inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Bohemia Cargo, s. r. o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bohemia Cargo, s. r. o.

Komplexní služby v oblasti spedice. Mezinárodní doprava, logistika, skladování, zasilatelství, sběrná služba. Součástí zasilatelství je letecká, námořní a silniční doprava.

http://www.bohemiacargo.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Bohemia Cargo, s. r. o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přeprava balíků a peněžní převody Post Agent
Přeposílání balíků, dobírek mezi Českem a Slovenském přes poštu nebo kurýrem. Pomoc při expandovaní eshopů do sousedního státu. Možnost trvalého nebo dočasnýho skladu prímo na hranicích.
Doprava, distribuce PHM Autotrans Petrol Velichovky
Přeprava a prodej PHM, olejů, adblue. Doprava dle norem ADR. Provozování čerpacích stanic. Prodej náhradních dílů v OE kvalitě na veškeré vozy. Prodej pneumatik.
Přeprava osob Václav FIBICH Brno
Osobní přeprava Brno a okolí, jednotlivci i větší skupiny. Rozvoz na jakékoliv akce. Přeprava osob je na profesionální úrovni, řidiči hovoří anglicky.
Přeprava nákladů, přeprava ARYT Letovice
Přeprava těžkých a nadrozměrných nákladů. Zajištění povolení k nadrozměrným přepravám (ČR a celá Evropa). Technické zabezpečení v dopravě, poradenství v oblasti těžkých a nadrozměrných nákladů, stěhování celých investičních celků. Dále Vám zajistíme kompletní spediční a logistické služby, vnitrostátní a mezinárodní kamionovou a železniční přepravu, lodní, námořní a leteckou přepravu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní služby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní služby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar