inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop

Jsme autorizovaný prodejce nářadí Makita, Bosch, Metabo a mnoha dalších. Prodáváme elektrické nářadí i ruční značkové nářadí. V naší nabídce naleznete aku nářadí, elektrické brusky, vrtačky, pily, aku šroubováky, aku brusky, utahováky a další elektrické nářadí.

http://www.naradi-obchod.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Autorizovaný prodej nářadí Pomykal eShop

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Velkoobchod s ručním nářadím, prodej domácích potřeb ATX EU Praha
Eshop pro velkoobchodníky s profesionálním ručním nářadím a potřebami pro domácnost, který pro své klienty v Čechách i na Slovensku, rozšířil své služby o možnost on-line objednávání zboží z našeho e-shopu. V Praze také kamenný velkoobchod. Druhým sortimentem, který nabízíme, jsou domácí potřeby. Zde najdete široký výběr ubrusů, deštníků, kuchyňských nožů, ale i různé pasti na hlodavce, propisovačky, aku články a mnoho jiných nezbytností pro domácnost. Stejně jako u nářadí se i v tomto případě snažíme o dosažení skvělého poměru mezi kvalitou a cenou.
Púvap spol. s r.o. půjčovna nářadí
Půjčovna nářadí pro stavební a řemeslnické práce nabízí široký sortiment nářadí, zařízení a strojů pro profesionály i domácí kutily. Půjčovna nářadí půjčuje nářadí pro domácí hobby, zahradu, zpracování dřeva.
Nástrojů Walter pro obrábění kovů
Nástroje pro soustružení, frézování, vrtání, závitování. Certifikovaný dodavatel nástrojů Walter pro Českou republiku. Nástroje WALTER, TITEX, PROTOTYP a EROGLU pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů.
Nářadí ERBA kompresory, štípače dřeva
Internetový obchod a velkoobchod s ručním, vzduchovým a elektrickým nářadím rakouské značky ERBA. Jsme přímými dovozci většiny zboží, a proto si můžeme dovolit zajímavé ceny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme autorizovaný prodejce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme autorizovaný prodejce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Palubky, podlahovky
Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.
Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu Klimeš Králův Dvůr
Firma se zabývá dodávkou a montáží doplňků pro okna a dveře. Nabízíme stínící techniku českého výrobce, a to zejména žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu. Samozřejmostí jsou vnitřní a venkovní parapety. Dále nabízíme montáž sádrokartonů a rekonstrukce.
Průmyslové těsnění, lepidla, hadice, ložiska TARGET Plus Most
Společnost TARGET Plus sídlem v Mostě se ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V naší prodejně a v našich skladech najdete především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní a bezazbestové desky, bezazbestové ucpávky pro čerpadla a další.
Nářadí velký výběr, půjčovna a bazar ručního nářadí RR Nářadí Praha
Nářadí pro profesionýly i domácí kutily. Velký výběr ručního nářadí, elektrického nářadí, aku, čerpadel, tlakových myček, zahradního nářadí a domácích potřeb. K dispozici také půjčovna nářadí a bazar. Nabízíme také grily Weber.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a majetku. Společnost poskytuje i dálkovou elektronickou ostrahu. Bezpečnostní kamery a další systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.

Volná místa
Volná místa
bazar