inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Čištění koberců, nábytku Praha a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Čištění koberců, nábytku Praha a okolí

Jsme malá, spolehlivá firma se specializací na úklidové služby jako čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku, matrací, mytí oken a vitrín. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků za co nejpřijatelnější cenu. Vyčistíme jak malé plochy, tak i větší prostory jako jsou například herny, bary, restaurace, školy, kanceláře atd.

http://kobercecisteni.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Čištění koberců, nábytku Praha a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čištení-Koberce : Čištění koberců
Nabídky a poptávky na čištění koberců. TOP katatalog pro otimalizaci stránek zaměřené čištění koberců.
Ekologické mytí aut, čištění interiéru Brno
Ekologické ruční mytí a voskování aut bez použití vody. Nabízíme několik programů čištění interiéru a exteriéru vozidla. Mezi naše služby patří například voskování, ošetření pneu a disků, tepování interiéru, renovace gumových částí, vyčištění oken, vysavani auta, coskovani a další.
Úklid firem, domácností Hospodyne Praha
Nabízíme pravidelný či nepravidelný úklid domácnosti nebo úklid firmy. Při pravidelném využívání našich služeb, vám vytvoříme výhodný, pevný, měsíční paušál. Jednotlivé služby máme rozděleny do několika programů, které však mají pouze orientační charakter, vždy se řídíme přáním klienta a konečná služba je zcela individuální. Služby provádíme i jednorázově a to včetně mytí oken, čištění koberců, čalounu a matrací.
M2 CLEAN úklidová služba Brno
Provádíme hloubkové čištění koberců a čalounění ve firmách i domácnostech v Brně a okolí. Ručně čistíme interiéry vozidel, dodávek i autobusů. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme malá, spolehlivá v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar