inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. února 2019 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Čalounictví Praha Tomáš Koníř Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Čalounictví Praha Tomáš Koníř

Tomáš Koníř čalounictví Praha provádí čalounění nábytku, čalounění aut, renovace nábytku a vyrábí nábytek na míru. Čalounictví Praha Tomáš Koníř realizuje čalounické práce od roku 2000. Naše čalounictví se zabývá čalounickými pracemi v interiérových zařízení, ale také v dopravním odvětví. Naše čalounictví nabízí velkou škálu potahových materiálů, které jistě uspokojí každého klienta od soukromé osoby po velké organizace.

http://www.calounictvikonir.cz
Zařazena v kategori:

Čalounictví

Profil stránky Čalounictví Praha Tomáš Koníř

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hloubkové čištění čalounění všeho druhu Daniel Novák Ostrava
Provádíme profesionální mokré čištění koberců, autosedaček, matrací, sedacích souprav a veškerého čalounění. Nabízíme profesionální přístup, flexibilitu a kvalitně odvedenou práci. Čistíme jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Svou práci odvádíme kvalitně na nejvyšší možné úrovni. Nebudete-li s naší prací spokojeni, vrátíme Vám peníze.
Opravy čalouněného nábytku Čalounictví ČALOUNEX Praha
Opravujeme čalounění moderního i staršího nábytku pomocí moderních i klasických čalounických postupů: pružiny, africká tráva, žíně, pracujeme také s kůží. Kromě oprav zajistíme také čalounění dveří a výrobu matrací, včetně matrací atypických rozměrů podle požadavků zákazníka.
Oprava čalouněného nábytku Čalounictví Láník a Med Jihlava
Společnost Čalounictví Láník a Med byla založena v roce 1992. Zabýváme se opravou veškerého čalouněného nábytku. Máme široký výběr potahových látek, čalounických kůží a koženek. Dále renovujeme:starožitný nábytek, válendy, letiště, rohové lavice, sedací soupravy a další. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Jsme tým zkušených profesionálů.
Čalounické potahové látky a PVC ubrusy Interiér IN Pardubice
Nabízíme čalounické potahové látky. Látky jsou vhodné pro veškeré čalounění. Námi nabízené čalounické potahové látky jsou prodávané jako metráž. Při výběru zboží hledíme v první řadě na kvalitu, a přesto jsou naše látky levné. Dále nabízíme omyvatelné PVC ubrusy, vhodné na běžné venkovní plastové a dřevěné stoly. Využijte náš e-shop a objednejte si kvalitní potahové látky a PVC ubrusy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Tomáš Koníř čalounictví na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Tomáš Koníř čalounictví v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
MAGAZÍN LETIŠTĚ České republiky
Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910
Opravy.cz Rekonstrukce, opravy a stavby
Služba pro bezplatné vyhledání kontaktů na prověřené profesionály z oblasti stavby, rekonstrukcí a oprav.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
AFTERWORK - Svět volného času
Široký sortiment plynových spotřebičů, vybavení pro rekreační sporty a aktivity, čluny, pádla a motory, bazény a příslušenství, zahradní nábytek a nářadí, campingové a outdoorové vybavení.
Stavební firma Szolár Karlovarsko
Stavební firma Szolár je vybavena širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO. Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací.

Volná místa
Volná místa
bazar