inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Centrum Terapeutické Kosmetologie Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Centrum Terapeutické Kosmetologie

Komplexní přístup k péči o zevnějšek na bázi nejmodernějších postupů. mezoterapie, enzymoterapie, filling, výplně, LPG, zábaly, depilace voskem, cemická pedikura, manikura, řasy, obočí

http://www.c-t-k.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Centrum Terapeutické Kosmetologie

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej masážních, rehabilitačních a fitness výrobků Lipt, Horné Srnie
Prodej masážních, rehabilitačních a fitness výrobků Lipt. Gymnastické míče, balanční míče, kineziologický tapy, masážní lehátka a stoly, masážní židle, příslušenství pro maséry.
Fyzioterapie sportovní i dětská, rehabilitace Praha
Ve své ambulanci se primárně zaměřuji na terapii dětí od novorozeneckého věku a terapii sportovců, ale dveře má otevřené každý, kdo se chce zdravě hýbat. Využívám Vojtovu metodu (diagnostiku i terapii), dále vhodnou terapii ve vývojových pozicích. Nabízím poradenství ohledně správné manipulace s novorozencem během celodenní péče v souladu s psychomotorickým vývojem. U dospělých na základě diagnostiky volím fyzioprogram pro zlepšení Vašeho stavu se zácvikem na doma. U sportovců nabízím konzultaci a terapii jednostranného přetížení.
High Care Centrum
Moderní neinvazivní estetické centrum nabízí koncept celotělové péče o Vaši krásu: ošetření celulitidy, lymfodrenáže, péče o poprsí, péče o obličej, vacupress, masáže a depilace. Zaručujeme citlivý a individuální přístup.
Portál o masérech a internetový obchod
Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy a kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení jako masážní lehátka, stoly a židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní přístup k na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní přístup k v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar