inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny a infrasauny.

Oborový katalog firem vám nabízí bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny, infrasauny, mimořádné akce nejen na zahradní bazény od předních firem. U nás si vybere opravdu každý.

http://bazeny-katalog.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Domácí vodárny, čerpadla Poděbrady
Společnost VODA Poděbrady poskytuje pro čerpadla kompletní servis. Nabízíme prodej čerpadel i opravy čerpadel. V naší nabídce najdete čerpadla, domácí vodárny, vodoinstalační a topenářský materiál a sanitární keramiku.
Již celou řadu let se zabýváme komplexní dodávkou a montáží vchodových dveří. Specializujeme se především na bezpečnostní dveře do bytů.
V naší nabídce bezpečnostních dveří naleznete dveře 2., 3. a 4. bezpečnostní třídy. Dveře jsou dle jednotlivých typů vybaveny různým počtem vodorovných a svislých výztuh, bezpečnostních čepů zabraňujících vysazení či vyražení dveří.
Prodej pletiv a oplocení
Nabízíme pletivo poplastované, pletivo pozinkované, vázací dráty, sloupy a sloupky. Dále nabízíme pletiva dekorativní, podhrabové desky a držáky, mobilní oplocení, svařované sítě.
Návrhy a realizace zahrad Kamelie, Zvole u Prahy
Návrhy a realizace zahrad, vodních ploch a zahradních jezírek. Revitalizace a rekonstrukce stávajících zahrad. Osazování teras, balkonů a zimních zahrad. Návrhy zahrad s možností realizace svépomocí - poskytneme vám podrobný návrh vaší zahrady, se stručným návodem jak postupovat, kde a jakým způsobem konkrétní rostliny vysadit.

Naše tipy:
Zkuste hledat Oborový katalog firem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Oborový katalog firem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar