inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. září 2017 svátek má Zlata
Vyhledat v Pozri:

Blue Band taneční kapela Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Blue Band taneční kapela Hradec Králové

Taneční kapela, která pro vás zajistí profesionální hudební občerstvení na plesech, rautech, večírcích, svatbách a různých kulturních a společenských akcích. Blue Band hraje nyní v rozšířenné osmičlenné sestavě. Prioritou kapely je perfektní provedení jak po hudební, tak po vizuální stránce a vše je směřováno k plné spokojenosti Vás i Vašich hostů.

http://www.blueband-hk.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Blue Band taneční kapela Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Metalxa Web o kapele Metalxa pocházející ze Staňkova u Domažlic
Skupina metalxa vznikla na jaře roku 2009 ve Staňkově. Zakládajícími členy jsou kytaristi Lukáš Oulík a Martin Janáč. Nejprve jsme pilně cvičili hraní písniček od celosvětově známých interpretů, například od Iron Maiden, Black Sabbath, Europe, Ozzy Osbourne a Marilyn Manson. Místo zpěváka se ujal Robin Vaníček, který je nazýván Foxem. Jeho hlas nám napověděl, že bychom měli jít cestou heavy metalu a hardrocku. Současně s Robinem k nám přišel i jeho největší kamarád Ivoš Anderle (baskytara). V dubnu naše kapela slíbila účast na žákovském plese (26.3.2010). Na pozdim roku 2009 se k nám přidal bubeník Martin Lens. V současné době máme několik vlastních písniček.
Exkluzivní kapela na reprezentační plesy, svatební hostiny, firemní párty GURMANIA BAND
Profesionální kapela GURMANIA BAND pod vedením pianisty Aleše Hávy se specializuje ve své produkci na společenské a doprovodné akce (plesy, maturitní plesy, gala večery, firemní party, svatební hostiny, rauty, městské slavnosti, oslavy) se zaměřením na taneční styl s výběrem kvalitního repertoáru, který je detailně selektován k tanečním účelům. Individuálním přístupem ke každé akci nabízí Gurmania Band ve svých dalších variantách GALA, PARTY a ROMANCE pestrou dávku taneční a světové populární hudby. Energická produkce s mnohaletými zkušenostmi zaručí pro vaši akci kvalitní hudbu a tím i spolehlivou zábavu hostů, tanečníků i posluchačů.
Rastamasha Prague Night Life in Roots Style
Co se děje v Praze? Reggae, ska, dub, rocksteady, dancehall, ragga, raggajungle. Výběr z programu pražských klubů, barů a hospůdek, kde se dobře hraje. Konzerty, festivaly, akce, DJs.
Pěvecký sbor Siloe, Praha
Soubor v současné době prakticky nemá repertoirové omezení. Najdete ho jak na kůrech chrámů při provádění velkých barokních i současných skladeb, tak v hospůdkách a klubech ve víru spirituálů, lidových písní nebo jazzu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Taneční kapela, která na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Taneční kapela, která v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nástrojů Walter pro obrábění kovů
Nástroje pro soustružení, frézování, vrtání, závitování. Certifikovaný dodavatel nástrojů Walter pro Českou republiku. Nástroje WALTER, TITEX, PROTOTYP a EROGLU pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů.
Ateliér uměleckého lití Waller Matějíček
Věnujeme se lití monumentálních realizací a komorních plastik z bronzu, metodou lití na ztracený vosk. Lití soch, pamětních desek a jiných uměleckých děl. Plastiky jsou odlévány tradičním způsobem, cizelovány klasickými metodami.
Penzion Hamštejn Český ráj
Krásné ubytování v rodinném penzionu Hamštejn v srdci Českého ráje. Ubytování pro školy v přírodě, klidné ubytování pro seniory, atraktivní ubytování pro turisticky a sportovně laděné lidi. Dobré umístění penzionu pod vrcholem kopce Kozákov nabízí překrásný výhled na celý Český ráj. Strávit několik dní v našem penzionu s romantickou scenerií Českého ráje.
Inkasní, factoringová společnost Praha
Česká inkasní a factoringová společnost v čele s Martinem Hrnečekem zajišťuje služby při vymáhání dluhů, odkupu a správě pohledávek, pro právnické i fyzické osoby. Díky zkušenostem máme vynikající procento úspěšně vymožených pohledávek. Během dlouholetého působení na trhu s pohledávkami si společnost vybudovala stabilní a silnou pozici a proto může při odkupu nebo postoupení pohledávek nabízet maximálně příznivé podmínky.
Doručíme kytici ze široké nabídky Květinářství Praha
Květinářství Praha Vám doručí kytici ze široké nabídky čerstvých květin po celé Praze již od 120 minut od objednání 7 dní v týdnu. Jako jediní umožňujeme objednat s kyticí dort pro slavnostní příležitost, případně bonboniéru, nebo láhev kvalitního vína. Květiny přivážíme denně čerstvé z Holandska.

Volná místa
Volná místa
bazar