inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a osob Agentura IPSO Praha

Zajistíme pro vás veškerý bezpečnostní servis. Naší doménou je prvotřídní ostraha objektů a ochrana osob. Kromě toho nabízíme také úklidové služby a služby v oblasti požární prevence. Oblast bezpečnostního servisu je postavena na plně profesionální bázi. Vedle vysokého stupně profesionality je kladen důraz na celkovou bezúhonnost a spolehlivost všech zaměstnanců. Vybavení technickými prostředky je odvislé od požadavku zákazníka a charakteru akce.

http://www.bezpecnostni-agentura-praha.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bezpečnostní služba Awen Professional Guards Praha
Bezpečnostní agentura Awen Professional Guards zajišťuje s vysokou profesionalitou ochranu osob a ostrahu objektů, ať už průmyslových, tak i menších soukromých, zajišťuje ostrahu v nočních klubech, kabaretech a kasínech.
Zabezpečovací systémy Praha, kamerové systémy
Specializací naší společnosti jsou zabezpečovací systémy, které zajišťujeme pro zákazníky z měst Praha, Beroun i dalších lokalitách celé ČR. Kamerové systémy zajišťujeme na základě mnoha faktorů, mezi něž patří obhlídka objektu a monitorovaného prostoru, určení světelných podmínek a v neposlední řadě také na základě požadavků zákazníka.
Zabezpečovací systémy, GSM alarm Alarmik Mladá Boleslav
Kvalitní alarmy JABLOTRON. Systém, který se náležitým způsobem postará o Vaše bezpečí a především ochranu osobních věcí. V rámci individuálně navrženého zabezpečení objektů můžete samozřejmě získat řadu dalších zajímavých služeb, které jsou předně maximálně přínosné - GSM ovládání, ovládání topných systémů nebo třeba kojenecký alarm a další.
Bezpečnostní služba S a S security service, Praha
Ostraha, ochrana a poradenství. Kromě strážních služeb nabízíme dle požadavku klienta i recepční a informátorské služby s možností komunikace v cizím jazyce. I zde zajišťujeme ústroj v souladu s požadavky klienta.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajistíme pro vás na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajistíme pro vás v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar