inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola
Vyhledat v Pozri:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, úklidová firma

Caspi-servis s.r.o je úklidová firma, která provádí profesionální úklid, úklid bytů, úklid domácností, úklid kanceláří, hotelový servis, úklid firem, úklidový servis, úklidové služby, individuální úklid, úklidové práce a mnoho dalšího spojeného s úklidem.

http://caspi-servis.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklidové služby Brno a okolí Mija
Mija Brno je úklidová společnost nabízející širokou škálu služeb pro Brno a okolí. Úklid provádíme rychle, za nízké ceny a s použitím profesionální techniky. Pracujeme NONSTOP. Provádíme komplexní úklidové služby pro firmy, instituce i domácnosti včetně dodávky hygienického programu. Jsme připraveni splnit všechny vaše přání v oblasti úklidových služeb.
Úklidová firma Praha, úklid kanceláří a domácností LUMISERVICE
Úklidová firma LUMISERVICE, profesionální úklid v Praze se zabývá prováděním pravidelných i nepravidelných úklidů, generálními úklidy, DDD službami (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) a ostrahou objektů.
Profesionální úklidové služby STASYS, Pardubice
Komplexní úklidový servis periodického a jednorázového charakteru. Předkolaudační a sanitární úklidy. Čištění interiérů kamionů, autobusů, mikrobusů, letadel, železničních vozů. Pohotovost k úklidu a odstraňování sněhu a námrazy. Čištění koberců a čalounění, ...
Čištení-Koberce : Čištění koberců
Nabídky a poptávky na čištění koberců. TOP katatalog pro otimalizaci stránek zaměřené čištění koberců.

Naše tipy:
Zkuste hledat Caspi-servis s.r.o je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Caspiservis s.r.o je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ocelové a stříbrné šperky, hodinky
Online obchod s ocelovými i stříbrnými šperky, hodinkami a piercingem. V našem obchodě nabízíme ocelové prsteny, přívěsky, řetízky, náušnice, náramky, hodinky a piercing. Ocelové šperky z chladivě ledové chirurgické oceli a mrazivého stříbra.
Vše o lécích a lékárnách v České republice Portál pro chytré pacienty
Aktualizované informace o lécích a lékárnách. Najdete zde všechny registrované léky a všechny lékárny v České republice. Na portálu můžete snadno vyhledat lékárny v zadaném m,ěstě nebo v okolí zadaného místa, vyhledat informace o lécích, vyhledat substituty, tj. léky se stejným účinkem. Můžete zde také vyhledat lékové interakce, evidovat zaplacené regulační poplatky a doplatky za léky. Cílem portálu je poskytovat informace, které vám pomohou s výběrem lékárny pro zakoupení či vyzvednutí léků.
Revize elektro hromosvodů vyhláška 50
Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací,hromosvodů,Revize elektro strojů,nářadí a spotřebičů,Elektrorevize,Školení vyhlášky 50.Působnost celá ČR Náchod,Hradec Králové,Praha.
Haly Polak CZ montované haly a jízdárny
Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.
Koberce Vašich snů Arena Koberce Praha
Široký sortiment koberců. ARENA koberce je prodejna koberců s vyškoleným personálem. Pomůžeme Vám vybrat koberce Vašich snů, ať už se jedná o klasický či moderní design v materiálech vlna, hedvábí i umělé vlákno.

Volná místa
Volná místa
bazar