inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Chaty, chalupy pronajem Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Chaty, chalupy pronajem

Chaty a chalupy s bazénem k pronajmutí v Čechách a na Slovensku, levné i luxusní. Levná dovolená s dětmi, dovolená se psem. Chaty v atraktivních oblastech - Jižní Čechy, Jižní Morava, Šumava, Beskydy, Český ráj, Jižní Slovensko, Tatry, Slovenský ráj.

http://www.chata-s-bazenem.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Chaty, chalupy pronajem

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ubytování Jeseníky Bělá pod Pradědem Na Mlýně
Levné ubytování v Jeseníkách v penzionu Na mlýně. Dobrá dostupnost do celé oblasti Jeseníků včetně vyhledávaných lyžařských středisek. Ubytování po celý rok.
Ubytování hotel Kamzík Karlov pod Pradědem
Přijeďte se bavit a relaxovat do Jeseníků, my se Vám postaráme o střechu nad hlavou. Ubytujte se v Hotelu Kamzík. Hotel Kamzík najdete v oblasti Hrubého Jeseníku v Karlově pod Pradědem. V létě oceníte krásy divoké přírody, horských lesů a rašelinišť, chráněné krajinné oblasti Jeseníky, která patří k botanicky nejbohatším lokalitám v České republice. V zimě vyrazíte na zdejší sjezdovky nebo se vydáte po jedné z mnoha udržovaných běžkařských tras. Po návratu do hotelu můžete třeba skočit do bázenu, rozvalit se ve vířivce nebo si odpočinout v hotelové sauně.
Ubytování Šumava Frymburk
Nabídka ubytování v pěti apartmánových domech. Jeden řadový dům jako jeden apartmán pro vaši dovolenou v perfektní lokalitě na Šumavě ve městě Frymburk. Luxusně vybavané apartmány s kapacitou až osmi osob se nachází v blízkosti Lipna. Zjistěte více na našich stránkách.
Rekreační chalupa PAZDERNA v Mělkovicích u Žďáru nad Sázavou
Chalupa Pazderna se nachází na krásném a klidném místě, téměř na samotě, v blízkosti lesů a rybníka a láká tak k příjemné dovolené. Prožijte dovolenou v nové rodinné chalupě, která vás zaujme svým útulným ubytováním a kouzelným prostředím.

Naše tipy:
Zkuste hledat Chaty a chalupy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Chaty a chalupy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar