inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop

Jsme autorizovaný prodejce nářadí Makita, Bosch, Metabo a mnoha dalších. Prodáváme elektrické nářadí i ruční značkové nářadí. V naší nabídce naleznete aku nářadí, elektrické brusky, vrtačky, pily, aku šroubováky, aku brusky, utahováky a další elektrické nářadí.

http://www.naradi-obchod.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Měřicí nástroje, měřidla Kinex Praha
Naše společnost se již po dlouhou řadu let zabývá výrobou a prodejem měřicích nástrojů. Značka KINEX je proto zárukou kvality na českém i evropském trhu. Kinex zajišťuje výrobu a prodej měřicích nástrojů a nářadí jako měřící nástroje, měřidla, posuvné měřítka, mikrometry, metry, pásma, vodováhy, nivelační přístroje a jiné.
Ruční nářadí Litomyšl SCHIPRO
Nabízíme široký výběr nářadí a pomůcek pro domácí kutily i opravdové profesionály. V našem sortimentu najdete mj.ruční nářadí Makita a nářadí Festool, diamantové kotouče i značkovací sprej. Zajišťujeme také servis, a to záruční i pozáruční. Zásobování a profesionální přístup pro zákazníky z celé ČR zajištují vyškolení technici. Naši specializovaní technici pravidelně absolvují školení a významně se tak podílejí na řešení specifických požadavků vás zákazníků.
Německé kované nářadí KRUMPHOLZ Hlučín
Představujeme vám německou značku KRUMPHOLZ. Značka patří kvalitnímu ručně kovanému nářadí s tradicí výroby od roku 1799. Výroba obsahuje velice rozsáhlé spektrum výrobních artiklů z odvětví les, stavba, zahrada.
Plošiny Rybáček prodej, pronájem a servis pracovních plošin
Pracovní plošiny - prodej a půjčovna. Půjčujeme montážní plošiny samohybné, na automobilovém podvozku, nůžkové, speciální, sloupové a další. Provádíme kompletní servis plošin a zdvihací techniky. Bazar - nabídka ojetých plošin.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme autorizovaný prodejce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme autorizovaný prodejce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar