inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. listopadu 2017 svátek má Emílie
Vyhledat v Pozri:

Bohemia Klartep hudba pro vaši Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bohemia Klartep hudba pro vaši příležitost

Vystupuje koncertně, ale také u příležitostí svateb, plesů, zahradních párty, firemních večírků... Repertoár zakrnuje skladby swingové, klasické a klezmer hudby. Členové: Petr Kubík, Zuzana Nártová, Jan Priwitzer, Lukáš Čajka

http://www.bohemiaklartep.ic.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Bohemia Klartep hudba pro vaši

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazzový klavírista, skladatel Martin Brunner Praha
Martin Brunner je jazzový klavírista a skladatel. Pravidelně vystupuje se svojí kapelou Martin Brunner Trio, pro kterou skladby komponuje. Působí ale také jako pedagog na VOŠ a Konzervatoři Jaroslava Ježka. Na jeho stránkách najdete všechny informace spojené s jeho hudební činností jako termíny nejbližších koncertů, informace o CD, hudební ukázky, fotogalerii nebo jiné novinky.
Slovácká dechová hudba z Hluku ŠAROVEC
Hudební produkce dechové hudby Šarovec z Hluku, můžete slyšet spoustu jadrných polek, lyrických valčíku, ohnivých tang či populárních tanečních skladeb
Sepultura fan web, hudba
sepultura - stránky o legendární kapele. najdete zde historii kapely, můžete se podívat na všechny videoklipy nebo si poslechnout písničky.
INTERPRETI.CZ - Diskografie kapel
Diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček. Seznamy skladeb jednotlivých alb

Naše tipy:
Zkuste hledat Vystupuje koncertně, ale na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vystupuje koncertně, ale v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jsme přímí dovozci zboží.
Jsme přímí dovozci zboží firmy VIENETTA SECRET do České republiky. Toto zboží distribuujeme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Dále se zabýváme prodejem výrobků firem: L&L a CHEESE.
Levné výrobníky zmrzliny, šlehačky a vařiče cukrářských krémů Gelito
Gelito to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje, vařiče cukrářských krémů i výrobníky šlehačky Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
Korektury firemních textů, studentských prací, knih. Třebíč
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd. Vhodné také pro cizince, jejichž kostrbatou češtinu převedeme do spisovné podoby.
Modelingová agentúra Bohemia agency Brno
Modelingová agentura nabízí mimo modelek a modelů i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto. Bohemia agency realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních top styl designerů.
Reklamní předměty Dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar