inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. listopadu 2017 svátek má Emílie
Vyhledat v Pozri:

Blue Band taneční kapela Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Blue Band taneční kapela Hradec Králové

Taneční kapela, která pro vás zajistí profesionální hudební občerstvení na plesech, rautech, večírcích, svatbách a různých kulturních a společenských akcích. Blue Band hraje nyní v rozšířenné osmičlenné sestavě. Prioritou kapely je perfektní provedení jak po hudební, tak po vizuální stránce a vše je směřováno k plné spokojenosti Vás i Vašich hostů.

http://www.blueband-hk.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Blue Band taneční kapela Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hudba všeho druhu na stránkách RájHudby.cz.
Najdete zde plno zahraničních interpretů, mp3 ke stažení zdarma, forum pro pokec a plno dalších zajímavých věcí.
Hudební produkce, zábavy Kapela Jiveňaci Rudolfov
Hudební parta Jiveňáci, byla založena v roce 2012. Původně vše bylo zamýšleno jako malá parta dvou muzikantů, kteří projdou světa kraj. Jiveňáci jsou samí šikovní muzikanti, kteří mají za sebou dlouhou muzikantskou kariérou. Kapela Jiveňáci během svého působení odehrála mnoho soukromých i společenských akcí.
Metalxa Web o kapele Metalxa pocházející ze Staňkova u Domažlic
Skupina metalxa vznikla na jaře roku 2009 ve Staňkově. Zakládajícími členy jsou kytaristi Lukáš Oulík a Martin Janáč. Nejprve jsme pilně cvičili hraní písniček od celosvětově známých interpretů, například od Iron Maiden, Black Sabbath, Europe, Ozzy Osbourne a Marilyn Manson. Místo zpěváka se ujal Robin Vaníček, který je nazýván Foxem. Jeho hlas nám napověděl, že bychom měli jít cestou heavy metalu a hardrocku. Současně s Robinem k nám přišel i jeho největší kamarád Ivoš Anderle (baskytara). V dubnu naše kapela slíbila účast na žákovském plese (26.3.2010). Na pozdim roku 2009 se k nám přidal bubeník Martin Lens. V současné době máme několik vlastních písniček.
Hudební encyklopedie Muzipedia
Encyklopedie o hudbě, hudebnících, nástrojích a o všem, co souvisí s hudbou. Najdete zde všechny informace o hudbě a sami můžete jednoduše přidat informace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Taneční kapela, která na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Taneční kapela, která v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jsme přímí dovozci zboží.
Jsme přímí dovozci zboží firmy VIENETTA SECRET do České republiky. Toto zboží distribuujeme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Dále se zabýváme prodejem výrobků firem: L&L a CHEESE.
Levné výrobníky zmrzliny, šlehačky a vařiče cukrářských krémů Gelito
Gelito to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje, vařiče cukrářských krémů i výrobníky šlehačky Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
Korektury firemních textů, studentských prací, knih. Třebíč
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd. Vhodné také pro cizince, jejichž kostrbatou češtinu převedeme do spisovné podoby.
Modelingová agentúra Bohemia agency Brno
Modelingová agentura nabízí mimo modelek a modelů i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto. Bohemia agency realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních top styl designerů.
Reklamní předměty Dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar