inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Autoslužby Jiří Wojnar Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autoslužby Jiří Wojnar

Autodoprava, pronájem nákladních vozů, zemní práce. Zajistíme odvoz či dopravu materiálu, odpadů, sutin, písku, štěrku, koksu, šlamu, briket, paletovaných i nepaletovaných výrobků. Naše nákladní autodoprava dále zajišťuje odvoz zeminy, stavební suti a odpadů v různých lokalitách.

http://www.autodoprava-ostrava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autoslužby Jiří Wojnar

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autodoprava Kaucký, Praha
Mezinárodní, vnitrostátní a nákladní autodoprava, spedice, autodoprava Praha. Jakožto autodopravce zajišťujeme autodopravu v Praze a vnitrostátní spediční přepravu věcí po celém území.V této oblasti autodopravy (Praha nebo vnitrostátní) máme mnoho spokojených klientů a výborných referencí.
Dodávková autodoprava, komplexní řešení pro přepravu Auto JB Praha
Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Naším cílem, od počátku našeho podnikání v autodopravě, je spokojenost zákazníka. Slovo "nejde" pro nás neexistuje. V případech, kdy jsme plně vytíženi nebo se požadovaný náklad nevejde do našich vozidel, hledáme pro našeho zákazníka takové řešení, aby byl spokojen. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.
Autodoprava Kamil Praha
Nabízíme autodopravu a stěhování našimi mikrobusy a dodávkovými vozy po celé republice. Náš transport osob a zboží na letiště a zpět, taktéž rozvor turistických skupin do hotelů je za rozumné ceny. Kurýrní služby, rozvoz zásilek nejen po Praze. Doručíme zásilky po celé české republice i do zahraničí. Rychle kvalitně spolehlivě.
Dopravní služby, M.S.TRADE-CZ, Blansko
Služby v oblasti mezinárodní dopravy a mezinárodního zasilatelství ve všech jejích variantách - silniční, lodní a letecké

Naše tipy:
Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar