inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, úklidová firma

Caspi-servis s.r.o je úklidová firma, která provádí profesionální úklid, úklid bytů, úklid domácností, úklid kanceláří, hotelový servis, úklid firem, úklidový servis, úklidové služby, individuální úklid, úklidové práce a mnoho dalšího spojeného s úklidem.

http://caspi-servis.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čistíme koberce v Brně a okolí
V domácnostech, firmách i institucích a organizacích v Brně a okolí provádíme extrakční čištění koberců a čalounění. Čistíme čalounění sedaček, křesel, židlí, stejně tak čalounění sedadel automobilů, koberečků, textilních potahů.
Vyklízení bytů, odvoz odpadu, rekonstrukce a údržba Dopareal Praha
Expresní vyklízení bytů, domů, firem i exteriérových prostor. Likvidace suti, starého nábytku, vysloužilých spotřebičů a odpadu (včetně nebezpečného po úmrtí, bezdomovcích a narkomanech) z Vašeho bytu bez námahy za rozumné ceny. Praha a okolí.
Čištění koberců a čalounění
Čištění koberců. Jsme specializovaná firma, která nabízí čištení koberců a čalouněných materiálů. Čištění koberců provádíme špickovými stroji KARCHER. Používaná chemie zajištuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu
Úklidové firmy, služby
Úklidové firmy a úklidové služby Vám nabízejí své služby a jsou kdykoliv k dispozici. Stačí zavolat nebo objednat přes elektronickou objednávku. Úklidové firmy a úklidové služby jsou Vám k službám.

Naše tipy:
Zkuste hledat Caspi-servis s.r.o je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Caspiservis s.r.o je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Tvorba pražského malíře Jiřího Němce
Obrazy a výstavy. V poslední době se Jiří Němec ve své tvorbě zaměřuje na ornament, jako základ výtvarného umění.
Vodoinstalatér, Vodoinstalatérství Šimeček Jičín
Moje firma působí v oblasti voda-topení-odpady v Jičíně a okolí. Zabývám se montážemi, kompletními dodávkami veškerých zařízení i běžnou údržbou a opravami v domácnostech.
Půjčovna nářadí Brno
Půjčovna stavebního nářadí Chmela, Brno. Nabízíme cenově výhodný pronájem. Máme v nabídce bourací, sekací, vrtací či řezací nářadí. Dále nabízíme agregáty, vibrační techniku a další stavební nářadí.
Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava
Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Na základě požadavků klienta dodáváme stavby v různé fázi rozestavěnosti od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Naším klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Při realizaci výstavby využíváme bohatých zkušeností získaných s výrobou a montáží dřevostaveb v USA a Irsku.
Výrobky z ovčí vlny. Internetový obchod pro pohodové bydlení a sladké spaní.
Ortopedické matrace, vlněné lůžkoviny, podložky z vlny, spací pytle, vlňené doplňky pro spaní, šály z kašmíru, vlněné koberce, prostředky na údržbu vlny.

Volná místa
Volná místa
bazar