inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola
Vyhledat v Pozri:

Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny a infrasauny.

Oborový katalog firem vám nabízí bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny, infrasauny, mimořádné akce nejen na zahradní bazény od předních firem. U nás si vybere opravdu každý.

http://bazeny-katalog.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní přípravky, zahradnické práce v oblasti Severní Moravy ADn Josef Vavřík Dolní Újezd
Naše zavedená společnost Vám nabízí služby v oblasti zahradnictví. Hlavní náplní naší práce je prodej přípravků na ochranu rostlin a hubení škůdců. Náš eshop pro dům a zahradu nabízí zahradní přípravky, přírodní hnojiva, enzymy, přípravky proti škůdcům, slimákům, mravencům, přípravky ke zlepšení vegetace rostlin. Zabýváme se také údržbou zeleně, prováděním zahradnických prací v oblasti Severní Moravy.
Automatické závlahové systémy, realizace na klíč Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Firma Závlahy se od svého počátku věnuje výhradně automatickým závlahovým systémům. Mezi naše hlavní činnosti patří vypracování návrhu zdarma, realizace závlahy, záruční a pozáruční servis. Zazimování závlah a jarní zprovoznění. Pravidelná údržba závlahových systémů, prodej zavlažovací techniky a čištění jímek. Dále jsme schopni po domluvě se zákazníkem provést drobné opravy zámkových dlažeb, dodávku a instalaci čerpadel, rekultivaci a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizaci zahradních jezírek.
Zahradní architektura Pardubice, návrhy zahrad
Zahradní architektura Pardubice zpracovává návrhy zahrad, parků a městské zeleně, zajišťuje realizace zahrad a stará se o údržbu soukromých zahrad, zahrad v areálech škol, nemocnic, komerčních objektů. Realizace jezírek, biotopů a práce s kamenem. Návrhy a údržba veřejné zeleně ve městech a obcích, interiérové zeleně.
Profesionální fontány, kašny, jezírka a vodotrysky Jan Kuneš Praha
Zajišťujeme prodej, montáž a servis pro fontány, kašny a vodotrysky. Nabízíme fontány s hudebním programem, plovoucí, bazény mozaikové, fóliové, plastové. Zajistíme pro vás návrh a realizace. Propojte váš interiér či exteriér více s přírodou a zapojte do něj blahodárné účinky vody, která může zurčet, bublat či tryskat. Fontány, kašny a vodotrysky jsou příjemným řešením pro osvěžující atmosféru v každém exteriéru i interiéru.

Naše tipy:
Zkuste hledat Oborový katalog firem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Oborový katalog firem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ocelové a stříbrné šperky, hodinky
Online obchod s ocelovými i stříbrnými šperky, hodinkami a piercingem. V našem obchodě nabízíme ocelové prsteny, přívěsky, řetízky, náušnice, náramky, hodinky a piercing. Ocelové šperky z chladivě ledové chirurgické oceli a mrazivého stříbra.
Vše o lécích a lékárnách v České republice Portál pro chytré pacienty
Aktualizované informace o lécích a lékárnách. Najdete zde všechny registrované léky a všechny lékárny v České republice. Na portálu můžete snadno vyhledat lékárny v zadaném m,ěstě nebo v okolí zadaného místa, vyhledat informace o lécích, vyhledat substituty, tj. léky se stejným účinkem. Můžete zde také vyhledat lékové interakce, evidovat zaplacené regulační poplatky a doplatky za léky. Cílem portálu je poskytovat informace, které vám pomohou s výběrem lékárny pro zakoupení či vyzvednutí léků.
Revize elektro hromosvodů vyhláška 50
Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací,hromosvodů,Revize elektro strojů,nářadí a spotřebičů,Elektrorevize,Školení vyhlášky 50.Působnost celá ČR Náchod,Hradec Králové,Praha.
Haly Polak CZ montované haly a jízdárny
Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.
Koberce Vašich snů Arena Koberce Praha
Široký sortiment koberců. ARENA koberce je prodejna koberců s vyškoleným personálem. Pomůžeme Vám vybrat koberce Vašich snů, ať už se jedná o klasický či moderní design v materiálech vlna, hedvábí i umělé vlákno.

Volná místa
Volná místa
bazar