inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Centra sportu informace Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Centra sportu informace

Informace o sportovních centrech a fitness centrech v ČR. Více než 1500 sportovních center. Adresa, mapka, otervírací hodiny, vše co potřebujete vědět.

http://www.centra-sportu.cz/
Zařazena v kategori:

Sportovní akce, podujatí

Profil stránky Centra sportu informace

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sportovní areály města Chrudim
Sportovní areály města Chrudim jsou komplexem kvalitních sportovišť pro vyžití celé rodiny. V současné době spravujeme krytý plavecký bazén, letní koupaliště, saunu, zimní stadion, dětské dopravní hřiště a fotbalový stadion. Informace, provozní doby, ceníky, pronájmy a rezervace.
To nejlepší pro Váš tým Přáteláky.CZ
Proč skončit s aktivním sportováním hned po sezóně a začít až před sezónou? Pojďte si zahrát Přáteláky.CZ To nejlepší, co pro Váš tým může být
Sportovní akademie DOMYNO Praha
Tréninky fyzické kondice v moderním pojetí pro veřejnost i vrcholové sportovce, tenisové kurty. Nebo si zahrejte beachvolejbal, fotbal, florbal, hokejbal.
Sportovní centrum KP KRANKING, Uherské Hradiště
Moderní sportovní centrum KP KRANKING v Uherském Hradišti nabízí širokou školu sportovního vyžití jako KRANK cycling, SlimBox, TRX, PortDeBras, ale i Spinning a hubnoucí přístroj VacuShape.

Naše tipy:
Zkuste hledat Informace o sportovních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Informace o sportovních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek skříně online prodej
Online obchod nábytek. Dětský nábytek, komody, nízké skříňky, policové skříně, závěsné skříňky, vitríny, šatní skříně ale i regály a police. Široká nabídka úložných systémů včetně vnitřního vybavení.
Zubní ordinace Brno a stomatologie
Stomatologická ambulance, Brno. Přijďte k nám na bezbolestnou stomatologickou péčí. Moderní zubní ordinace Brno přijímá pacienty. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Vyzkoušejte naše špičkové stomatologické ošetření.
Wojnar Tadeáš okna, dveře, zámkové dlažby
Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken Termolux, žaluzií, sítí proti hmyzu a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme zámkové dlažby předních výrobců.
Psí školka salon a hotel PIF stříhání, koupání mazlíčků Šternberk
Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky. Postaráme se o vaše mazlíčky.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Volná místa
Volná místa
bazar