inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. října 2018 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava pro ziskové i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava pro ziskové i neziskové organizace Frunc Praha

Naše společnost nabízí spolehlivou autobusovou dopravu pro ziskové i neziskové organizace za nízké ceny. Garantujeme osobní přístup a přizpůsobení se individuálním požadavkům. Jsme zkušení profesionálové ve svém oboru, máme mnohé reference. Nabízíme spolehlivou, pohodlnou a profesionální autobusovou dopravu.

http://www.frunc-autobusy.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava pro ziskové i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Námořní přeprava, sběrná služba
Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Námořní přeprava zahrnuje export i import celokontejnerových zásilek, zboží ve sběrných kontejnerech, konvenční přepravu nákladů, kontinentální kontejnerová přepravu a přepravu kusových zásilek Z a DO evropských přístavů s využitím železnice, kamionů a říčních lodí. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.
Zasílatelství, kamionová, námořní a letecká přeprava. Logistický areál KAMEX, Staré Město
Přeprava kusových a celovozových zásilek, nebezpečného zboží, kontejnerů , expresní přeprava zásilek, vyřízení celního odbavení, celně deklarační služby.
Kamiónová, mezinárodní doprava Havetrans Třebestovice
Společnost Havetrans zajišťuje komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy automobilů, odtahu a přepravy zboží, skladování a skladové logistiky. Kamiónová a mezinárodní doprava, odtahová služba, logistika. Ať již chcete přepravit jakýkoliv náklad, jakékoliv vozidlo, či vaše zboží uskladnit, neváhejte nás kontaktovat.
Autodoprava Hábl, Kladno
Mezinárodní autodoprava a spedice. Kvalitní vozy značky DAF, spolehlivost a více jak 15 let zkušeností.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kovoobráběcí, tvářecí stroje, vrtačky Flott, APJ Praha
Naše firma se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje nových, použitých i repasovaných kovoobráběcích a tvářecích strojů. Dodáváme velký výběr FLOTT vrtaček, brusek a pil. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích.
Web tvorba vytváření www stránek
Web tvorba nabízí služby v oblastech tvorby web stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetového marketingu. Dbáme na použitelnost, přístupnost a moderní design web stránek. Vysoký poměr kvalita / cena je naši prioritou.
Samolepky, nálepky, dekorace pro Vás Britra Zlín Otrokovice
Na eshopu si vyberte samolepky, nálepky na zeď, autonálepky, praktické samolepky na sprchové kouty, netradiční magnety na ledničky a myčky, nálepky na vypínače a notebooky, nově - nálepky na vypínače a nálepky svítící ve tmě. Nacházíme se ve Zlínském Kraji ve městě Otrokovice na Zlínské Ulici. Přijďte nás navštívit.
Hudební Skupina Golf : Louny
Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.

Volná místa
Volná místa
bazar