inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Autochemie, agrochemie, čistící prostředky Chemické Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autochemie, agrochemie, čistící prostředky Chemické produkty Jeseník U Bělidla

Mycí a čistící prostředky, kompletní nabídka produktů pro provozy, hotely, restaurace, jídelny a školy. Prodej olejů OMV, maziv a speciálních produktů a přípravků pro průmysl a výrobní provoz. Česká společnost Chemické produkty Jeseník nabízí chemické produkty pro různá použití. V naší široké nabídce naleznete vše potřebné jako čistící přípravky, úklidové prostředky, motorové oleje, maziva, dezinfekční prostředky, barvy, laky, hnojiva a substráty či přípravky na hubení škůdců. Zaručujeme kvalitu i bezpečnost nabízeného zboží.

http://www.chemickeprodukty.nakupujeme.cz
Zařazena v kategori:

Chemie

Profil stránky Autochemie, agrochemie, čistící prostředky Chemické

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Gumárenská výroba těsnící vaky
Náš výrobní sortiment zahrnuje zejména: - Těsnící vaky ,určené především pro rychlé utěsňování různých průměrů potrubí, šachet, kanálů a výpustí. Používají se například při řešení ekologických havárií, záplavách, opravách, údržbě a zkouškách těsnosti nového či stávajícího potrubí. - Technická pryž , lisovaná na klasických gumárenských vulkanizačních lisech o tvrdosti 40sh až 90sh - Ostatní pryžotextilní výrobky či gumokov
Chemické prostředky. XINTEX, Praha
Chemické prostředky pro průmyslové čištění, údržbu a opravárenství. Výrobky sloužící pro průmyslové čištění, opravy a údržbu.
Stavební chemie, drogerie ECHEMIE Hranice
Velkoobchod a internetový prodej stavební a bazénové chemie, chemických přípravků, barev a laků, autokosmetiky, geotextilií a dalších potřeb pro Vaši stavbu, firmu, domácnost i zahradu. Vynikající ceny, služby a poradenství. Krátké dodací termíny.
Bezchlórová chemie GUAa GUAPEX Brno
Produktové řady GUAa jsou díky nově vyvinuté jedinečné technologii revolucí v dezinfekci. Bezchlórová chemie GUAa odstraňuje bakterie, viry a plísně bez toxických a zdraví škodlivých látek. Vyrábíme vysoce účinné širokospektrální dezinfekční prostředky. Jedná se o vodou ředitelné polymery, které eliminují bakterie, viry a plísně. Naše výrobky nejsou toxické k žádné formě života, včetně lidí, rostlin a zvířat. Nepoškozují zdraví ani životní prostředí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mycí a čistící na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mycí a čistící v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stavební firma Ladislav Bradna, Kojetín
Výstavba rodinných domů a bytů, opravy a rekonstrukce, fasády, zateplení, malby a nátěry, interiéry, zámková dlažba a zpevnění terénu, vypracování projektové dokumentace.
Obec Zaječice
Aktuality a zajímavosti obce, Zaječický zpravodaj, společenské akce, dějiny obce, spolky a kluby, obecní úřad, podnikání a služby, životní prostředí.
Úklid jednorázový i pravidelný Complete Service, COOL Facillity Praha
Complete Service patří mezi moderní úklidové firmy poskytující kompletní správu obytných a komerčních objektů. Pro jednorázový i pravidelný úklid jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Mezi naše základní úklidové služby patří úklid domácností, kanceláří a firemních prostor, úklid a údržba hotelů, restaurací i dalších objektů, úklid sněhu, realizace speciálních úklidových prací, expresní úklid a mnohé další úklidové služby. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou profesionálové v každém ohledu, ručíme za jejich spolehlivost.
Regulace a měření tepla
Firma specializující se na kompletní dodávky regulace a měření tepla v obytných budovách, školách, hotelích, restauracích. Realizace zakázek po celé České republice. Dlouholetá zkušenost se systému regulace a měření tepla ETATHERM, PocketHome.
ASN Praha a.s. – průmyslová zastoupení
Společnost ANS Praha a.s. působí na českém a slovenském trhu od roku 1999 zejména v oblastech: technické plasty, plasty pro obuvnický průmysl, polyamidové profily, hliníkové profily.

Volná místa
Volná místa
bazar