inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Bohemia Cargo, s. r. o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bohemia Cargo, s. r. o.

Komplexní služby v oblasti spedice. Mezinárodní doprava, logistika, skladování, zasilatelství, sběrná služba. Součástí zasilatelství je letecká, námořní a silniční doprava.

http://www.bohemiacargo.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Bohemia Cargo, s. r. o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přeprava nadměrných nákladů, nadrozměrná přeprava Hynčica Kolín
Společnost Hynčica se zabývá přepravou nadměrných nákladů. Specializuje se zejména na přepravu sklízecích mlátiček a ostatních zemědělských strojů, harvestorů a ostatní lesní techniky, stavebních strojů, nadrozměrných nákladů podvalníky. Výhodou přepravy je výhodná cena vycházející z velkého objemu uskutečňovaných přeprav do celé Evropy.
Dodávková autodoprava nonstop servis Pkp trans Otrokovice
Kvalitní a spolehlivá dodávková autodoprava ve Zlíně a okolí. Veškeré zásilky přepravujeme jak po celém zlínském okrese, tak i v rámci Evropské unie. Náš tým tvoří profesionální řidiči, kteří absolvují pravidelná školení a jejich práce je baví. Tito zkušení šoféři bezpečně a včas dopraví váš náklad na místo určení. Disponujeme špičkovými dodávkovými vozy a objednat si u nás můžete přepravu nákladu jakéhokoliv objemu.
Doprava a logistika KD holding, s.r.o.
Dispečink je odborný pojem, označující formu ústředního operativního řízení a organizace nějakého složitějšího technologického celku. Neváhejte a navštivte naše stránky, kde se dozvíte více.
City Taxi Olomouc Taxislužba
Taxislužba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku, každá desátá jízda zdarma. Stanoviště najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní služby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní služby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar