inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava pro ziskové i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava pro ziskové i neziskové organizace Frunc Praha

Naše společnost nabízí spolehlivou autobusovou dopravu pro ziskové i neziskové organizace za nízké ceny. Garantujeme osobní přístup a přizpůsobení se individuálním požadavkům. Jsme zkušení profesionálové ve svém oboru, máme mnohé reference. Nabízíme spolehlivou, pohodlnou a profesionální autobusovou dopravu.

http://www.frunc-autobusy.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava pro ziskové i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Švarctrans.cz - kamionová doprava
Zavedená přepravní firma nabízí: mezinárodní kamionová doprava, vnitrostátní kamionová doprava, dodávková vozidla do 1,5 tuny, plachtová vozidla 3,5 tuny, tahače s návěsem 24 tun, kontejnerové vozidla, plachtové kontejnery, TIR.
Doprava, přeprava zboží do Ruska, celní zboží Eurosotra Praha
Provádíme dopravu zásilek do Ruska z České republiky a Evropské unie. Zajistíme pro Vás nebo Vašeho obchodního partnera nejen dopravu zboží do Ruska, ale především se specializujeme na celní odbavení na našich partnerských terminálech v Rusku (včetně vyřízení potřebných certifikátů a povolení) a po proclení samozřejmě dopravíme Vaše zboží příjemci po celém území Ruska. Zařídíme pro Vás expresní dodání optimální cestou.
Mezinárodní kurýr - přeprava zásilek do zahraničí
Bezpečná, levná, rychlá transportní služba věcí do zemí EU a zemí s bezvízovým stykem
Autodoprava Hlavatý, Liberec
Odvoz odpadu kontejnery, přeprava materiálu, zemní práce, pracovní plošina, likvidace fekálií, čištění kanalizace, videoinspekce odpadního potrubí

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Fotovoltaické solární elektrárny
Fotovoltaické elektrárny přinášejí zisk díky finanční podpoře státu. Můžete si vybrat mezi zeleným bonusem a garantovanou výkupní cenou. Stránka nabízí informace o fotovoltaických neboli solárních panelech, elektrárnách, projektech na klíč a aktuálním děním ve fotovoltaice.
Ubytování Český Krumlov Pension Marie
Pension Marie jako nově rekonstruovaný penzion (Český Krumlov) nabízí komfortní ubytování ve 2L či 4L pokojích a nebo v rodinném apartmá. Pokoje mají sociální zařízení, TV a wi-fi internet. Namístě máte možnost se stravovat v italské restauraci.
Stěhovani nadměrných břemen Knirsch
Stěhování vertikální, horizontální, na těžko přístupná místa. Stroje, technologické celky, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, trezory, piana, klavíry, zvony atd.
Fashion Planet kabelky, módní doplňky
fashion, planet, fashionplanet, móda, luxus, řecko, greece, kabelky, oblečení, večerní kabelky, zimní doplňky, peněženky, extravagantní, velkoobchod s doplňky, velkoobchod s kabelkami, kabelka, siva, doca, makgio, shop, eshop, módní dpolňky, pásky
Umělecká a produkní agentura GRYFF, Ostrava
Kompletní zajištění a organizace kulturních projektů s historickou a lidovou tématikou.

Volná místa
Volná místa
bazar