inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava pro ziskové i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava pro ziskové i neziskové organizace Frunc Praha

Naše společnost nabízí spolehlivou autobusovou dopravu pro ziskové i neziskové organizace za nízké ceny. Garantujeme osobní přístup a přizpůsobení se individuálním požadavkům. Jsme zkušení profesionálové ve svém oboru, máme mnohé reference. Nabízíme spolehlivou, pohodlnou a profesionální autobusovou dopravu.

http://www.frunc-autobusy.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava pro ziskové i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autoslužba Plzeň non stop taxi, moderní vozy za levné ceny
Non stop provoz, přistavení vozu zdarma. Objednávky taxi přes centrálu, slevy na delší vzdálenosti. Taxislužba v Plzni a západních Čechách, rychlost, kvalita a nízké ceny. Taxi partner pro hotely, restaurace, bary i firmy v Plzni a okolí. Možnost vyúčtování na fakturu, nonstop provoz.
Vnitrostátní nákladní doprava, dopravní smlouvy a další Praha
Silniční doprava pro cizí potřeby je doprava, při níž vzniká mezi provozovatelem silniční dopravy a osobou, jejíž přepravní potřeba se uspokojuje, závazkový vztah, jehož předmětem je přeprava osob. Silniční doprava pro cizí potřeby je doprava, při níž vzniká mezi provozovatelem silniční dopravy a osobou, jejíž přepravní potřeba se uspokojuje, závazkový vztah, jehož předmětem je přeprava osob.
Levné Stěhování Krbec Praha
Levné stěhování Praha nabízí levné a kvalitní stěhovací služby v Praze a okolí včetně zajištění obalového materiálu. Nabízíme: víkendy bez příplatků, zkušení zaměstnanci, stěhování těžkých břemen, patra bez příplatků. Před stěhováním využijte bezplatné návštěvy technika. Ten se s vámi domluví na realizaci, odhadne náročnost stěhování, potřebný počet pracovníků a velikost auta s ohledem na vaše požadavky. We speak English.
Komfortní mezinárodní doprava, přeprava a dovoz zboží 2Traders CZ Praha
Rychlá a spolehlivá komfortní vnitrostátní přeprava zboží za výhodné ceny. Přepravujeme zboží různých druhů nákladů ze všech koutů České republiky na Vámi dané místo po celé České republice. Řádné zajištění a pojištění nákladu je u nás samozřejmostí. Stále inovujeme služby, které nabízíme. V poslední době se jedná především o stálé monitorování všech vozů. Tím jsme schopni zákazníka informovat, kde přesně se vozidlo nachází a to po celé Evropě. Zároveň jsme schopni velice rychle řešit neočekávané situace a celkově tak zeefektivňujeme celý provoz.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce pomocí horolezecké techniky, ONENESS, Kopřivnice
Provádění stavebních, natěračských, montážních a jiných prací ve výškách, převážně pomocí horolezecké techniky.
Ubytování, turistický info server
Turistický info server Infoturistika.cz Vám nabízí přehled nejlepšího ubytování v České republice a kromě toho i všech památek pro Váš výlet.
Deštníky slunečníky eShop, Trhové Sviny
Zabýváme se prodejem kvalitních deštníků, slunečníků a pláštěnek. Naše sídlo je nedaleko hlavního zastoupení firmy Doppler pro ČR, a proto si můžeme dovolit krátké dodací doby všech deštníků a slunečníků. Nabízíme osobní odběr na atraktivním místě na Praze 5 v kamenné prodejně našeho partnera nebo po dohodě v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Máme nejširší nabídku na Internetu s nejlepšími cenami.
Nábytek Him, Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce.
V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory,psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.
Výklad karet on-line zdarma
On-line poradna pro paranormální jevy, duchové, duše zemřelých… snímáme uřknutí, prokletí, očarování, rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu… výklad karet na dálku, kouzla i rituály na míru dle přání zákazníka, magický e-shop...

Volná místa
Volná místa
bazar