inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava NetBus Service Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava NetBus Service Praha

Vnitrostátní a mezinárodní nájemní autobusová doprava. Zajištění hromadné přepravy osob. Rodinná firma NetBus Service nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy.

http://www.netbus.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava NetBus Service Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Parkování u letiště Nonstop parkoviště 5min od letiště Praha Ruzyně
Jsme rodinná firma, nabízíme non-stop parkování u letiště Praha-Ruzyně. Naše parkoviště se nachází u hlavní příjezdové komunikace k letišti Praha-Ruzyně - rychlostní komunikaci R7, exit 7 u obce Makotřasy.
Spediční, dopravní a logistická společnost
Mezinárodní a vnitrostátní doprava, logistika, spedice, přeprava zboží, cargo. Spediční společnost, přepravní firma, autodoprava. Mycí linka pro nákladní vozidla, kamiony, autobusy. Mytí nákladních aut, myčka kamionů, autobusů a nákladních vozidel.
Expresní autodoprava Pajka Transport Liberec
Firma Pajka Transport poskytuje expresní přepravu a další služby v oblasti autodopravy, jako jsou například celovozové zásilky, přikládková přeprava, kamionová přeprava a další. I když jsme novou firmou, tak s dlouhodobými zkušenosti v mezinárodní nákladní dopravě po celé Evropě i mimo Evropu. Zabýváme se přepravou kusových zásilek a celovozových nákladů za smluvní ceny. Neváhejte a obraťte se na nás s konkrétní poptávkou. Nabízíme řešení šité na mírů právě Vaší společnosti.
Osobní přeprava za nízké ceny po celé ČR JDriver
Naše společnost je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa. Jsme spolehliví, přesní, naši řidiči jsou zkušení a vozidla komfortní. Přepravu zajišťujeme vozy Volkswagen Multivan. Naše celková nabídka zahrnuje služby v tom nejširším rozsahu a jsme schopni vyhovět jakémukoliv Vašemu požadavku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vnitrostátní a mezinárodní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vnitrostátní a mezinárodní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce pomocí horolezecké techniky, ONENESS, Kopřivnice
Provádění stavebních, natěračských, montážních a jiných prací ve výškách, převážně pomocí horolezecké techniky.
Ubytování, turistický info server
Turistický info server Infoturistika.cz Vám nabízí přehled nejlepšího ubytování v České republice a kromě toho i všech památek pro Váš výlet.
Deštníky slunečníky eShop, Trhové Sviny
Zabýváme se prodejem kvalitních deštníků, slunečníků a pláštěnek. Naše sídlo je nedaleko hlavního zastoupení firmy Doppler pro ČR, a proto si můžeme dovolit krátké dodací doby všech deštníků a slunečníků. Nabízíme osobní odběr na atraktivním místě na Praze 5 v kamenné prodejně našeho partnera nebo po dohodě v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Máme nejširší nabídku na Internetu s nejlepšími cenami.
Nábytek Him, Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce.
V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory,psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.
Výklad karet on-line zdarma
On-line poradna pro paranormální jevy, duchové, duše zemřelých… snímáme uřknutí, prokletí, očarování, rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu… výklad karet na dálku, kouzla i rituály na míru dle přání zákazníka, magický e-shop...

Volná místa
Volná místa
bazar