inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Autoslužby Jiří Wojnar Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autoslužby Jiří Wojnar

Autodoprava, pronájem nákladních vozů, zemní práce. Zajistíme odvoz či dopravu materiálu, odpadů, sutin, písku, štěrku, koksu, šlamu, briket, paletovaných i nepaletovaných výrobků. Naše nákladní autodoprava dále zajišťuje odvoz zeminy, stavební suti a odpadů v různých lokalitách.

http://www.autodoprava-ostrava.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autoslužby Jiří Wojnar

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přeprava nadměrných nákladů
Přepravu nadměrných nákladů a říční přepravu pro vás zajistí autodoprava Nosreti. Součástí naší nabídky je nejen kamionová doprava, ale také říční a námořní přeprava. Nákladní doprava Nosreti – komplexní nadrozměrná přeprava.
Autodoprava, zemina NAD Končice, Žiželice nad Cidlinou
Nákladní autodoprava, přeprava sypkých nákladů, paletovaného zboží, nadměrných nákladů, zemní práce, půjčování stavebních strojů. Prodej zeminy, ornice, substrátu a hlíny.
Nákladní autodoprava Brno
Zajišťujeme kompletní autodopravu nejen v Brně a okolí, ale i po celé ČR. Pokud potřebujete přestěhovat nebo stihnout letadlo, můžete využít naši rychlou nákladní a osobní autodopravu. 365 dní v roce, 24 hodin denně. Kontaktujte nás!
Preprava tiskopisů, doprava celostátní mezistátní HMV Trans Praha
Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravou veškerého obchodního zboží. Naše hlavní zásady jsou zákazník na prvním míste, udržování dobrých vztahu a bezpecnost. Jsme pojištení. Kvalita a spolehlivost. Spolupracujeme se špickammi v oboru jako jsou firmy TNT, DHL, DPD a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Autodoprava, pronájem nákladních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar