inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Cestovní kancelář AGMATOUR Pardubice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Cestovní kancelář AGMATOUR Pardubice

Nabídka pobytových zájezdů do Chorvatska a Itálie. Navštivte nás osobně v kamenné prodejně v Pardubicích. V naší cestovní kanceláři se Vám budeme osobně věnovat, dozvíte se tak o dovolené opravdu vše potřebné a důležité.

http://www.agmatour.cz
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky Cestovní kancelář AGMATOUR Pardubice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Cestovní kancelář Sarawak, Praha
Jsme dva cestovatelé, co se po několika letech s batohy na zádech rozhodli, že si krásy Jihovýchodní Asie nenechájí pro sebe a založíme cestovní kancelář.
Cestovní kancelář CK TURISTA, Ostrava
Lyžování, turistika a golf. Pořádáme pro Vás zájezdy především do atraktivních rakouských a italských alpských středisek nabízejících skvělé lyžařské možnosti, letní turistické zájezdy, zájezdy pro kolektivy a pobyty pro golfisty.
Nabídka zájezdů, dovolených GUSTAR Veselí nad Moravou
Jsme autorizovaný prodejce zájezdů a dovolených mnoha cestovních kanceláří zabývající se online prodejem! Nabízíme i další služby jako nákup levných letenek do celého světa, ubytování a pronájem aut.
Dovolená Vietnam originální zájezdy Vietnam s CK Go2 Praha
Exotická dovolená ve Vietnamu orientovaná na zážitky, poznání i relax. Individuální přístup a zajištění jednotlivých služeb v destinaci Vietnam. Připravené zájezdy do Vietnamu i návrhy individuálních itinerářů zájezdů do Vietnamu. Nabídky pobytových i poznávacích zájezdů do Vietnamu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabídka pobytových zájezdů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabídka pobytových zájezdů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar