inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Cestovní kancelář SONA, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Cestovní kancelář SONA, Praha

Nabídka zájezdů Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko, letecké zájezdy a outdoorové zájezdy pro kolektivy a školy, výhodné akce u moře.

http://www.sonatour.cz
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky Cestovní kancelář SONA, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jana Kovářová CA levně k moři
Zajistím levné ubytování u moře v soukromí, v apartmánech, levné hotely, v Černé Hoře, Bulharsku, Portugalsku Algarve, Itálii. Doprava vlastní nebo vlakem. Železniční stanice v místě, dobré spojení, železničáři mají cestu na FIP zdarma.
Pobytové, poznávací zájezdy Cestovní kancelář GEOPS Praha
Cestovní kancelář GEOPS nabízí široký výběr poznávacích zájezdů do evropských zemí. Od jara až po advent, turistika i termální lázně a wellness, cesty za uměním, evropské slavnosti, památky UNESCO, evropské zahrady a národní parky, speciality gastronomie a víno. Nabízíme zájezdy na přání pro školní skupiny i pro pracovní kolektivy.
Zájezdy do světa, prodej letenek, zajištění ubytování SOUTHEAST ASIAN TRAVEL Praha
Cestovní agentura, autorizovaný prodejce řádně pojištěných Českých a Německých cestovních kanceláří. Prodej zájezdů do celého světa, prodej letenek, zajištění ubytování a dalších doplňkových služeb. provozuje cestovní agentura SOUTHEAST ASIAN TRAVEL s.r.o. Prodáváme zájezdy od českých a německých cestovních kanceláří. Spolupracujeme pouze s řádně pojištěnými Cestovními kancelářemi, stálicemi na trhu. Zájezdy od nás nakoupíte za stejné ceny a podmínky jako od pořádající CK. Samozřejmostí je i využití všech slev, věrnostních programů a dalších výhod od pořádajících cestovních kancelářích.
zájezdy Nepál, Peru, Kilimandžáro
Cestujte s námi do celého světa - treking v Nepálu, výstup na Kilimandžáro, cestování po Peru, safari v Keni. Expedice, poznávací zájezdy, objevitelské cesty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabídka zájezdů Chorvatsko, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabídka zájezdů Chorvatsko, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar