inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. listopadu 2017 svátek má Emílie
Vyhledat v Pozri:

Bicí, bubny, perkuse Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bicí, bubny, perkuse

Hudební nástroje, doplňky a související zboží. Největší specializovaný eshop zaměřený na bicí a perkuse. Rychlé dodání všeho zboží.

http://www.biciaperkuse.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Bicí, bubny, perkuse

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
VIDOCK metal band crossover
VIDOCK je ústecká crossover metalová kapela. Členové kapely: Kytarista a zpěvák Tomáš Eisler, bubeník Jiří Hájek a baskytarista David Hradílek.
Hudební kavárna Café Via musica v Českém hudebním muzeu v Praze
Nekuřácké prostředí s kvalitní kávou, velkou nabídku nápojů, sladké i slané občerstvení. Součástí kavárny je obchod s hudebninami, hudebními suvenýry, noty a rozsáhlá nabídka klasických LP desek. Kavárna je určena široké veřejnosti.
Kapela Metropol živá taneční hudba
Kapela nabízí široký repertoár v kvalitním provedení pro všechny věkové generace. Pokud chcete zažít skvělou zábavu, pak je tato hudební skupina tou správnou volbou pro Váš ples, maturitní ples, svatbu, večírek, kongres, oslavu, raut, taneční zábavu, a další společenské akce.
Hudba v Kroměříži
Festivaly v Kroměříži, hudba v zahradách a zámku, Kroměřížské hudební léto, Forfest Czech Republic, Festival vojenských hudeb, konzervatoř P. J. Vejvanovského.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jsme přímí dovozci zboží.
Jsme přímí dovozci zboží firmy VIENETTA SECRET do České republiky. Toto zboží distribuujeme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Dále se zabýváme prodejem výrobků firem: L&L a CHEESE.
Levné výrobníky zmrzliny, šlehačky a vařiče cukrářských krémů Gelito
Gelito to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje, vařiče cukrářských krémů i výrobníky šlehačky Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
Korektury firemních textů, studentských prací, knih. Třebíč
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd. Vhodné také pro cizince, jejichž kostrbatou češtinu převedeme do spisovné podoby.
Modelingová agentúra Bohemia agency Brno
Modelingová agentura nabízí mimo modelek a modelů i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto. Bohemia agency realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních top styl designerů.
Reklamní předměty Dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar