění koberců a čištění čalouněného nábytku.
Generální úklid Úklidová firma Dolceservis, Praha
Úklidová firma Praha Vám nabízí širokou škálu úklidových služeb. Mimo jiné úklid domácnosti, komerčních a administrativních prostor, úklid po rekonstrukci nebo malování, nebo čištění koberců.
Správa, údržba budov CS Facility Praha
Poskytujeme komplexní služby v oblasti facility management a property management v rámci celé České republiky. Naším cílem je optimalizovat a snížit vaše náklady především v oblasti správy a údržby budov a nemovitostí. Pokrýváme velká průmyslová centra. Lidé z našeho teamu mají rozsáhlé zkušenosti s výstavbou a provozem průmyslových a komerčních budov. Díky zkušenostem a využití nekonvenčních metod dokáže společnost CSF pružně reagovat na poptávku zákazníků a nabídnout vždy odpovídající rozsah služeb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar