inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Autoslužby Jiří Wojnar Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autoslužby Jiří Wojnar

Autodoprava, pronájem nákladních vozů, zemní práce. Zajistíme odvoz či dopravu materiálu, odpadů, sutin, písku, štěrku, koksu, šlamu, briket, paletovaných i nepaletovaných výrobků. Naše nákladní autodoprava dále zajišťuje odvoz zeminy, stavební suti a odpadů v různých lokalitách.

http://www.autodoprava-ostrava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autoslužby Jiří Wojnar

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Doprava a logistika KD holding, s.r.o.
Dispečink je odborný pojem, označující formu ústředního operativního řízení a organizace nějakého složitějšího technologického celku. Neváhejte a navštivte naše stránky, kde se dozvíte více.
Přeprava nadrozměrných nákladů, spedice HK Trans Kolín
Společnost HK Trans je ryze českou soukromou společností, která se zabývá převážně nadrozměrnou silniční dopravou a spedicí. Naším krédem je tvrdá práce zaměřená na kvalitu poskytovaných služeb. Snažíme se plnit náročné požadavky našich zákazníků a partnerů a nabízet jim vždy ty nejlepší služby. Na našich vozidlech přepravíme Vaše nadměrné náklady překračující rámec standardní kamionové přepravy v mezinárodní i tuzemské dopravě. Rychle vyřizujeme všechna potřebná povolení pro nadrozměrné transporty.
Mezinárodní, tuzemská autodoprava Joppa Logistics Brno
Firma Joppa Logistics nabízí služby mezinárodní i tuzemské autodopravy. Můžeme nabídnout kvalitní a všestranný servis v oblasti dopravy, spedičních služeb, logistiky, skladování a zajištění celního odbavení a intrastatu.
Dodávková autodoprava ve vnitrozemí, mezinárodní i expresní doprava Autodoprava Novotný Kunčice nad Labem
Svým zákazníkům poskytujeme možnost cokoliv převézt či přestěhovat svůj náklad, nábytek či zboží v dodávce Iveco. U nás ušetříte za mýtné. Převezeme vše s hmotností do 1 200 kg. S naší dodávkou se dostaneme i tam, kde se nevleze klasický kamion, tudíž vám doručíme vaše zboží až k domu či skladu, kanceláři. Nabízíme vám příležitostnou i pravidelnou přepravu zboží. Poskytneme vám rychlé a kvalitní služby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar