inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Běžecké akce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Běžecké akce

Běžecké stránky, maratony, tipy a rady, užitečné informace, běžecký chat

http://www.pim.cz
Zařazena v kategori:

Sportovní akce, podujatí

Profil stránky Běžecké akce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sportovní slevový portál Merity Praha
Jsme slevový portál sdružující zážitky, sport, adrenalin a pobyty. Nabízíme prodej sportovního zboží, vybavení, pobytů, relaxací a všeho ostatního souvisejícího hlavně se sportem za neuvěřitelné ceny.
Curling club Meteorite Plzeň, informace o curlingu v Plzni
CC Meteorite, informace o curlingu v Plzni, členská základna, nábor nových členů. Curling club Meteorite vznikl na začátku roku 2015 jako jediný curlingový oddíl v západních Čechách. Soutěžní zápasy probíhají ve dvou curlingových halách v Praze - na Roztylech a Zbraslavi.
Běžecké akce
Běžecké stránky, maratony, tipy a rady, užitečné informace, běžecký chat
Tandemový seskok padákem pro jednotlivce i skupiny JUMP TANDEM Brno
JUMP TANDEM je nadnárodní, ale ryze česká parašutistická a tandemová společnost. Letiště a sportovní areál se nachází u dálnice D1, z Brna 30 minut jízdy autem. Tandemové seskoky provozujeme po celou sezónu. Pozemní příprava na tandemový seskok trvá cca 10-15 min. Během této doby Vás tandem pilot seznámí s celým průběhem tandemového seskoku, činností v letadle, při výskoku, za volného pádu, na padáku i se stylem přistání.

Naše tipy:
Zkuste hledat Běžecké stránky, maratony, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Běžecké stránky, maratony, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar