inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. září 2017 svátek má Zlata
Vyhledat v Pozri:

Bicí, bubny, perkuse Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bicí, bubny, perkuse

Hudební nástroje, doplňky a související zboží. Největší specializovaný eshop zaměřený na bicí a perkuse. Rychlé dodání všeho zboží.

http://www.biciaperkuse.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Bicí, bubny, perkuse

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nabídka fléten, notového materiálu Vysoké Mýto
Internetový obchod fletny noty vznikl za specifickým účelem uspokojit přímo jak pedagogy zobcových a příčných fléten, tak i jejich početné žáky a studenty. Specializujeme se na co nejširší nabídku fléten a notového materiálu z celého světa. Spolehlivě a s kvalitou naplníme potřeby vážených zákazníků.
Nahrávací studio Azyl, Teplice
Nabízíme všem zájemcům možnost pořízení kvalitní audio nahrávky, v jakémkoliv hudebním žánru. Studio je k dispozici zkušeným skupinám, stejně jako těm začínajícím. Na stránkách najdete informace o ceně, k dispozici jsou i krátké mp3 ukázky.
Bicí nástroje, specializovaný internetový obchod
Bicí nástroje Sonor. Sonory jsou jedny z nejprodávanějších značkových bicích u nás, mají svůj charakteristický, a přesto univerzální zvuk, který si získal mnoho vyznavačů i odpůrců stejně jako všechny osobité věci.
Hudební nástroje, příslušenství Mariaš, Jistebník
V našem kamenném i internetovém obchodě nabízíme hudební nástroje a jejich příslušenství. Specializujeme se především na prodej klasických hudebních nástrojů a jejich příslušenství. Stejně dobře u nás nakoupíte různé elektronické nástoje, mikrofony, aparatury a k nim patřící příslušenství. Dále pak metronomy, ladičky kabely, stojany a další zboží. Z notového materiálu nabízíme školy, etudy, přednesy a zpěvníky našich i zahraničních nakladatelství. Provádíme také opravy hudebních nástrojů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nástrojů Walter pro obrábění kovů
Nástroje pro soustružení, frézování, vrtání, závitování. Certifikovaný dodavatel nástrojů Walter pro Českou republiku. Nástroje WALTER, TITEX, PROTOTYP a EROGLU pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů.
Ateliér uměleckého lití Waller Matějíček
Věnujeme se lití monumentálních realizací a komorních plastik z bronzu, metodou lití na ztracený vosk. Lití soch, pamětních desek a jiných uměleckých děl. Plastiky jsou odlévány tradičním způsobem, cizelovány klasickými metodami.
Penzion Hamštejn Český ráj
Krásné ubytování v rodinném penzionu Hamštejn v srdci Českého ráje. Ubytování pro školy v přírodě, klidné ubytování pro seniory, atraktivní ubytování pro turisticky a sportovně laděné lidi. Dobré umístění penzionu pod vrcholem kopce Kozákov nabízí překrásný výhled na celý Český ráj. Strávit několik dní v našem penzionu s romantickou scenerií Českého ráje.
Inkasní, factoringová společnost Praha
Česká inkasní a factoringová společnost v čele s Martinem Hrnečekem zajišťuje služby při vymáhání dluhů, odkupu a správě pohledávek, pro právnické i fyzické osoby. Díky zkušenostem máme vynikající procento úspěšně vymožených pohledávek. Během dlouholetého působení na trhu s pohledávkami si společnost vybudovala stabilní a silnou pozici a proto může při odkupu nebo postoupení pohledávek nabízet maximálně příznivé podmínky.
Doručíme kytici ze široké nabídky Květinářství Praha
Květinářství Praha Vám doručí kytici ze široké nabídky čerstvých květin po celé Praze již od 120 minut od objednání 7 dní v týdnu. Jako jediní umožňujeme objednat s kyticí dort pro slavnostní příležitost, případně bonboniéru, nebo láhev kvalitního vína. Květiny přivážíme denně čerstvé z Holandska.

Volná místa
Volná místa
bazar