inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Běžecké akce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Běžecké akce

Běžecké stránky, maratony, tipy a rady, užitečné informace, běžecký chat

http://www.pim.cz
Zařazena v kategori:

Sportovní akce, podujatí

Profil stránky Běžecké akce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tandemový seskok padákem pro jednotlivce i skupiny JUMP TANDEM Brno
JUMP TANDEM je nadnárodní, ale ryze česká parašutistická a tandemová společnost. Letiště a sportovní areál se nachází u dálnice D1, z Brna 30 minut jízdy autem. Tandemové seskoky provozujeme po celou sezónu. Pozemní příprava na tandemový seskok trvá cca 10-15 min. Během této doby Vás tandem pilot seznámí s celým průběhem tandemového seskoku, činností v letadle, při výskoku, za volného pádu, na padáku i se stylem přistání.
Techtex Sport - Sportovní a relaxační centrum s vlastním hotelovým komplexem
nabízíme využítí čtyř tenisových dvorců, z nichž dva jsou v zimě zastřešeny vyhřívanou přetlakovou halou, spinning, fitness, squash, beach, solárium, sauna, masáže + nově postavený hotelový komplex s 16 luxusně vybavenými pokoji
Sportovní slevový portál Merity Praha
Jsme slevový portál sdružující zážitky, sport, adrenalin a pobyty. Nabízíme prodej sportovního zboží, vybavení, pobytů, relaxací a všeho ostatního souvisejícího hlavně se sportem za neuvěřitelné ceny.
Tandemové seskoky padákem s profesionály FUNtandem
Tandemový seskok pro každého. Tandemový seskok padákem je naprosto bezpečnou variantou parašutismu, kde o zážitky není nouze. V rukou zkušených tandempilotů projdete od úvodní přípravy až k adrenalinem nabitému seskoku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Běžecké stránky, maratony, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Běžecké stránky, maratony, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar