inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Bohemia Cargo, s. r. o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bohemia Cargo, s. r. o.

Komplexní služby v oblasti spedice. Mezinárodní doprava, logistika, skladování, zasilatelství, sběrná služba. Součástí zasilatelství je letecká, námořní a silniční doprava.

http://www.bohemiacargo.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Bohemia Cargo, s. r. o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autobusová doprava mezinárodní a vnitrostátní, Bučovice
Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava zahraničními autobusy BOVA MAGIQ a FUTURA. Nabízíme pronájem autobusů vč. řidiče pro CK, kolektivy, incoming, transfery. Autobusový dopravce, zájezdová a najímaná doprava. Nabídku zpracujeme obratem.
Přeprava paletového zboží 3ChCao Prachatice
Specializujeme se na expresní přepravu paletového zboží. Nabízíme import i export zboží po celé Evropě. Všechny dodávky jsou vybaveny kurtovacím systémem, protiskluzovými gumami a plastovými a papírovými rohy. Naši řidiči jsou schopni domluvit se alespoň jedním světovým jazykem.
Přívoz Dolní Žleb převeze spolehlivě a levně Vás i auto
Webové stránky nákladního labského přívozu v Dolním Žlebu u Děčína. Web s informacemi o provozu a cenách přívozu, o technických parametrech přívozu a principu pohybu a další podrobné informace. Důležité tipy a rady pro přepravu automobilů. Galerie s fotografiemi přívozu a nádherného okolí Kaňonu Labe.
Mezinárodní doprava, spedice, logistika a skladování INEX SPEDITION Trutnov
Společnost INEX SPEDITION se s více než 20 ti letou zkušeností v oborech Mezinárodní doprava, Spedice, Logistika a skladování stala lídrem v regionu. V sektoru dopravy klademe důraz především na bezpečnost převáženého zboží. Při poskytování komplexních služeb je kladen důraz na zabezpečení a sledování nákladů za použití moderní techniky s co nejmenší zátěží na životní prostředí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní služby v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní služby v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar