inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 22. září 2018 svátek má Darina
Vyhledat v Pozri:

Čištění koberců, nábytku Praha a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Čištění koberců, nábytku Praha a okolí

Jsme malá, spolehlivá firma se specializací na úklidové služby jako čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku, matrací, mytí oken a vitrín. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků za co nejpřijatelnější cenu. Vyčistíme jak malé plochy, tak i větší prostory jako jsou například herny, bary, restaurace, školy, kanceláře atd.

http://kobercecisteni.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Čištění koberců, nábytku Praha a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čištění koberců sedaček Elco spol Praha
Provádíme účinné hloubkové čištění koberců, které navrací i starému koberci barevnost a hygienickou čistotu. Využíváme kvalitní britské vysavače značky VAX a čisticí přípravky, které patentovanou technologií VAXing odstraní i zaschlé skvrny.
Úklid kanceláří, úklidové služby Praha
Nabízíme komplexní úklidový servis. Potřebuje-li Váš dům, byt nebo kancelář úklid, není nic snažšího než se na nás obrátit. Naše úklidová firma nabízí jednorázový úklid i úklidy dlouhodobějšího charakteru.
Úklid sněhu ze střechy, Praha
Shazování, odklízení sněhu a nebezpečných rampouchů. Shazování sněhu z plochých a šikmých střech. Odsekávní ledů a rampouchů. Čištění žlabů od ledu. Úklid sněhu rychle a kvalitně. Sníh na střeše.
Úklid a hygiena budov, ACTAPOL, Karlovy Vary
Poskytování úklidových služeb a hygienického servisu ve spojení s prodejem hygienických potřeb, profesionálních čistících a desinfekčních prostředků a profesionálních čistících a mycích strojů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autodoprava Praha služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu.
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.
Čištění, praní, dezinfekce Topservis24 Polná
Naše firma provádí služby jako parní čištění, ozónové a ultrazvukové čištění, opravy a renovace kůže. Prodej parních čističů zn. Athema. Naší prioritou je především spokojený zákazník. Proto se samozřejmě snažíme, maximálně naslouchat jeho přáním a najít co nejvhodnější alternativu, která bude vyhovovat nejenom nám, ale především našemu zákazníkovi.
Pražské metro
Pražské metro je jediná podzemní dráha v České republice. Metro je začleněno do systému pražské hromadné dopravy. Mapa metra, trasy, ceník, historie i součastnost, linky metra.
Prvoligový fotbalista Milan Baroš
Oficiální webové stránky prvoligového fotbalisty. Profil, aktuality, statistiky, fotogalerie a videa z jeho zápasů. Přehledné informace z jeho hvězdné kariéry.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.

Volná místa
Volná místa
bazar