inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 21. červenca 2019 svátek má Vítězslav
Vyhledat v Pozri:

Cesty za poznáním Cestovní kancelář Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Cesty za poznáním Cestovní kancelář GEOPS Praha

Navštívíte s námi místa starověkých civilizací, památky UNESCO, národní parky a zahrady. Najdete u nás eurovíkendy i relaxační víkendy. Připravíme zájezdy pro kolektivy na přání pro pracovní kolektivy i pro studenty.

http://www.geops.cz
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky Cesty za poznáním Cestovní kancelář

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Aktivní dovolená s tenisem ve Francii, Jizerských horách
Tenisová škola Praha, dovolená a víkendové pobyty pro děti a rodiny s výukou tenisu v tuzemsku a v zahraničí,hala, turnaje, kurzy tenisu v Praze východ, tel. 775 030 846, Mirka Melicherová, trenérka 1. třídy.
Dovolená Chorvatsko Cestovní kancelář Diamant club, Brno
Cestovní kancelář Diamant nabízí poznávací zájezdy do evropských přímořských destinací za velice příznivé ceny. Naším prioritním cílem je ale Chorvatsko. Zprostředkujeme Vám ubytování a dopravu v této Čechy nejoblíbenější evropské destinaci.
Dovolená u moře 2009. CK Alexandria
Dovolená u moře 2009. Nabídka last minute zájezdů. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Chorvatsko, Maďarsko, Malta, Rakousko, Tunisko a Turecko to je dovolená s CK Alexandria
Pobyty dětí a mládeže Cestovní kancelář Topinka, Praha
Cestovní kancelář Topinka se specializuje na pobyty dětí a mládeže. Nabízíme dětské tábory v tuzemsku i zahraničí, ubytování pro skupinové akce jako školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, firemní akce, svatby, apod.

Naše tipy:
Zkuste hledat Navštívíte s námi na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Navštívíte s námi v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okružní plavby všeho druhu Cruise Travel Chomutov
Naše cestovní agentura se vydala cestou elektronického prodeje nabízených cestovních zájezdů. Nejdeme cestou drahých nájmů ani pronájmů a v době elektronické komunikace máme možnost tak flexibilně a rychle reagovat na nabídky a poptávky našich klientů. Chceme Vám poskytnout na cestách ten nejvyšší standart a dokonalý servis. Proto na těchto stránkách nabízíme plavby všeho typu ,zájezdy německých a rakouských cestovních kanceláří a základní cestovní pojištění.
Nátěry střech a fasád Praha
Provádíme výškové práce (nátěry a čištění okapů, opravy dilatačních spár, nátěry a opravy střech, nátěry a opravy fasád, začisťování MIV, mytí nedostupných oken) pomocí horolezecké techniky.
KPK Podlahy Praha Zděnek Veselý
Podlahové krytiny komplexní služby v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme služby v oboru kladení podlahových krytin, PVC podlah, linolea a koberců. Renovace podlah, plovoucí a laminátové podlahy, lepení parket, broušení a lakování. Nabízíme podlahové krytiny všech běžných materiálů a typů. Máme se všemi používanými materiály pro podlahy potřebné zkušenosti a praxi. Nechte si s výběrem PVC podlahy, linolea či plovoucí podlahy poradit.
Milena Regentová - TRISPOL
REVITA PLUS - nabízíme Vám jedinečný potravinářský doplněk na bázi mateří kašičky. REVITA PLUS - mateří kašička má svoje místo jako dodatek jídla. Pokud budete pít 3 sklenice denně, dostanete do těla všechny potřebné látky a vitamíny.
Tesařské, klempířské a pokryvačské práce Střechy Gorčík Mikulov
Naše Firma se již od roku 2001 zabývá dodávkou a montáží kompletních nových střech i rekonstrukcemi stávajících. Provádíme všechny typy tesařských prací, zejména výrobu a montáž tesařských konstrukcí. Na prvním místě je pěkná funkční střecha, která je sama o sobě vítanou reklamou a doporučením. Prioritou je samozřejmě spokojenost zákazníka.

Volná místa
Volná místa
bazar