inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava NetBus Service Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava NetBus Service Praha

Vnitrostátní a mezinárodní nájemní autobusová doprava. Zajištění hromadné přepravy osob. Rodinná firma NetBus Service nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy.

http://www.netbus.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava NetBus Service Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autodoprava Šuptrans České Budějovice
Společnost Šuptrans zajišťuje mezinárodní a vnitrostátní autodopravu. Orientujeme se především na nákladní, dodávkovou, kamionovou a expresní autodopravu. Dále zajišťujeme přepravu osob po celé Evropě.
Mezinárodní kamionová doprava Lorenc Logistik Klatovy
Poskytujeme komplexní logistické služby. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravu, spedici a skladování. Provozujeme pneuservis, mycí linku pro nákladní automobily, kamiony, autobusy i pro osobní vozidla. Nabízíme balíkovou službu v rámci České republiky. Disponuje čtyřmi skladovacími halami.
Osobní přeprava za nízké ceny po celé ČR JDriver
Naše společnost je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa. Jsme spolehliví, přesní, naši řidiči jsou zkušení a vozidla komfortní. Přepravu zajišťujeme vozy Volkswagen Multivan. Naše celková nabídka zahrnuje služby v tom nejširším rozsahu a jsme schopni vyhovět jakémukoliv Vašemu požadavku.
Dispečink hromadné dopravy Slatiňany
Jsme Dispečink pro dopravu zaměstnanců pro podniky jako doplněk veřejné dopravy a související služby s působností po celé ČR. MHD v menších městech, popř. noční spoje ve větších, kde jsou pravidelné linky neefektivní. Veřejnou dopravu po venkově, školní linky po venkově a v okolí měst, kde jsou pravidelné linky neefektivní. Sběrná taxi, shromadnění poptávek po taxislužbě. Dopravu tělesně postižených a méně pohyblivých v obsluhovaných oblastech jsou vítáni i jednotlivci, kteří mohou po dohodě využít poptávkovou dopravu za podíl na nákladech.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vnitrostátní a mezinárodní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vnitrostátní a mezinárodní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar