inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Autoslužby Jiří Wojnar Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autoslužby Jiří Wojnar

Autodoprava, pronájem nákladních vozů, zemní práce. Zajistíme odvoz či dopravu materiálu, odpadů, sutin, písku, štěrku, koksu, šlamu, briket, paletovaných i nepaletovaných výrobků. Naše nákladní autodoprava dále zajišťuje odvoz zeminy, stavební suti a odpadů v různých lokalitách.

http://www.autodoprava-ostrava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autoslužby Jiří Wojnar

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autodoprava Kamil Praha
Nabízíme autodopravu a stěhování našimi mikrobusy a dodávkovými vozy po celé republice. Náš transport osob a zboží na letiště a zpět, taktéž rozvor turistických skupin do hotelů je za rozumné ceny. Kurýrní služby, rozvoz zásilek nejen po Praze. Doručíme zásilky po celé české republice i do zahraničí. Rychle kvalitně spolehlivě.
Mezinárodní a vnitrostátní zasílatelství a logistické služby. RKL Opava
Ppřepravy v rámci celé EU včetně bývalých států SNS, nadrozměrné přepravy, přeprava zboží ADR, specializace na přepravy kloubených zásilek bez překládek na terminálech.
Autobusová doprava AUTO BEY, Praha
Poskytujeme služby jako dopravní služby, autobusová doprava pro cestovní kanceláře, instituce a školy, organizování kongresů a podobných akcí. Zajistíme speciální služby, kongresové a reklamní akce.
Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA 2000 Praha
Spedice, přeprava kusových zásilek, stěhování, osobní a zájezdová doprava. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Plně klimatizovaný vůz. Variabilita vnitřního prostoru. Dlouhodobý pronájem vozu s řidičem. Zajišťování dopravy pro kulturní a sportovní akce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar