inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 22. září 2018 svátek má Darina
Vyhledat v Pozri:

Bagry Martin Burgár - Výkopové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Bagry Martin Burgár - Výkopové práce - Minibagr

Provádíme výkopové práce pro elektrické přípojky, plynové přípojky, kanalizace, výkopy bazénů, stavební výkopy, terénní úpravy.

http://burgarbagry.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Bagry Martin Burgár - Výkopové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výškové práce Matouš
VÝŠKOVÉ PRÁCE MATOUŠ Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky. Realizujeme práce tam, kde je stavba lešení z ekonomické stránky nevýhodná.
Rekonstrukce bytů a domů Rekostyl Praha
Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, podlah, zateplování fasád. Naše truhlářství vyrábí kuchyně na míru. Vyrábíme a montujeme plastová okna a eurookna. Vyřídíme Zelená úsporám. Rekonstrukce bytu a bytového jádra provádíme na klíč.
Plechové střešní krytiny Český výrobce STŘECHY COMAX Velvary
Nabízíme řešení pro stavbu i rekonstrukci šikmých střech s ucelenou řadou ohýbaných prvků. Dodáváme veškeré střešní lemování a ohýbané střešní prvky dle dokumentace stavby, nebo dle zadání zhotovitele. Moderní výrobní hala je vybavena několika profilovacími linkami pro výrobu střešní krytiny. Pro potřeby zákazníků disponujeme také strojním vybavením pro zakázkové dělení lakovaného materiálu.
Stavebnictví Ludvík Obklady a dlažby
Obklady a dlažby jsou nedílnou součástí snad každého domu a bytu. Stavebnictví Ludvík je schopné zajistit veškeré obkladačské a dlažební práce přesně podle přání zákazníka v nevyšší možné kvalitě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme výkopové práce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme výkopové práce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autodoprava Praha služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu.
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.
Čištění, praní, dezinfekce Topservis24 Polná
Naše firma provádí služby jako parní čištění, ozónové a ultrazvukové čištění, opravy a renovace kůže. Prodej parních čističů zn. Athema. Naší prioritou je především spokojený zákazník. Proto se samozřejmě snažíme, maximálně naslouchat jeho přáním a najít co nejvhodnější alternativu, která bude vyhovovat nejenom nám, ale především našemu zákazníkovi.
Pražské metro
Pražské metro je jediná podzemní dráha v České republice. Metro je začleněno do systému pražské hromadné dopravy. Mapa metra, trasy, ceník, historie i součastnost, linky metra.
Prvoligový fotbalista Milan Baroš
Oficiální webové stránky prvoligového fotbalisty. Profil, aktuality, statistiky, fotogalerie a videa z jeho zápasů. Přehledné informace z jeho hvězdné kariéry.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.

Volná místa
Volná místa
bazar