inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Bagry Martin Burgár - Výkopové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bagry Martin Burgár - Výkopové práce - Minibagr

Provádíme výkopové práce pro elektrické přípojky, plynové přípojky, kanalizace, výkopy bazénů, stavební výkopy, terénní úpravy.

http://burgarbagry.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Bagry Martin Burgár - Výkopové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sanace staveb Impreg České Budějovice
Mikrovlnná sanace dřevomorky a dřevokazného hmyzu. Hubení červotoče, tesaříka. Chemické ošetření dřevěných a zděných konstrukcí proti biotickým škůdcům tlakovou injektáží, nástřikem, včetně likvidace dřevomorky domácí. Průzkum a zpracování posouzení objektů napadených biotickými škůdci včetně návrhu sanace.
Stavební firma Kališ and Krátkoruký, Praha
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování včetně zajištění činností s tím souvisejících. Práce zednické, omítkářské, tesařské, truhlářské, instalační, kompletační a speciální dodávky a montáže na interiérech i exteriérech.
Projekční atelier ZUZI Olomouc
Projektování rodinných a bytových domů, administrativních a dalších občanských staveb. Drobné provozovny, rekonstrukce, panelové byty, bytová jádra, navrhování interiérů.
Interiéry na klíč, rekonstrukce a projekty.
Rekonstrukce bytu, objektů a jednotlivých prostor. Dokonalá znalost prostředí výstavby a projekce obchodních jednotek. Realizovali jsme stovky obchodních interiérů pro významné světové i domácí řetězce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme výkopové práce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme výkopové práce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar