inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Centra sportu informace Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Centra sportu informace

Informace o sportovních centrech a fitness centrech v ČR. Více než 1500 sportovních center. Adresa, mapka, otervírací hodiny, vše co potřebujete vědět.

http://www.centra-sportu.cz/
Zařazena v kategori:

Sportovní akce, podujatí

Profil stránky Centra sportu informace

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sportovní centrum KP KRANKING, Uherské Hradiště
Moderní sportovní centrum KP KRANKING v Uherském Hradišti nabízí širokou školu sportovního vyžití jako KRANK cycling, SlimBox, TRX, PortDeBras, ale i Spinning a hubnoucí přístroj VacuShape.
Techtex Sport - Sportovní a relaxační centrum s vlastním hotelovým komplexem
nabízíme využítí čtyř tenisových dvorců, z nichž dva jsou v zimě zastřešeny vyhřívanou přetlakovou halou, spinning, fitness, squash, beach, solárium, sauna, masáže + nově postavený hotelový komplex s 16 luxusně vybavenými pokoji
Sportovní akademie DOMYNO Praha
Tréninky fyzické kondice v moderním pojetí pro veřejnost i vrcholové sportovce, tenisové kurty. Nebo si zahrejte beachvolejbal, fotbal, florbal, hokejbal.
Půjčovna raftů v Brně
Půjčovna raftů a organizace výletů na brněnských řekách Svratka a Svitava. Nabízíme několik typů výletů s různou kilometráží a obtížností. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Informace o sportovních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Informace o sportovních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nově založené firmy, Neaktivní ready made společnosti Credit Check Praha
Každý den vkládáme do naší databáze čerstvě založené firmy. Poskytujeme každodenní zasílání seznamu nově založených českých firem do e-mailových schránek. Kontakty jsou připraveny k okamžitému tisku adresních štítků. Neaktivní ready made společnosti jsou v seznamu označeny, takže ušetříte zbytečně vynaložené náklady na poštovné.
Portál stahovak.eu
Špecializovaný portál v oblasti prepravy, sťahovania, autodopravy a pod. Bezplatný register sťahovacích, prepravných, špedičných firiem s unikátnym systémom bezplatných dopytov klientov. TOP doména sťahovacích a prepravných firiem. Nájdite si sťahováka alebo prepravcu zadarmo!
Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, loukoťová kola
Vyrábíme stylové lustry do romantického a westernového prostředí pergol, krbů, hypopenzionů a podobně. Jedná se o osvětlovací těleso vhodné do uzavřeného prostředí s krbem a zahradních pergol. Základem je dřevěné kolo vyrobené podobnou technikou jako dřevěná kola vyráběné ještě začátkem minulého století. Vzhled kola může být dříve často používaný se zdobnějším čelem náboje kola a oválnými paprsky, nebo profilové odsoustružení čela náboje kola a obdélníkový průřez paprsků častěji používaný, především u evropských armád . Dřevěné kolo lustru má přírodní barvu bez mořidel, ošetřené je kaseinovou vodou ředitelnou matným lakem. Dřevěné ozdoby u petrolejek mohou být odlišné.
Půjčovna, pronájem plošin ED Plošiny Divišov
ED Plošiny je půjčovna montážních plošin, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift, Nyftylift a Compact. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců a v případě poruchy zajistí náhradní stroj. Nabízí obhlídku pracoviště a dopravu plošiny zdarma.
Vrakoviště Citroen, náhradní díly, Saběnice, okres Most
Vrakoviště vám nabídne nové i použité autodíly na vozy Citroen. Specializujeme se především na modely: Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C8, Picasso, Xsara. Náhradní díly na Citroeny zavážíme třikrát týdně Praha a jedenkrát týdně Brno.

Volná místa
Volná místa
bazar