inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava pro ziskové i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava pro ziskové i neziskové organizace Frunc Praha

Naše společnost nabízí spolehlivou autobusovou dopravu pro ziskové i neziskové organizace za nízké ceny. Garantujeme osobní přístup a přizpůsobení se individuálním požadavkům. Jsme zkušení profesionálové ve svém oboru, máme mnohé reference. Nabízíme spolehlivou, pohodlnou a profesionální autobusovou dopravu.

http://www.frunc-autobusy.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava pro ziskové i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Doprava terénními vozidly, TEDA, Dobříš
Specializace na dopravu terénními sklápěcími vozidly. Mezi naše spokojené zákazníky patří významné firmy v oblasti pozemních a dopravních staveb, demoliční firmy a recyklační střediska.
Doprava stavebních materiálů, nakládka, vykládka SCADO doprava Strachotín okr. Břeclav
Nákladní auto s hydraulickou rukou. Doprava stavebních materiálů nákladním vozem Scania. Díky hydraulické ruce o délce 20 metrů naložím, složím a převezu materiál bez přítomnosti ostatních obslužných strojů. Žádné břemeno není problém. Kontejnery přistavím na Vámi požadované místo.
Autodoprava, spedice Hnojník SPETRA CZ
Nákladní silniční autodoprava a přeprava zboží po celé Evropě, celní deklarace, mezinárodní zasilatelství a autobusová osobní přeprava. Poskytujeme servis nákladních vozidel, myčku nákladních i osobních vozidel a skladovací prostory.
Nákladní, kontejnerová autodoprava, hydraulická ruka Brno
Provozujeme služby typu nákladní autodoprava, kontejnerová autodoprava. K manipulaci využíváme mimo jiné hydraulickou ruku. Dále provádíme výkup vozidel, autoservis a provedení STK a Emisí, a zajistíme ekologickou likvidaci vozidla. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti v oblasti autodopravy, ať už se jedná o přepravu veškerých typů materiálů nebo velkých nákladů. Jsme schopni velmi rychle a pružně reagovat na vaše požadavky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar