inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. června 2018 svátek má Ivan
Vyhledat v Pozri:

Bicí, bubny, perkuse Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bicí, bubny, perkuse

Hudební nástroje, doplňky a související zboží. Největší specializovaný eshop zaměřený na bicí a perkuse. Rychlé dodání všeho zboží.

http://www.biciaperkuse.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Bicí, bubny, perkuse

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Regionální hudební vydavatelství AVIK, AV PRON Plzeň
Jsme hudební vydavatelství provozující zásilkový prodej CD shop. Máme stálé ceny CD, MC a DVD. Dodáváme hudbu všech žánrů rock, punk, folk, country, lidovka a mluvené slovo. Zajišťujeme od služeb studia, přes finální mastering nahrávek až po vydání a distribuci alba. Nabízíme kompletní zajištění hudební produkce. Od roku 2001 jsme rozšířili činnost na pořádání hudebních soutěží, koncertních cyklů, rockových koncertů či hudebních festivalů. Nabízíme kompletní zajištění hudební produkce včetně související propagace.
Hardstyle, hardcore, tekno, tvrdší elektronická muzika
Web Hardstyles.cz se zabývá tvrdší elektronickou muzikou, jako je hardstyle, hardcore, DnB, tekno. Novinky z České hudební scény, informace o akcích v České republice. Možnost přidání vlastní akce zdarma.
Hudba mp3 ke stažení, hudební novinky, hitparáda t-music.cz
Hudba ke stažení, hudební magazín a hitparáda plná horkých novinek patří mezi nejznámější části tohoto hudebního portálu. Za zmínku stojí i zajímavé soutěže o ceny a největší katalog zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin.
Hudebniny
Obchod hudebních nástrojů, kde naleznete široké spektrum nástrojů všech značek. Bicí, dechové, klávesové, smyčcové i strunné nástroje. Zvuková a světelná technika, komba a aparatury, stojany a držáky, obaly a kufry. Hudební literatura a propagační materiály.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hudební nástroje, doplňky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, které si zamilujete. ParfumCity.cz
Nabízíme více jak 1000 položek originálních značkových parfémů. Naše parfémy jsou až o 60% levnější než v kamenných obchodech. K tomu máte ještě možnost získání dalších slev na parfémy! Objednávky vyřizujeme většinou okamžitě.
Pasivní domy Liberec Ateliér pasivních domů
Navrhujeme a realizujeme nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme také odborné služby stavebníkům, typové i individuální projekty pasivních domů. Na základě požadavku investora zajistíme kompletní inženýrskou činnost spojenou s územním řízením a stavebním řízením pro povolení stavby pasivního rodinného domu. Realizace staveb pasivních domů na klíč v nejvyšší kvalitě.
Nandu.cz – webdesign a grafické studio
Nandu.cz nabízí profesionální zpracování www prezentací a firemního stylu (Corporate identity). Intuitivní e-shopy pro Vaše zákazníky, internetové aplikace na míru, vlastní jednoduchý publikační systém, originální design a interaktivní prvky pro vaše webové stránky. Služby v oblasti propagace a marketingu firem na internetu, poradenství. Grafické studio se zaměřuje na tvorbu firemního stylu, logotypů, merkantilních a propagačních tiskovin s originálním vzhledem na míru vašim záměrům.
Inovativní kosmetika Nantes, Martin Brudný Brno
Nantes Nanolaboratory je výrobcem inovativní kosmetiky založené na technologii molekul vody. Voda je hlavní ingredienci každého krému a díky NanoAQUA+ Nantes jsme schopni zajistit péči o hluboké vrstvy. Hydratace je základem péče o pleť. Je tajemstvím krásy, mládí a zářivého vzhledu. Dostupnost vody je nezávislé na typu pokožky, jejím stavu či věku podmínkou pro zdravý, krásný vzhled a pro její správné fungování.
Měniče napětí 220-110V pro přístroje z USA, měniče na 12/220V
Nabídka měničů (transformátorů) napětí 220/110, 230/115V pro přístroje dovezené za zámoří. Všechny výkony skladem.

Volná místa
Volná místa
bazar