inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

B1 SERVIS Kusové a metrážové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

B1 SERVIS Kusové a metrážové koberce

E-shop a vzorková prodejna kusových i metrážových koberců, laminátových podlah, PVC, linolea. Nabízíme koberce moderní, klasické, dětské i Arte Espina. Návrhy a realizace interiérů, pokládka veškerých druhů podlahových krytin. Obšívání koberců.

http://www.zarizujidomov.cz/
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky B1 SERVIS Kusové a metrážové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Trávníkové koberce ZD Klecany
Nabízime vám trávník za vynikající ceny. Trávníkový koberec je předem vypěstovaný trávník, který speciální stroj odřízne i s potřebným drnem a svine. Takto srolované pásy se dodávají k zákazníkovi a poté se pokládají na předem upravenou půdu.
Zahradní domky, atypické dřevostavby, pergoly a altány DELTA Svratka
Kvalitní zahradní domky a atypické dřevostavby. Sídlíme v srdci Vysočiny, kde vyrábíme kvalitní dřevostavby, ať už zahradní domky, altány, pergoly nebo atypické realizace víkendových chatek. Všechny dřevostavby vyrábíme z řádně vysušeného smrkového dřeva. Zajišťujeme dopravu a montáže po celé ČR.
Hliníková okna, výroba, pro široké spektrum použití PRUNIWERK Ostrava
Vyrábíme hliníková okna z profilů SCHÜCO a PONZIO. Vyrobená hliníková okna splňují nejnáročnější požadavky klientů. Ddávka a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád, střešních světlíků, požární odvětrání budov, lehkých stavebních a prosvětlovacích konstrukcí. Dále provozujeme zakázkovou výrobu klempířských prvků z ocelových a hliníkových plechů.
Veřejná dětská hřiště Floraservis, Brno
Sestavy dětských hřišť a systém jejich oplocení nabízíme obcím, školám a domácnostem. Naše firma se zabývá výrobou a výstavbou prvků pro dětská hřiště od roku 1993. Máme značné zkušenosti s vývojem, výrobou a výstavbou dětských hřišť. V současné době nabízíme nejrozsáhlejší ucelenou nabídku zařízení pro dětská hřiště v České republice. Poradíme Vám s rekonstrukcí a s výstavbou.

Naše tipy:
Zkuste hledat E-shop a vzorková na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Eshop a vzorková v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar