inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. listopadu 2018 svátek má Albert
Vyhledat v Pozri:

Bagry Martin Burgár - Výkopové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bagry Martin Burgár - Výkopové práce - Minibagr

Provádíme výkopové práce pro elektrické přípojky, plynové přípojky, kanalizace, výkopy bazénů, stavební výkopy, terénní úpravy.

http://burgarbagry.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Bagry Martin Burgár - Výkopové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Garážová vrata, vratová technika Hörmann, TOR MASTER Vyškov
Dodáváme a montujeme kvalitní garážové a průmyslové vratové systémy firmy Hörmann, proslulé svými neustálými inovacemi, trvanlivostí a precizní německou technologií. Rádi Vám kvalifikovaně poradíme s výběrem i komplikovanými technickými problémy. Díky bohatým zkušenostem našich odborníků sestavíme nabídku přesně na míru Vašim požadavkům. Přesvědčte se, že u firmy TOR-MASTER je kvalitní montáž a spolehlivý servis standardem. Na našich stránkách naleznete garážová vrata ceník reozdělený podle jednotlivých typů garážových vrat.
Generální dodavatel staveb STYLBAU, Hradec Králové
Generální dodávky staveb s poskytováním komplexního servisu souvisejícich služeb pro stavební investory. Klademe důraz na kvalitu práce a spokojenost zákazníka.
Montážní a výrobní organizace CHEZAK, Karlovy Vary
Montáž ocelových konstrukcí, jejich oplášťování a montáž technologických zařízení a potrubních rozvodů.
Stavba domů, zateplení fasád Stavební firma KORSUNS Praha
Stavební firma KORSUNS sídlí ve městě Praha a disponuje širokou nabídkou stavebních prací. Mezi hlavní specializace patří stavba domů, rekonstrukce bytů, zateplení fasád a vodoinstalace. Naše společnost klade důraz především na důsledné dodžování dohodnutých termínůkvalitu odváděné práce a kvalitu odváděné práce. Předností naší firmy je osobní přístup ke svým zákazníkům a přizpůsobení se jejich požadavkům, časová flexibilita.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme výkopové práce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme výkopové práce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej pyrotechniky. Ohňostroje na míru.
Nabízíme zábavní a profesionální pyrotechniku. Prodáváme kompaktní ohňostroje na jedno zapálení vhodné pro: hotely, restaurace i soukromé párty. Zajišťujeme ohňostroje pro: městské slavnosti, silvestry, jarmarky, sportovní události,koncerty
Potraviny z našich farem Firma VON Zlín
Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.
Dřevěné stojany na víno a dárkové kazety Lefit, Ústí nad Labem
Naše společnost se specializuje na výrobu dřevěných výrobků jako jsou stojany na víno, stojánky na víno, dřevěné kazety na víno a další výrobbky. Naše stojany na víno složí jak zkušenému vinaři, který potřebuje vybavit velkou vinotéku, ale i začátečníkovi, který potřebuje stojan na víno jako doplněk domácnosti nebo si zřizuje soukromou vinotéku.
Zubní ordinace Praha Millenium Dental Care
Špičkové zubní ordinace v Praze najdete na zubní klinice Millenium Dental Care. Zkušený a mezinárodně uznávaný tým zubních specialistů zajišťuje nadstandardní servis. Používáme nejnovější léčebné postupy, materiály a technologie včetně mezinárodních certifikací. Klademe důraz na komfort, osobní přístup, minimální bolestivost, rychlý a trvalý výsledek. Zubní klinika MDC je ta správná volba.
Půjčujeme nové vozy všech velikostí Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna MADAuto Praha Vám nabízí širokou nabídku vozů k zapůjčení za výhodné ceny. Rozsáhlý vozový park, kde si vybere každý a bezplatné přistavění vozidla v Praze během pracovní doby. Na žádost zákazníka naše společnost zapůjčí další zařízení nebo poskytne dodatečné služby např. osobní řidič, navigační zařízení, dětskou autosedačku, sněhové řetězy, aj. Auto Vám půjčíme i do zahraničí. Neplatíte za druhého řidiče. Možnost půjčení vozu bez kauce.

Volná místa
Volná místa
bazar