inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Bohemia Cargo, s. r. o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bohemia Cargo, s. r. o.

Komplexní služby v oblasti spedice. Mezinárodní doprava, logistika, skladování, zasilatelství, sběrná služba. Součástí zasilatelství je letecká, námořní a silniční doprava.

http://www.bohemiacargo.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Bohemia Cargo, s. r. o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zajištení přepravy, Čechofracht, Praha
Zajištení silniční, železniční, námorní a letecké přepravy, logistické služby a skladování, přepravy veltržních a výstavních exponátu.
Stěhování bytů a firem
Stěhování bytů a firem Praha. Disponujeme veškerým potřebným vybavením a technickým zázemím, které řeší požadavky pro nejnáročnější klienty. Tak je zákazníkovi nabízena ta nejvyšší kvalita. Hlavním cílem naši firmy je spokojený zákazník.
Přeprava zásilek v tuzemsku i do zahraničí KuryrPoint Brno
Garantujeme nejlevnější a expresní doručení Vašeho balíku, nebo listovní zásilky po České Republice, nebo zahraničnímu příjemci včetně služby Importu zásilky (dovoz ze zahraničí). Je na Vás, jakým způsobem nám Váš balík, či listovní zásilku dodáte. Zákazník má možnost využít osobní podání přímo na jedné z našich poboček, nebo využit svozu zásilky prostřednictvím našeho logistického partnera, který Vaši zásilku vyzvedne kdekoliv po celé ČR.
Doprava a přeprava po Praze a okolí Petr Kotvald kotvaldauto
Nabízím přepravu osobním vozidlem Škoda Octavia kombi, transfery na mezinárodní letiště Evropy, smluvní firemní dopravu, dopravu na společenské akce, individuální dopravu, asistenční službu NON STOP a expresní kurýrní dopravu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní služby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní služby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
AUTOSERVIS ČECHÁK Olomouc
K našim nejzákladnějším službám patří autoservis, pneuservis, program pro firmy, prodej náhradních dílů, maziv, olejů a autokosmetiky a on-line objednávka servisních služeb, kde si sami zvolíte termín a čas Vámi požadované opravy.
Svatební plánování, event design White Agency Praha
White Agency je přední česká agentura se sídlem v Praze a Londýně, která působí více než deset let na českém i zahraničním trhu. Zabýváme se svatebním designem, plánováním, poradenstvím a event managementem. Svatby nás inspirují a snažíme se vždy hledat pro každou vlastní styl a vytvářet jedinečný koncept tak, aby odrážel osobnost a styl našich klientů. Každá svatba je pro nás jedinečná, stejně jako naši klienti, a proto k ní stejným způsobem přistupujeme.
Solární panely a solární kolektory, Solární Panely.CZ Brno
Naše firma zajišťuje návrhy solárních systémů, dodávky a montáž. Můžeme nabídnout široké spektrum služeb, od poradenství, přes dodávky solárních panelů až po dodávky fotovoltaických elektráren. Nabízíme také kvalitní solární kolektory pro firmy, domácnosti nebo i například chataře.
SuperGames.cz hry online
Nudíte se? Jste ve škole, doma či v práci? Nenuďte se! Hrajte zábavné flash hry online na našem webu zdarma? Příjemný design a hry přehledně tříděné do kategorií. Denní aktualizace a možnost bezplatné registrace s řadou výhod! Pojďte k nám!
Vyhlídkový let balónem POHODA nad Vysočinou
Nabízíme vyhlídkové lety balónem POHODA v oblasti kraje Vysočina a na přání i jinde v ČR. Realizujeme i privátní lety pro dvojice či větší skupiny. Prodáváme dárkové certifikáty na let balónem.

Volná místa
Volná místa
bazar