inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, úklidová firma

Caspi-servis s.r.o je úklidová firma, která provádí profesionální úklid, úklid bytů, úklid domácností, úklid kanceláří, hotelový servis, úklid firem, úklidový servis, úklidové služby, individuální úklid, úklidové práce a mnoho dalšího spojeného s úklidem.

http://caspi-servis.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Péče o domácnost. Růžová domácnost, Ostrava
Úklid domácnosti, úklid po řemeslnících, mytí oken, péče o prádlo, vaření a nákupy, pochůzky, péče o juniory a seniory apod. služby pro domácnost.
Úklidové práce pro domácnost i firmy. Jiřina Malušková, Vracov
Komplexní předkolaudační úklidové práce, úklid po malířích, mytí oken a výloh. Úklidové práce pro domácnosti i firmy. Úklidové služby je možné poskytnout jednorázově, případně formou pravidelných úklidových prací.
Čištění koberců a sedaček, mytí oken a čištění aut
Nabízíme úklidové služby pro domácnost a firmy v Praze. Jedná se o čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a výloh, ruční mytí a voskování vozidel, čištění interiéru všech vozidel včetně autobusů. Práce provádíme pečlivě a za rozumné ceny.
Úklidové firmy
Úklidové firmy - Pravidelný, generální i jednorázový úklid bytů, úklid domácností, kanceláří, nebytových prostor, čištění koberců, čalouněného nábytku,

Naše tipy:
Zkuste hledat Caspi-servis s.r.o je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Caspiservis s.r.o je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar