inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Autodoprava a stěhování – Petr Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autodoprava a stěhování – Petr Šponar

Nabízíme stěhování domů, bytů i firem, včetně těžkých břemen a vyklízení prostor. Dále provádíme likvidaci včetně odvozu použitého materiálu nebo starého nábytku na sběrné dvory.Při stěhování vždy věnujeme velkou pozornost pečlivému zabalení předmětů a nábytku do fixační fólie popřípadě přepravních krabic.

http://www.stehovani-sponar.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Autodoprava a stěhování – Petr

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování Zeus Ostrava nebo kdekoli na Severní Moravě
Hledáte-li stěhováky v okolí moravskoslezského kraje a ostravska, neváhejte se obrátit přímo na nás. Nabízíme Vám profesionální přístup a rychlé vyřešení Vašeho problému. Nechte vše na našich šikovných stěhovácích. Nebojíme se žádné výzvy, vždy budeme dělat maximum pro Vaši spokojenost.
Stěhovací firma Tavočer
Nabízíme profesionální stěhování po Praze a ČR, kompletní stěhovací služby pro firmy a domácnosti, mezinárodní stěhování bytů a kanceláří, montáž nábytku, balící služby a autodopravu. Stěhování Tavočer.
Levná autodoprava, stěhování za nízké ceny a bez starostí Stěhování PeGa Hořice v Podkrkonoší
Přestěhujeme Vás za velice přijatelnou cenu rychle a bez starostí. Naše firma nabízí stěhování po celé ČR i EU vlastními vozy značky Mercedes Benz Sprinter a Opel Movano. Jelikož vozidla jsou poměrně dost prostorná, tak nás nemůže zaskočit velký byt, dům či firma. Naši pracovníci jsou schopní lidé, kteří si dokážou poradit za každých okolností s jakýmkoliv problémem, který může nastat. Naši pracovníci jsou pravidelně školení a nejedná se o žádné brigádníky.
Vyklízení a stěhování Fa němec, Praha
Stěhování Praha. Profesionální práce v oblasti vyklízení, stěhování, bourací práce. Zajišťujeme přistavení kontejnerů na odpad. Služby poskytujeme také o víkendech, svátcích a i v noci. Vše kvalitně, levně a rychle. Hlavní působiště firmy je Praha a střední Čechy. Po domluvě působíme po celé ČR a SR.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme stěhování domů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme stěhování domů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar