inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a osob Agentura IPSO Praha

Zajistíme pro vás veškerý bezpečnostní servis. Naší doménou je prvotřídní ostraha objektů a ochrana osob. Kromě toho nabízíme také úklidové služby a služby v oblasti požární prevence. Oblast bezpečnostního servisu je postavena na plně profesionální bázi. Vedle vysokého stupně profesionality je kladen důraz na celkovou bezúhonnost a spolehlivost všech zaměstnanců. Vybavení technickými prostředky je odvislé od požadavku zákazníka a charakteru akce.

http://www.bezpecnostni-agentura-praha.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zabezpečení vozidel a strojů
Nabízíme funkční a profesionální přenosné GPS jednotky pro satelitní sledování, lokalizaci, zabezpečení vozidel a tvorbu knihy jízd s vlastním akumulátorem, tedy bez nutnosti instalace a připojení na zdroj elektrické energie. Spolehlivé řešení – zabezpečení – špičkovou izraelskou technologií pro osobní i nákladní automobily, přívěsy, návěsy, stavební stroje, zemědělskou a další techniku. Poskytujeme internetovou aplikaci kniha jízd a unikátní službu nočního hlídání vozidel.
Požární bezpečnost staveb TPI Praha
Projektujeme, realizujeme a udržujeme stabilní hasicí zařízení. Komplexně zajistíme Vaši požární bezpečnost od naplánování, tvorby dokumentace, přes komplexní dodávku a instalaci sprinklerových hasicích systémů až po servis, údržbu a školení.
BOZP, PO specialista pro komplexní služby, BOZP Mencl Buštěhrad
Nabízíme komplexní služby požární ochrany, BOZP a také audity a rekvalifikace ostrahy budovy. BOZP a PO uzpůsobené účetním, právním, reklamním, cestovním a dalším společnostem. Komplexní servis PO, BOZP pro prodejny včetně proškolení a kontrol ostrahy. Služby PO, BOZP a auditů a rekvalifikace ostrahy pro majitele budov i facility společnosti.
Profesionální bezpečnostní služby Forcorp Group Olomouc
Naše společnost zajišťuje komplexní profesionální bezpečnostní služby po celé ČR. Provádíme ostrahu objektů, recepční služby, úklidové služby, hygienický servis. Poskytujeme náhradní plnění. Stále rozšiřujeme nabídku služeb. Už teď zajišťujeme kompletní servis od úklidu a ostrahy přes dodávku hygienických a kancelářských potřeb až po technickou správu nemovitostí a údržbu exteriérů včetně zimního úklidu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajistíme pro vás na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajistíme pro vás v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodejce a autorizovaný servis Škoda Auto. JUBEKA, Valašské Klobouky
Prodej a servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Hyundai. Pozaruční servis pro všechny typy vozů.
Elektroinstalace Elektrorevize Ostrava
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, elektroinstalace. Elektrorevize spotřebičů, hromosvodů. Elektrikář pro rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Montáž přípojek nn.přepěťových ochran, proudových chráničů. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín
Studijní obory a přijímací řízení. Čtyřleté studium, zkrácené studium pro absolventy SŠ, forma denní i dálková, bakalářské studium, univerzita třetího věku, profesní vzdělávání.
Těhotenská móda VELEBIL, Praha
Těhotenská móda - těhotenské oblečení, pro malé i velké, silné i tenké. Spodní prádlo pro těhotné, podprsenky i větších velikostí, pyžama a noční košile.
Home Staging s.r.o. návrhy interiérů
Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Volná místa
Volná místa
bazar