inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. února 2019 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Centrum akustických služeb SONING Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Centrum akustických služeb SONING Praha

Komplexní služby v oblasti akustiky a snižování hluku. Provádí měření, projektování, dodávku a montáž v oborech prostorová a stavební akustika, elektroakustika a ozvučování, zajišťuje protihlukové úpravy v průmyslu a dopravě. Výroba akustického materiálu SONIT a a akustického stavebnicového systému.

http://www.soning.cz
Zařazena v kategori:

Služby

Profil stránky Centrum akustických služeb SONING Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Callcentrum Brno Proveon
Proveon je dynamicky rostoucí callcentrum které se specializuje na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací.
Opravy praček Praha pro všechny
Máte rozbitou pračku? Hledáte rychlého a schopného opraváře? Nemáte čas odvézt svou pračku do opravny? Opravujeme téměř všechny druhy praček, přijedeme až k Vám domů!
Revtechnik-česká republika
Databáze revizních techniků v oboru revize elektro,revize plynu,revize komínů,revize hasících přístrojů,revize hromosvodu,revize přístrojů a spotřebičů,smluvní partneři PRE.
KSENA spol s.r.o. malířské práce
Provádíme malování a natírání povrchů, malujeme zdi místností i exteriéry, natíráme okna, futra dveří, ploty, mříže. Připravíme prostory, vystěhujeme a zakryjeme folií, opravíme praskliny, díry a zpevníme nesoudružné části podkladu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní služby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní služby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
MAGAZÍN LETIŠTĚ České republiky
Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910
Opravy.cz Rekonstrukce, opravy a stavby
Služba pro bezplatné vyhledání kontaktů na prověřené profesionály z oblasti stavby, rekonstrukcí a oprav.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
AFTERWORK - Svět volného času
Široký sortiment plynových spotřebičů, vybavení pro rekreační sporty a aktivity, čluny, pádla a motory, bazény a příslušenství, zahradní nábytek a nářadí, campingové a outdoorové vybavení.
Stavební firma Szolár Karlovarsko
Stavební firma Szolár je vybavena širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO. Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací.

Volná místa
Volná místa
bazar