inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. června 2018 svátek má Ivan
Vyhledat v Pozri:

Blue Band taneční kapela Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Blue Band taneční kapela Hradec Králové

Taneční kapela, která pro vás zajistí profesionální hudební občerstvení na plesech, rautech, večírcích, svatbách a různých kulturních a společenských akcích. Blue Band hraje nyní v rozšířenné osmičlenné sestavě. Prioritou kapely je perfektní provedení jak po hudební, tak po vizuální stránce a vše je směřováno k plné spokojenosti Vás i Vašich hostů.

http://www.blueband-hk.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Blue Band taneční kapela Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazzový klavírista, skladatel Martin Brunner Praha
Martin Brunner je jazzový klavírista a skladatel. Pravidelně vystupuje se svojí kapelou Martin Brunner Trio, pro kterou skladby komponuje. Působí ale také jako pedagog na VOŠ a Konzervatoři Jaroslava Ježka. Na jeho stránkách najdete všechny informace spojené s jeho hudební činností jako termíny nejbližších koncertů, informace o CD, hudební ukázky, fotogalerii nebo jiné novinky.
Exkluzivní kapela na reprezentační plesy, svatební hostiny, firemní párty GURMANIA BAND
Profesionální kapela GURMANIA BAND pod vedením pianisty Aleše Hávy se specializuje ve své produkci na společenské a doprovodné akce (plesy, maturitní plesy, gala večery, firemní party, svatební hostiny, rauty, městské slavnosti, oslavy) se zaměřením na taneční styl s výběrem kvalitního repertoáru, který je detailně selektován k tanečním účelům. Individuálním přístupem ke každé akci nabízí Gurmania Band ve svých dalších variantách GALA, PARTY a ROMANCE pestrou dávku taneční a světové populární hudby. Energická produkce s mnohaletými zkušenostmi zaručí pro vaši akci kvalitní hudbu a tím i spolehlivou zábavu hostů, tanečníků i posluchačů.
Kapela Metropol živá taneční hudba
Kapela nabízí široký repertoár v kvalitním provedení pro všechny věkové generace. Pokud chcete zažít skvělou zábavu, pak je tato hudební skupina tou správnou volbou pro Váš ples, maturitní ples, svatbu, večírek, kongres, oslavu, raut, taneční zábavu, a další společenské akce.
Hifi audio špičkové reprosoustavy
Vše pro hudbu a zvuk. Oslovujeme především audiofily a náročné posluchače. Nabízíme špičkové reprosoustavy a ozvučení, zesilovače, gramofony, rádia, příslušenství, kabely, konektory, držáky, hifi a TV stolky, stojany a závěsovou techniku pro LCD, plazmové obrazovky, projektory a reproduktory. Nabídka sortimentu se neustále rozšiřuje a na své si u nás příjdou majitelé iPadů, iPhonů a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Taneční kapela, která na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Taneční kapela, která v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, které si zamilujete. ParfumCity.cz
Nabízíme více jak 1000 položek originálních značkových parfémů. Naše parfémy jsou až o 60% levnější než v kamenných obchodech. K tomu máte ještě možnost získání dalších slev na parfémy! Objednávky vyřizujeme většinou okamžitě.
Pasivní domy Liberec Ateliér pasivních domů
Navrhujeme a realizujeme nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme také odborné služby stavebníkům, typové i individuální projekty pasivních domů. Na základě požadavku investora zajistíme kompletní inženýrskou činnost spojenou s územním řízením a stavebním řízením pro povolení stavby pasivního rodinného domu. Realizace staveb pasivních domů na klíč v nejvyšší kvalitě.
Nandu.cz – webdesign a grafické studio
Nandu.cz nabízí profesionální zpracování www prezentací a firemního stylu (Corporate identity). Intuitivní e-shopy pro Vaše zákazníky, internetové aplikace na míru, vlastní jednoduchý publikační systém, originální design a interaktivní prvky pro vaše webové stránky. Služby v oblasti propagace a marketingu firem na internetu, poradenství. Grafické studio se zaměřuje na tvorbu firemního stylu, logotypů, merkantilních a propagačních tiskovin s originálním vzhledem na míru vašim záměrům.
Inovativní kosmetika Nantes, Martin Brudný Brno
Nantes Nanolaboratory je výrobcem inovativní kosmetiky založené na technologii molekul vody. Voda je hlavní ingredienci každého krému a díky NanoAQUA+ Nantes jsme schopni zajistit péči o hluboké vrstvy. Hydratace je základem péče o pleť. Je tajemstvím krásy, mládí a zářivého vzhledu. Dostupnost vody je nezávislé na typu pokožky, jejím stavu či věku podmínkou pro zdravý, krásný vzhled a pro její správné fungování.
Měniče napětí 220-110V pro přístroje z USA, měniče na 12/220V
Nabídka měničů (transformátorů) napětí 220/110, 230/115V pro přístroje dovezené za zámoří. Všechny výkony skladem.

Volná místa
Volná místa
bazar